1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 15

  • 27 564
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
ИИИИИИИИИ Ерика здравей!Незнам кой е но ако искаш се повтори защото мн приказваха чак заваля.Кажи какво е?

# 46
  • Мнения: 3
Zabrawih ima bqlo

# 47
  • София
  • Мнения: 426
Знаете ли от къде мога да свалям сериите защото не успявам да ги гледам като го дават  на обяд

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 38
лелееее, ама човек да не смее да отиде на почивка за 2 дена......изписали сте света...... Joy

# 49
  • Мнения: 3
Абе какво занимавате мъжете я да вземем да се организираме,да наемем един автобус/оопппссс,май влак ще ни трябва на нас  Laughing / и да отпрашваме към Истанбул,а като ни видят толкова фенки   bigdance2  може да ни организират среща с героите от сериала ...Аллах,Аллахх представяте ли си да се случи newsm20

# 50
  • Мнения: 425
Ерика ,значи чак там е сдобряването  Crossing Arms
Аз съм я гледала тази сцена,като откъс.
Олинце-няма таква сцена просто!!!Краката ти се подкосяват!!!Свят ти се завива-много е хубава!

Аз да споделя ,понеже не съм писала скоро-сега на този етап филма много,много ме кефи-голяма тръпка!По едно време като се зажениха и стана едно гладко,равно...а сега искри,огън хвърчи отвсякъде Crazy

# 51
  • Мнения: 184
Олинце какво здобряване ще е само какви думи лелеее малеее.
Мисля,че някои от вас ме питаше точно за този откъс и му го преведох ако си пази личното съобщение да го копне/пеистне в бяло.  bouquet
Бързо този който има това ЛС да го копира веднага и да го слага , в бяло разбира се  Laughing   bouquet

# 52
  • Мнения: 75
Сега ще си го пусна пак и ще напиша ако някои през това време се познае с необходимата сцена да го сложи в бяло.
Но аз все пак ще почна да пиша.

# 53
  • Мнения: 7
Ерика, предварително благодария за труда, който ще положиш !!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
и съм 100процента сигурна,че искам да ида в Турция.
Цял следобед офертирам мъжа ми за през лятото..

Тая красота трябва да се види на живо,ако може и по улиците да видя някой от главните.. bowuu
точно това правех и аз снощи Wink
Мани,мани,откачила съм .
Ще го изям докато не ме заведе.
По кое време на годината е най-добре да се иде  Истанбул.. Thinking


Аз съм била там юни.
Много е хубаво и още не е толкова горещо.

# 55
Хоп ,ето ме в новата тема
да не попусна нещо

# 56
  • Мнения: 116
Здрастиииии!

Засега само толкова, че първо ще ви дочета ... .....  ..... оставих ви на 9 тема  ooooh!

# 57
Значи чакаме Ерика да разкаже следващата най, най, най, най , най, най ......................................
интересната сцена от предстоящата седмица

# 58
# 59
  • Мнения: 3
БЛАГОДАРЯ ЕРИКА!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт