LaRedoute.fr - 101 - Всичко за поръчката!

  • 107 850
  • 2 040
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Варна
  • Мнения: 276
момичета,
получих тези чизми
http://www.laredoute.fr/vente-cuissardes.aspx?productid=32412646 … b&prodcolor=1

много са хубави и много ми харесват, но са малко умалени и леко ми стягат. Моите са 36 номер, кафяви, заменям за 37  Praynig

# 2 011
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Имам спомен че някой беше поръчвал електронен кантар. Може ли впечатления.

# 2 012
  • Мнения: 2
Само да кажа, че си взех поръчката от 28,01 от митницата в петък. Няма ми обаче поръчките от 21, 26 и друга от 28.01.
Само да похваля тази парка http://www.laredoute.fr/vente-parka-active-wear.aspx?productid=3 … tegoryid=23110319
Според мен е страхотна и размер 42 ми залепна направо!
Също чаршафите на розовите точки, розовото пончо на малката другите неща са коментирани!

Да попитам за парката - какви са ти мерките? Аз понеже много я харесах и държах да я имам, поъчах и 40 и 42 Simple Smile Едната ще отиде в Продавалника, ама да видим коя ще е Simple Smile

# 2 013
  • Мнения: 2
момичета,
получих тези чизми
http://www.laredoute.fr/vente-cuissardes.aspx?productid=32412646 … b&prodcolor=1

много са хубави и много ми харесват, но са малко умалени и леко ми стягат. Моите са 36 номер, кафяви, заменям за 37  Praynig

Аз докато ги поръчам и бяха свършили...Сега като гледам има само 38 номер, ама щом са умалени, няма да ми станат, нося 39...

# 2 014
  • Варна
  • Мнения: 130
rossi-varna ,искам размери и аз.

# 2 015
  • Мнения: 5 790
момичета,
получих тези чизми
http://www.laredoute.fr/vente-cuissardes.aspx?productid=32412646 … b&prodcolor=1

много са хубави и много ми харесват, но са малко умалени и леко ми стягат. Моите са 36 номер, кафяви, заменям за 37  Praynig

Аз докато ги поръчам и бяха свършили...Сега като гледам има само 38 номер, ама щом са умалени, няма да ми станат, нося 39...

Тези ботушки си ги поръчах миналата година. И аз четох, че са умалени и затова поръчах 39, при положение, че нося 38. Ми плувах в тях. Имаше поне 2 сантиметра свободно място. Заминаха в продавалника  по живо по здраво.

# 2 016
  • Мнения: 246
rossi-varna ,искам размери и аз.
Размери на парката номер 42
дължина - 78, под мишниците - 52, рамене - 39
На гърба има една плоха, която леко обира, ако ви идва тесничка някъде, според мен стои страхотно, интересна комбинация зелено и синьо, а за парите си е направо без пари

# 2 017
  • Мнения: 6
Може ли някой да ми каже как се използват изпратените ваучерите които са изпратени. Може да е обсъждано вече, но темата е много обширна.

# 2 018
  • Мнения: 970
момичета,
получих тези чизми
http://www.laredoute.fr/vente-cuissardes.aspx?productid=32412646 … b&prodcolor=1

много са хубави и много ми харесват, но са малко умалени и леко ми стягат. Моите са 36 номер, кафяви, заменям за 37  Praynig



От тези чизми получих 40 номер -но ми са малки.Продавам ги Peace

# 2 019
  • Мнения: 5 790
Може ли някой да ми каже как се използват изпратените ваучерите които са изпратени. Може да е обсъждано вече, но темата е много обширна.

А в 1-вия пост погледна ли?

# 2 020
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, днес влизам с тъп въпрос Embarassed Вчера открих един чек, който са ми изпратили за неполучена поръчка в края на юли миналата година Rolling Eyes Знам, че срокът му е една година и има шанс да ми го заменят с ваучер ако им го изпратя обратно. Та, въпросът ми е към тези, които са изпращали чекове. С препоръчано писмо ли ги изпращате чековете или с обикновена поща? Трябва ли да има придружително писмо с клиентския ми номер и молба да ми изпратят ваучер за същата сума или е достатъчно просто да изпратя само чека без други обяснения Thinking

# 2 021
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Ровичкам си из акаунта и реших да погледна в рембуса и изненада, към поръчката ми от 20.01 която е фактурирана на 11.02  Shocked имам нефактуриран артикул на стойност 8.16 Е, а аз нямам такъв. Възможно ли е да са два артикула newsm78. Другото което ми направи впечатление е, че има разлика от цените в потвърдителния мейл и тези във факурираната поръчка в суивито, както и в мес командес. На вас правило ли ви е впечатление да имате разминаване.

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 17:49 от Presi

# 2 022
  • Мнения: 6
Благодаря Алекс1. Вече бях погледнала.

# 2 023
  • Мнения: 1 368
Момичета, днес влизам с тъп въпрос Embarassed Вчера открих един чек, който са ми изпратили за неполучена поръчка в края на юли миналата година Rolling Eyes Знам, че срокът му е една година и има шанс да ми го заменят с ваучер ако им го изпратя обратно. Та, въпросът ми е към тези, които са изпращали чекове. С препоръчано писмо ли ги изпращате чековете или с обикновена поща? Трябва ли да има придружително писмо с клиентския ми номер и молба да ми изпратят ваучер за същата сума или е достатъчно просто да изпратя само чека без други обяснения Thinking

Аз скоро пращах чек и ми върнаха ваучер. Пратих го Препоръчано , към 3-4лв. ми излезе. Но преди да им го пратя - им писах по електронната поща, за да се уговоря. Можеш също да ги помолиш да ти пратят номера на ваучера по електронната поща, за да го ползваш по-бързо. Но съвета ми е - опиши им случая и питай изобщо дали ще приемат чека, все па датата му е доста стара.

Да покажа какво си харесах от новата колекция, пък и са в тенденция Laughing(както казваше една модна експертка) :

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 18:05 от [X]Vi4ito

# 2 024
  • Мнения: 200
Може ли размери на 156 от това сакенце

Общи условия

Активация на акаунт