Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 6

  • 29 221
  • 382
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 050
аз се канех да пробвам маските на тази фирма
кажи цените как са   bouquet

# 61
  • Мнения: 12
Myriad Canaan ,  откъде си купи крема за ръце и колко струва? Аз все не мога да си улуча крем,какви ли не съм пробвала и все нещо не ми харесва в тях.

От Бонжур е, 50мл за 9.99лв, трайност след отваряне 12 месеца  Peace
Етикетът на български е залепен върху съдържанието  ooooh!

аз се канех да пробвам маските на тази фирма
кажи цените как са   bouquet

Маските, които аз взех са от еднократните, всяка по 2.99лв.  Peace
Като цяло цените на продуктите (доста артикули разгледах) не са от най-високите, по-изгодни са от Грийнланд примерно (направи ми впечатление, защото избирах и сравнявах), но ще ми е трудно да цитирам конкретно  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3 050
благодаря ти, аз исках ориентировачно да знам  Peace
аз съм ги виждала в аптеката в Кауфланд във Варна  Peace

# 63
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
току що мъжът ми ме изненада с ето това  Heart Eyes....гамата е същата

# 64
  • Мнения: 779
току що мъжът ми ме изненада с ето това  Heart Eyes....гамата е същата


....знае с какво Simple Smile..сигурно са страхотни
 аз -loreal glam shine 6- и е най-хубавия,който съм ползвала,траен е и с блестящ цвят.разкошен Heart Eyes
 

# 65
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат
....знае с какво ..сигурно са страхотни

наистина са страхотни,втора опаковка ще ми е това,а и мъжът ми знае,че съм влюбена в козметиката на Guerlain  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 779
мила,знаеш ли какви пари4ки са Hug
изглеждат супер

# 67
  • Мнения: 781
Още една козметична чантичка пълна с подаръци от Клиник Blush Купих си доста неща от там и се оказа, че през Февруари  правят подарък при покупка над 290 лв....чантичката е много сладурска и свежа, има мини червило, спирала, сенки с руж и огледало, лосион за премахване на грим, седем дневен пилинг и изветлителче. Много приятно ми стана - страхотни са нещата, а аз по-принцип съм голям любител на марката! Wink

# 68
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз щях да хваля маските на Fette Pharma - ползвах ето тези и съм много доволна

COCOABUTTER MASK   
EYE VITAL MASK ONE MOMENT
BREAKFAST MASK 5 MINUTES
PEELING MASK FREE & CLEAR

http://www.fette-koeln.de/en/products/dermaselr-maskerade/produc … uct-overview.html







# 69
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пък от тази маска на Fette Pharma станах червена в лицето все едно съм изгоряла на слънце.



Не ми допадат  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 12
Хлъц!
Взех си две такива онзи ден (само че не овлажняваща а  с рози и перлен екстракт),  още не съм ги пробвала, но ме стресна (моята кожа е чувствителна по принцип). Ще рапортувам и аз как сме се разбрали с моите  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 1 956
Imam problem s flex type, ama pustata mu forumska krasta... Ne moga da vi spestq latinicata.
Iguanka, ne sum si kupuvala dosega nishto na Nuxe, dosega testvah samo testeri. Obache pqnata e ikonomichna - az s edno izpompvane si izmivam liceto, vrata i dekolteteo Wqrno, che polzvam samo leka pudra i ruz, ama vse pak izmiva dobre. No i ot tazi pqna mi opuva kozata posle. Qvno trqbva da se otkaza ot pqnite i gelovete i da mina na toaletno mlqko, ama mi e gnusno. Daite mi suvet i idei, pls Praynig
Fette pharma - az probvah losionite im za tqlo. NAli sa v plikcheta za ednokratna upotreba - nakupih ot vsichki vidove, ot City Centre... Ne mi haresaha vuobshte: mnogo zle mirishat, ne deistvay na suha koja i izobshto nikakuv efekt ne vidqh ot tqh. Kato shte se davat pari i shte se gubi vreme v mazane, efektut e ot purvostepenno znachenie...

Ashasver, pohvali se koi produkti na Guerlian ti haresvat nai-mnogo. Az redovno si kupuvam okoloochniq krem Issima, no probvah edni testeri na serum i noshten za hidratirane i neshto mnogo mi tezaha na liceto... Chudq se za nqkoq pudra ili fon dio ten, ama da ne sa s brokati, t.e. Meteorites otpadat...

# 72
  • Мнения: 3 050
P-r-o-l-e-t а кои гелове си ползвала? Трябва да няма сапун, нали  Hug не знам на Нюкс какво точно съдържа пяната... другото което се сещам е за крем след това;
Лу мерси за мнението, ще изчакам да чуя повече отзиви за маските. 

# 73
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
P-r-o-l-e-t ,ползвам само декоративната  козметика на Guerlian...честно казано в ежедневието си не ходя нарисувана (в смисъл с пълен грим)и общо взето се изчерпвам с основните неща-спирала,гланц,червило,сенки,молив , база и пудра-всичко от тази марка,просто съм влюбена в нея,признавам си и че съм жертва на опаковката в голям %  Blush,но кожата ми ги понася чудесно тъй като съм с проблемна такава...бих ти споделила с удоволствие за фдт,но не ползвам такъв,а по метеоритите съм просто луда...
Ако трябва да говорим за бялата козметика за сега съм се спряла на Lancome ,много съм доволна от серията Pure Focus,но от околочния не съм особено очарована... Crossing Arms

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 16:00 от ahasver

# 74
  • Мнения: 196
ех ,че я обичам тази част от форума Hug,аз утре мисля да се похваля(дано са пристигнали Praynig) с една гоооляяма палитра и много четки за грим Flutter

Общи условия

Активация на акаунт