Детска градина Меридиан 22

  • 6 427
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Звънях на Меридиан целия ден, за да потвърдя отново таксата - никой не ми вдигна! Това ми прави изключително лошо впечатление. Таксите за ДГ не са обявени на сайта им.

# 16
  • София
  • Мнения: 512
Здравейте,
Малко позакъсняло, ама бяхме с шарка  Wink
Ами явно всеки има различни критерии. Аз продължавам да съм доволна. Все още таксата е 160евро, не вкл. транспорт. Плаща се на посещение, т.е. колкото дни се ходи, толкова плащаш. В предишната частна ясла плащах и когато не ходехме. Базата е стара детска градината, но е чисто и уютно. Но за мен най-важният критерии е как се чувства детенцето ми. Имахме 1 седмица адаптация, което е малко. После тръгна с удоволствие, влиза и излиза с усмивка, радва се на госпожата и на лелката, което за мен е най-важно. Чисто е, хранят се разнообразно. Научи се да се съблича и облича сам, учат стихчета, четат им приказки. Всеки ден оцветяват, правят фигурки от пластелин. А когато е топло излизат навън, малко е мястото, но излизат. Детенце ми е малко още, но говори много, разказва ми. А щом той е доволен и аз съм доволна  Peace Навсякъде има "трески за дялане", но трябва да си поставите критерии, които да са водещи и така, да вземете решение  Hug
Дано всеки, да намери мястото, където детенце да се чувства добре, докато мама и тати са на работа  Peace

# 17
  • Мнения: 173
Доколкото разбрах и от други родители в Меридиан е от голямо значение в коя група ще попадне детето. На обявените телефони никой не отговаря - как се свързвате с градината, ако се наложи? И другото - защо ми казаха различна такса и то два пъти я потвърдиха?

# 18
  • София
  • Мнения: 512
Не знам, защо са ти казали различна такса.
Свързвам се директно с госпожата на мобилен телефон, ако се наложи  Peace
Ние сме в 1 група, при г-жа Лазарова.

# 19
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Здравейте,
Нашия юнак е 3ти ден в Меридиан 22. За сега сме доволни. След държавната миришеща на мухал и с изкукали учителки тази ми се струва супер Simple Smile.
За таксата - била е 160евро, вече е 200 евро или поне така ми казаха...

# 20
  • Мнения: 1 167
А ако детето не ходи примерно една-две седмици пак ли трябва да се плати пълната такса? Как е там?

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 945
На мен ми казаха, че ако не ходи не се плаща.

# 22
  • София
  • Мнения: 512
Със сигурност не се плаща, плаща се на посетен ден, т.е. ако ходи 5 дни в месеца, плащаш за 5 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт