вътрешни конци

  • 33 185
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 227
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Peace

Тц, тц, тц...  ooooh!
Ще ви се смеят хората, ей...
Значи ако ти оперират окото и те зашият с Кетгуд, после ще ти смърди окото ли ???
Абе, вие чувате ли се какво говорите ???
Извинявам се за натуралистичният въпрос, ама не се сдържах...


Май ти седни да про4етеш някоя медицинска книжка... 4е да не се окажеш ти смешната.... Mr. Green.. Да не говорим.. 4е за разли4ните видове операции се използват вазли4ни конци и методи... ама хайде.. стига free уроци Laughing

# 46
  • Мнения: 6 274
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Peace

Тц, тц, тц...  ooooh!
Ще ви се смеят хората, ей...
Значи ако ти оперират окото и те зашият с Кетгуд, после ще ти смърди окото ли ???
Абе, вие чувате ли се какво говорите ???
Извинявам се за натуралистичният въпрос, ама не се сдържах...


Май ти седни да про4етеш някоя медицинска книжка... 4е да не се окажеш ти смешната.... Mr. Green.. Да не говорим.. 4е за разли4ните видове операции се използват вазли4ни конци и методи... ама хайде.. стига free уроци Laughing
Дали "май" ще седна или дали "май" няма да седна, е друг въпрос...
Нямат никакво значение методите в случая...
Много често в очната хирургия се използват тези конци...
Естествено, че не са този №, който се използва в гинекологията, но пак са си от котешки чревца....
Както казах вече, безумно смешно е да се твърди, че окото на човек би "замирисало", защото е шито с тях...  ooooh!
Искрено се надявам, че нямаш нищо общо с медицината...
  Praynig

# 47
  • Мнения: 227
Ако става въпрос за вътрешен шев, разбира се , 4е няма да има миризма..

# 48
  • Мнения: 6 274
Ако става въпрос за вътрешен шев, разбира се , 4е няма да има миризма..
Ами ако погледеш заглавието на темата, ще видиш за какъв шев става въпрос...  Mr. Green
Аз няма да спамя повече - толкова от мен...

# 49
  • Мнения: 594
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.

И аз Peace

# 50
  • Мнения: 2 013
Джуличка ами то си е идивидуално за всеки човек бе?
Може да е реакция на организма?Какво толкова странно има не разбирам?
Точно защото съм чела и лекар ми е обяснил,го пиша.
Е? Thinking

# 51
  • Мнения: 175
Джуличка ами то си е идивидуално за всеки човек бе?
Може да е реакция на организма?Какво толкова странно има не разбирам?
Точно защото съм чела и лекар ми е обяснил,го пиша.
Е? Thinking


Какво ти е обяснил доктор-че конците гният,или че миризмата идва от конците?

# 52
  • Мнения: 1 310
Момичета, термина за изчезването на вътрешните конци е резорбция (още - разтваряне).
Няма никакво гниене и никакви лоши миризми. Sick Неприятният мирис е от лохиите, както някой по-нагоре беше казал. Peace
След раждането бях с такива конци и съм пряк свидетел и на пластична операция на очи, където се слагат резорбиращи хирургични конци - нищо не мирише и не гние. Просто изчезват. Peace

# 53
  • Мнения: 494
просто се стапят, не знам на кои ден става, но нищо няма да усетиш

# 54
  • Мнения: 4
момичета мисля че сме тук за да си помагаме ,а не да спорим ида се заяждаме txtloves newsm10

# 55
  • Мнения: 439
и аз не съм усетила, кога са ми паднали вътрешните шевове, а външните ми ги махнаха към петия ден, не е толкова неприятно, търпи се.

# 56
  • Мнения: 6 274
Момичета, термина за изчезването на вътрешните конци е резорбция (още - разтваряне).
Няма никакво гниене и никакви лоши миризми. Sick Неприятният мирис е от лохиите, както някой по-нагоре беше казал. Peace
След раждането бях с такива конци и съм пряк свидетел и на пластична операция на очи, където се слагат резорбиращи хирургични конци - нищо не мирише и не гние. Просто изчезват. Peace

Аз бях...
Благодаря, че поясни   bouquet , ама някой като обяснява, трябва да има и някой от другата страна, който да възприема....

Общи условия

Активация на акаунт