дадоха ли ви отговор "Защо"

  • 10 678
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 393
  Bela,.... Hugискам да ти кажа нещо хубаво,успокояващо,да забравиш поне за миг! Но не знам,не мога Sadдори самата аз се страхувам все още,не мога да простя на себе си!)не спирам да мисля колко по-различно би могло да бъде...дори се страхувам да го поставя в лентичка,искам да избягам от тази мъка!!!Не мога да повярвам,че с е е случило на мен и че се оставих да ме убедят-вредно било,плодът би могъл да е деформиран безвъзратно..и аз се уплаших,просто не издържах...
  бях социален работник в център за деца с увреждания и .не можах да приема тази отговорност,да си представя да съм от другата страна-да не е моя работа,а да е моя живот SadПосле не можех да се върна там и напуснах.Пет  години след това се роди дъщеричката ми,а аз все още не мога да повчрвам и виждам в съня си другото момиченце(дълбоко в мен го знам,иде ми да се убия!!!!!!
 Може би ще си простя един ден,а може би не,но животът продължава,върти ни и нещата все по-бързо се променят..но дори и в ден като днешния си мисля за нея и колко по-различна би била съдбата ми сега....

   Липсваш ми ,мое малко цвете!!!

# 91
  • Мнения: 95
Преди два дни получихме епикризата от аутопсията. Оказва се че бебчо бил с изменения които не биха му позволили да живее. Не искам да ви ги описвам но наистина детенцето ни е било болничко, а и плацентата и пъпната връв също биле с деформации Sad
Сега когато чета епикризата знам, че сме постъпили правилно, не мога да си представя , ако страдаше, да го боли и да не мога да му помогна. Лошото е че вероятността въобще да го родя е била минимална предвид проблемите с плацентата и пъпната връв.
Може да ви изглеждам луда, но си мисля, че така може би му спестих болка.
Не знам опитвам се да си подредя мислите, но имам чувството че сякаш живея извън себе си #Crazy на моменти дори не си следя мисълта и съм адски неадекватна. Заради децата и съпругът ми се старая да съм горе-долу нормална, но наистина не се справям кой знае колко добре. Уж правя ежедневните неща , а се чувствам куха.

# 92
  • Мнения: 3 016
Може да ви изглеждам луда, но си мисля, че така може би му спестих болка.

Изобщо не си луда. Постъпила си много правилно. Болката след това щеше да бъде много голяма .Ужасно е да гледаш как детето ти страда, а ти неможеш да му помогнеш по никакъв начин . Hug

Общи условия

Активация на акаунт