Как издържат бебоците на жегата

  • 2 085
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 334
и Вики много трудно понася жегата, много се поти, въпреки че е гола-само по памп, а нощно време се буди много и реве от жегата Rolling Eyes

същата работа и при нас!

# 31
  • Мнения: 161
В Пловдив е някяква фурна. Опитваме се да не мислим много за тази жега, но когато си видиш детето цялото в ситни пъпки, ти става кофти. Мартин се поти, от време на време му избиват пъпки на разни места. Мрази когато му сменяме памперса с нов. Когато махнеш единия, прави едни такива муцунки на задоволство, но опиташ ли се да сложиш новия, то почва едно повдигане на дупето, едно напъване. Ама кво да се прави. Сутрин го разкарваме от 09.00 часа до към 12.00 по големите сенки, вечер след 19 часа пак го изкарваме на разходка. Някак си, въпреки жегата, на открито поне има ветрец и той се чувства добре. А в апартамента да не говорим - там просто е една сауна. Но вярваме, че жегите ще свършат скоро! Живейте и вие с надеждата .....

# 32
  • Мнения: 2 407
Ние сме на вън до 2 часа и после към 5-6 пак до късно вечерта! Никол не иска да стои вътре! Обличам я с роклички, потничета, а спи с боди и завита с пелена!

# 33
  • Мнения: 8 769
И на мен ми е много интересен този въпрос, добре че Живка е пуснала темата!
Моето бебе започна да яде много малко, започна да се събужда нощем-явно си дояжда тогава. Но като цяло спи неспокойно, времето е много тежко, извеждам го само късниялед обяд. Дори когато спи не го завивам.
Дъщеря ми по-лесно понася жегите-все пак и на плаж ходи, но пък и се поти като за световно. На всичкото отгоре много държи да спи завита! Shocked Чаршафчето й естествено, е мокро, но ако се опитам да я завия с пеленка, реве, че краклата й не били завити #Crazy
Ние ще търсим климатик, защото вкъщи е към 31-32 градуса денонощно, а това вече не се издържа !!!
И при нас е така, но нямаме възмоност за климатик.... Cry

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И на мен ми е много интересен този въпрос, добре че Живка е пуснала темата!
Моето бебе започна да яде много малко, започна да се събужда нощем-явно си дояжда тогава. Но като цяло спи неспокойно, времето е много тежко, извеждам го само късниялед обяд. Дори когато спи не го завивам.
Дъщеря ми по-лесно понася жегите-все пак и на плаж ходи, но пък и се поти като за световно. На всичкото отгоре много държи да спи завита! Shocked Чаршафчето й естествено, е мокро, но ако се опитам да я завия с пеленка, реве, че краклата й не били завити #Crazy
Ние ще търсим климатик, защото вкъщи е към 31-32 градуса денонощно, а това вече не се издържа !!!
И при нас е така, но нямаме възмоност за климатик.... Cry
И ние не сме от тези с НЕ възможностите, че и кола искаме да вземем, та можем да забравим за екстракта климатик. И ние не спим и не ядем, ама се надяваме към края на лятото да е различно, че и комари ни ядът мухи ни кацат. Уж купихме РАЙД, ама нъцки, все успява да влезе някой гад.

Общи условия

Активация на акаунт