Нека влюбени да бъдем всички, а на теста - две чертички /09.02 - 15.02.2009/

  • 5 131
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен!Силна,мерси за темичката,чудесна е!
Минди,честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав и много да ти помага с бебчо!
Маринекс,стискам много силно палчета! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ники,дано скоро си я гушкаш Алекс ама вече вкъщи! Praynig
Нинката 80,дано това да е последния и успешен опит! Peace
Филипа,дано теста бъде  EFP !

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Нинка, надявам се трансфера да е минал добре и дано имаш успех, миличка!  newsm10

Николина-пиколина, живо и здраво да ти е малкото ангелче и скоро да се прибира вкъщи при мама и тати! newsm51

# 32
  • София
  • Мнения: 2 908
Завърнах се най-накрая след трансфера днес,почаках си доста но това да ми е проблема.Върнаха ми три ембриончета,казаха че били хубави но ще видим след две седмици. Simple Smile Praynig

# 33
  • Мнения: 3 246
ninkata80 миличка стискам палци след две седмици да ни зарадваш с една страхотна новина Hug
тази вечер нещо никакви ви няма, тъкмо мислех да ви сервирам чаша вино с малко мезе но май няма кой да ми прави компания

# 34
  • Мнения: 2 343
Нинка, ще ти стискам палци! Praynig
КалииииииNaughty не съм бременна, но така ми се дояде това кашкавалче, да не говорим за грозденчето! ooooh!

# 35
  • Мнения: 3 246
Мира, на мен ми е едно такова никакво, та реших да си повдигна малко настроението Wink

# 36
  • Мнения: 4 700
Нинка, стиснала съм палци и ги пускам най рано след 9 месеца.  Hug

Маринекс, дай Боже това да е твоят лекар и скоро се похвалиШ с Щастливи новини.  Hug Praynig

Минди, честит ти рожденик. Няма какво по хубаво да му пожелая от това, което е на път.   bouquet

# 37
  • Мнения: 392
Прекрасна тема момичета, дано наистина тази седмица обляна в любов сбъднете на всичкви ви най-съкровенните мечти!!! Желая го от сърце и се моля за всички ни Praynig Praynig Praynig

ЛЕКА И БЕБЕНОСНА СЕДМИЦА

# 38
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Силна,заглавието е много хубаво Hug
Нинка,дано всичко е наред и след две седмици да ни зарадваш Praynig Praynig Praynig
Минди,честит рожден ден на половинката ти на патерица!Да ти е жив и здрав,много да те слушка и глези.  bouquet  bouquet  bouquet
Маринекс,успех в събота Praynig Praynig Praynig
Ники,дано малката Алекс скоро си бъде у дома Praynig Praynig PraynigЧестита ви пета месечинка  bouquet

Хубав ден момичета Hug

# 39
  • Мнения: 616
Добро утро и от мен момичета  Hug Hug Hug
Силна ни е зарадвала със страхотна темичка   newsm10
elgedel благодаря за кафенцето   smile3521
marinex успех в събота и дано това бъде твоя успешен опит  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ники честита пета месечинка на борбената Алекс и дано скоро чуем най-хубавите новини за нея  baby
Mindi честит рожден ден на мъжо /с малко закъснение/, да ти е жив и здрав и да се стяга за  smile3522

Успешен ден на всички и очакваме новини за  EFP и  stork-boy stork-girl

# 40
  • Мнения: 290
добро утро  Hug
много е ветровито,ама дано този вятър донесе само +тестчета
Ники,честита 5-та месечинка на Алекс
Нинка с теб сме  Praynig
Маринексче успех в събота,аз също съм на преглед тогава,така че нека палците ви са двойни  Wink
Честит празник на всички Валентини днес   bouquet
лек и усмихнат ден ви желая

# 41
  • Мнения: 3 294
Добро утро на всички  Hug

При нас все още е хубаво времето , но явно няма да е задълго , а как ми се иска вече да е пролет и да е топличко  Tired

Равалче , стискаме палци и за теб  Praynig

Нинка , радвам се че всичко е минало добре , сега чакаме положителния резултат  Peace

Благодаря ви момичета за пожеланията , ще ги предам на мъжо  Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: 392
Добро утро момичета, аз вече съм на работа и си пия заедно с вас кафенцето, защото като го видя на картинка и се разтрепервам Simple Smile Успешен и безпроблемен ден на всички   bouquet Peace

# 43
  • Мнения: 2 422
Мира благодаря за инфото Hug

# 44
  • Мнения: 2 343
Мая, за нищо!
Нинка, ще се молим да стане магията!

Честит празник на всички Валентини днес   bouquet

Това се е нашият празник на Валентините, а не католическият, който е и по-популярен. Честито!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт