В СЕДМИЦАТА НА ЛЮБОВТА, КОЙ ЩЕ ВИДИ ВТОРАТА ЧЕРТА? /09.2-15.02.09г./

  • 13 666
  • 428
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
Здравейте мацки  Flutter Flutter
Искам да ви пожелая страхотна седмица изпълнена с много положителни тестове и страхотно настроение  Hug Hug Hug Hug И да си изкарате един страхотен празник в събота  Hug Hug
Alcho слънчице блаодаря ти от сърце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
ралче мило нали знаеш, че не съм пускала палците за теб  Praynig Praynig Praynig Hug Heart Eyes
Mermaid 1 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet Пожелавам ти здраве, щастие, безмерна любов и да получиш най-желания и чакан подарък  Praynig Hug Hug
Момичета много ви целувам и гушкам всички, които ме помнят от предните теми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug А момичетата които не ме познават им пожелавам да не губят вярата и скоро да ходим всички в Отчетни   bouquet Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 541
Добро утро, маДами  Hug

Мамбина, много се радвам, че всичко с вас е наред  Hug Почивайте си и се хранете добре с бебока сега и повече да не ни плашиш така  Naughty  Heart Eyes

Прити, страшен малък пухчо си имаш! Да го заемаш за терапия против стрес случайно  Whistling

Mermaid1, честит празник! Пожелавам ти наистина да получиш така чакания подарък!

Милето, и от мен голямо благодаря, че си се сетила за нас  Heart Eyes

malkata mama, успех с изпита! Той ловът е доказано, че повишава способностите за учене, така че от практична гледна точка влизай в сесия и с едното и с другото, пък ние ще ти стискаме палци и на двете да имаш положителен резултат  Wink

Аз днес пак съм се отдала на еретични мисли- дали да не измамя съпружеството си и да открия сезона мааалко по- рано  Whistling Лошо, лошо момиче  Twisted Evil

Спорна, щастлива и бебеносна седмица пожелавам на всички  Hug

# 32
  • Мнения: 257
Здравейте и от мен!
Първо да честитя на момичетата от миналата темичка,които видяха положителния резултат от тестовете!Да ви е честит положителния резултат и да си родите по едно сладко бебче Grinning
Благодаря на Жаки за кафенцето!
Прити,кучето е много сладко!
Mermaid1,честит ти празник!Да си жива и здрава и дано получиш желания подарък!
nimfi4ka,съжалявам за лелката Sad .
Аз още не чакам.На Св.Валентин ще си направя тест,понеже на 12-ти трябва да ми дойде.Как се надявам да е положителен.... Praynig PraynigСтига да не ме изпревари лелището #Cussing out
Пожелавам ви много лека седмица,момичета! Hug Hug Hug и пълна с положителни тестове!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 563
Добро утро и от мен!  Hug Пожелавам ви прекрасна седмица, изпълнена с много любов и по две чертички на всички, които ще правят тестове!  Praynig

Прити, уау, страхотно е кученцето! Да го нацелуваш!  Heart Eyes

Мамбинка, много се радвам, че сте добре с бебчо!  Hug Аз и двете бременности с юначетата си ги карах с конракции, не се притеснявай особено, пий си магнезия, всичко ще е наред!  Heart Eyes (А между другото големия се роди 9 дни след термина, нищо че лекарите ме бяха сложили на легло от 30та до 36та седмица..., той си реши да се появи в 42ра  Mr. Green)

Бебка, ако бях на твое място, щях да отида на преглед още днес, ей така, за лично успокоение!

Жаки, Аманитка, Веселушко, Ралче, Алчо и всички останали  Hug Heart Eyes Hug

Русалка,  newsm59  Дано мечтата ти скоро стане реалност!  newsm51

Милейди, миличка, аз бих обсъдила как се чувствам с мъжа си... Не бих взела самостоятелно решение по такъв важен въпрос... Гушкам те, каквото и да решиш!  Hug

# 34
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета Simple Smile Липсвахте ми тия дни, ама и ние пренасяхме багажи в новото "Вкъщи"  tooth

Пожелавам на всички ви успешна ловна/двучертичкова седмица и само хубави новини!  bouquet

Mermaid1
, Честит Рожден Ден, миличка. Здраве, щастие и най-голямата радост ти пожелавам  ura

# 35
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Здравейте момичета!  Heart Eyes
Жаки , страхотно заглавие на новата ни темичка  Peace, дано ни се напълни с много положителни тесчета и емоции  Hug

Mermaid1,  newsm59 Да си жива, здрава и много щастлива.  Hug и да получиш най-желания подарък !  Hug Praynig

Миле, благодаря за молитвата, жеста е безценен  Hug

Прити ,   animal037 голямо сладурче бе.... Heart Eyes

Аманитка , вече гласувах  Peace  Hug

На всички ловуващи успех. Аз започвам след 2-3 дни , само да изпратя "червените хмери "  Laughing и започваме през ден. Мисля да взема и ову-тестове  newsm78, може и от следващия път, не съм решила. Нали съм нова   Blush и толкова  неща научих и разбрах  Rolling Eyes благодарение на вас  Hug..

# 36
  • Мнения: 1 247
Вени  Heart Eyes
Пети Heart Eyes
гуш и на двете Hug Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 298
Здравейте момичета  Hug.
Жаки благодаря за темичката и за кафенцето страхотна си.
Прити госпожицата е много сладка.
Миле   bouquet и Hug за това което си направила за всички ни.
 nbirthday Mermaid 1 пожелавам ти най-големия подарък EFP
 EFP  EFP  EFP  пожелавам на всички да ги видят тези така желани ,а на всички които вече ги видяха лека и безпроблемна бременност

# 38
  • Мнения: 576
Много ви благодаря на всички за успокоителните думи. Мен най-накрая май ме прасна емоционалният дисбаланс на бременността и съм готова да ревна, ей така на момента. Много съм се сдухала дали всичко ще е наред и дали ще го износя до край. Пък никой не ме е наплашил, че може да стане обратното, но сърцето ми е на стафида свито от страх. Крива работа.  ooooh!

Притинка, имаше едно такова малко прекрасно пухче на витошка в един аквариум. Една вечер като го видях на студа как се закачаше с хората и скимтеше - рев  Grinning Карах мъжа ми да го взимаме, но беше твърд.
Да го нагушиш много и нацелуваш  Hug

Милейди, според мен го открийте... Ако Господ е решил , че е дошло времето и бебето трябва да стане, то ще стане. Ако не е бил сега моментът то просто поне ще се насладите на секс без излишно пазене  Hug Praynig

Стискам палци и се моля за всички ви, скоро мечтите ви да се сбъднат

 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 39
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен.
Аз докато отворя новата тема ,и да ви видя, и вие сте изписали 3 страници.
След този страхотен слънчев уикенда,идва и замен седмицата на лова. Дано на Свети Валентин се случват чудеса за всички ни.
дано този път изгоним лелката.И да видим двете червени черти.Дано всички бъдем щастлива.
Хайде лек ден и от мен,и бллагодаря за кафето и закуската Grinning

# 40
  • Мнения: 453
Хайде да взема и аз да се включа Simple Smile

Жаки, чудесна темичка, а и гледам поне 2 момичета са се наточили за тестове на 14-и  smile3521  newsm17
Успех пожелавам на всички ловуващи, нечакащи, изследващи се...
Mermaid, честит рожден ден, да си жива и здрава и стискам палци за събота да знаеш  Praynig   bouquet
Мамбина, радвам се че сте добре с бебо и не изпадай в излишни притеснения, знаеш че проблеми има много, но ще те следят и ще се реагира навреме, пък ние ще стискаме силно палците за вас с бебо  Hug
Руми, честити ти 2 чертички и на теб, пожелавам ти лека и безоблачна бременност и чудесно бебче, не забравяй да ни радваш с хубави новини   bouquet
Прити, твоята Хера е направо да я изяде човек (ние с любимия също сериозно сме се замислили по въпроса за домашен любимец, но той е любител на кучета, аз - на котки, затова прокарвам идеята да си вземе двечки направо, ще ви държа в течение)
 Hug на всички

# 41
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз може и да бъркам,но не тряваше ли Jeny да прави 2-ри тест в неделя  newsm78?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
mermaid, Честити Рожден Ден   bouquet Здраве, кьсмет и сбьдване на мечтите ти!!!
Милето, и аз да благодаря за свещичката  Hug За мен Бачковският манастир е много силно място  Hug
Мамбина, не се тревожи излишно, аз вече казах - бях с контракции през цялата бременност и от страх не можах да се насладя на корема си  ooooh! Пих си магнезия и всичко си беше нормално  Simple Smile Сега имам страхотен резултат  Hug

# 43
  • Мнения: 3 695
Аз може и да бъркам,но не тряваше ли Jeny да прави 2-ри тест в неделя  newsm78?
ау така ли  Laughing хайде Jeny зарадвай ни  Hug

# 44
  • Мнения: X
Момичета, в събота по план трябваше да ме навести лелката, но и до днес не е. Не издържах и в обедната почивка се прибрах вкъщи и си направих теста. Видях  EFP двете чертички и съм много щастлива Heart Eyes. Сега се моля само дано всичко бъде наред  Praynig Ще повторя теста след два дни отново.

Общи условия

Активация на акаунт