Тайната на перфектната кожа - 2

  • 90 099
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета нещо моята кожа взе да не се влияе от нищо Sad Ползвам на Виши серията Нормадерм, пия Мерц по 2 таблетки, но въпреки това ми излизат все едни пъпки. Отчайвам се сериозно вече Cry

иди на ендокринолог, да не би да  е хормонално?
а на дерматолог ходи ли?

# 391
  • Мнения: 12
Момичета, здравейте, Мириад отново има интернет  Hug

Много мислих как да започна новата темичка и ми се струва, че пролетта е прекрасен момент да започнем начисто - с нова тема, която да има свой живот и да не повтаряме нещата, които досега сме изписали в предишните теми   bouquet Мисля да направя едно резюме от най-полезните линкове към постове от предните две теми и да го оформя в нещо като 'работен архив', но пролетното слънчице навън не настройва не да пиша поредния си предсказуем чаршафен пост, а да дам едно кратко и семпло начало на новата ни дискусия по темата - какво ще кажете?  Blush

# 392
  • Мнения: 207
ОК , чакаме нова темичка !

# 393
  • Мнения: 1 629
Момичета нещо моята кожа взе да не се влияе от нищо Sad Ползвам на Виши серията Нормадерм, пия Мерц по 2 таблетки, но въпреки това ми излизат все едни пъпки. Отчайвам се сериозно вече Cry

иди на ендокринолог, да не би да  е хормонално?
а на дерматолог ходи ли?
на дерматолог да, но хормони още не съм си изследвала. Все нямам време да отида. Но имам идеята  Grinning Мерси все пак Rolling Eyes просто трябваше да си го кажа, да си го излея някъде Mr. Green Mr. Green

# 394
# 395
  • Мнения: X
За по-мазна кожа, при наличие на петна и пъпки- салицилов спирт 2% добавя се един стрит аспирин или една щипка салицилова киселина, разклаща се, маже се кожата на лицето. След това се намазва с крем Здраве, може и към него да се добави една щипка салицилова киселина. Започвате да обтривате кожата, при което тя започва да се отлюспва, пъпките хващат коричка, а пигментиралите места се избистрят. Можете да постоите с обилно намазания крем около час. След това почиствате със зехтин, правите масаж на лицето, стоите около 15 мин. Зехтинът премахва белезите от вече загорелите пъпки, свива порите и придава много добър тен на лицето. Зехтинът почистете със зеленчуков сок- от морков, от зеле, което е полезно за заздравяване на ранички и пъпки, от магданоз или от лимон. Каквото ви е под ръка. Всички зеленчукови сокове съдържат хидратиращи, стягащи и избелващи вещества. Комбинацията между изброените е невероятна.

# 396
  • Мнения: 3 050
с толкова голямо количество салицилова киселина си е чисто излющване на кожата... аз не бих го сторила  Rolling Eyes

# 397
  • Мнения: X
с толкова голямо количество салицилова киселина си е чисто излющване на кожата... аз не бих го сторила  Rolling Eyes

Ти как си представяш "излющване" или си мислиш, че някой е мазохист.....
Ако имаш знания и/или опит напиши нещо, но от празни приказки няма смисъл.

# 398
  • Мнения: 3 050
Знания имам, защото съм фармацевт така че моля те  Stop каквото искаш си слагай и когото, както искаш съветвай, все ми е тая  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 385
Момичета, има нова тема, даже 2 Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394235.0

# 400
искам да попитам къде във Варна приготват лекарства

Общи условия

Активация на акаунт