Нашите бани-7 тема

  • 72 495
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 117
Питах те за сайта, защото преди около месец и на нас ни изготвиха оферта за около 800 лв за параван с подобни на твоите размери от фирма Емир. Понеже банята ни още не е съвсем готова се въздържаме да дадем поръчка. Каква ли изненада ще ни очаква и нас... newsm78

# 286
  • Шумен
  • Мнения: 555
Здравейте,
аз днес се размислих за паравана в банята дали не може да стане без праг, директно на пода захванат. Говоря за плъзгащи алуминиеви врати със стъкло или пано да речем. Във фитнеса, където ходя са направени така съблекалните, че затова се замислих за такъв вариант. И някой с готова баня ако може да каже цена само за изграждането и обличането на прагчето.  Praynig За тези, които правят бюджет сега.  Grinning Нали все мислим за най-евтин вариант, и откъде може да се спести малко.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 437
Питах те за сайта, защото преди около месец и на нас ни изготвиха оферта за около 800 лв за параван с подобни на твоите размери от фирма Емир. Понеже банята ни още не е съвсем готова се въздържаме да дадем поръчка. Каква ли изненада ще ни очаква и нас... newsm78

Здравей, при размер на плъзгаща се врата, която затваря пространство 123х198см от Емир миналия месец ни взеха 850 лв. с профил Лотус и нетонирани стъкла. Ако ще е ориентира ...

# 288
  • Мнения: 117
Здравей, при размер на плъзгаща се врата, която затваря пространство 123х198см от Емир миналия месец ни взеха 850 лв. с профил Лотус и нетонирани стъкла. Ако ще е ориентира ...
Много благодаря! Дано наистина са си запазили цените.

Здравейте,
аз днес се размислих за паравана в банята дали не може да стане без праг, директно на пода захванат. Говоря за плъзгащи алуминиеви врати със стъкло или пано да речем. Във фитнеса, където ходя са направени така съблекалните, че затова се замислих за такъв вариант. И някой с готова баня ако може да каже цена само за изграждането и обличането на прагчето.  Praynig За тези, които правят бюджет сега.  Grinning Нали все мислим за най-евтин вариант, и откъде може да се спести малко.

Мисля, че има вариант паравана да е без праг, но ако не се лъжа трябва да се постави още при нареждане на подовите плочки и да се вкопае в тях. Ама как го обясних. Ние правим праг в нашата баня, но не мога да ти кажа отделна цена за изграждане и обличане на прага, защото момчето ни каза цена на всичко, което ще прави. Не мисля, че ще е много скъпо самото изграждане на праг, на фона на всички разходи, които се заформят покрай правенето на баня...

# 289
  • Мнения: 178
На коя фирма са ви плочките, sofiq-ns? Много ми харесват. /Уж съм решила да обновим в синьо-бяло банята, която сега е с кафеникав фаянс, дори съм харесала три модела плочки на "KAI" и "Керамика", но все към кафявата гама се заглеждам май./
) Миа, плочките са испански, superceramika, серия Luxor и са на страхотна цена. Бургас – магазина на АСМ (Ясен-Ангел Янев

# 290
  • Мнения: 178
Браво Една, много хубава баня и направена с много вкус. Виждам, че някаква мека връзка влиза в тоалетната чиния. Това дъска-биде ли е и ако-да, можеш ли да пуснеш сники как точно е системата. Може и с обяснение.
Благодаря предварително.

# 291
  • Мнения: 178
Благодаря Иля за коментара. Плотът е красива работа, но дали е практично впредвид влагата в банята. Може би ако имаш прозорец няма да е толкова рисковано.

Плотовете се израбоват от същите влагоустойчиви материали като шкафовете за баня, има и мраморни или изградени със самите плочки.
Много красиво изглеждат наистина, все още се колебая между вариантите-  плот и шкаф.  Thinking
Направи си това, което ти харесва. Плотът стои много красиво, в шкафът могат да се поставят доста консумативи. На мен лично плот ми харесва повече. Успех в избора.

# 292
  • София
  • Мнения: 794
Здравейте момичета и момчета Simple Smile прекрасни бани видях тук, поздравления!!!
Аз се включвам с един мноооого сложен въпрос към вас Simple Smile Ще започваме да си правим банята и искам да ви попитам има ли магазин/склад, в който да мога да отида и да накупя всичко. Т.е. да има богат избор на плочки, санитария, сифони, душове, мебели за баня... с една дума да намеря всичко за банята на едно място и да не ми се налага да обикалям като луда от магазин на магазин. А, и да не дерат кожи все пак Simple Smile Пък ако правят и 3д визуализации, ще е супер!!! Simple Smile Имате ли наблюдения кои магазини предлагат богати асортименти? Рових из архивите и видях, похвали за Сико. Декор център как са, ходил ли е някой там? Знам, че са големи, предполагам имат богат асортимент, но как са от към цени, знаете ли?
Благодаря ви предварително за отговорите!

# 293
  • София
  • Мнения: 863
Аз препоръчвам горещо Bania Stil. от тях си поръчахме абсолютно всичко. Дори едните плочки ги харесахме в друг магазин, но те ще ни ги вземат оттам на същите цени, за да може да ни доставят всичко накуп - от сифоните, през смесителите, тоалетните чинии, плотовете, мивките, плочките - Всичко! И накрая дори ни направиха добра отстъпка! Дано не прозвучи като реклама, но наистина съм много доволна. Правят и страхотни проекти. Не знам как се качват снимки, иначе щях да покажа Embarassed

# 294
  • София
  • Мнения: 794
Dani_Frango, благодаря ти много за бързия отговор!!! Точно такова място ми трябва, защото нямам много време да обикалям по магазините. Това ли е сайта на фирмата? Само един адрес ли имат? Ще отида до магазина в най-скоро време. И още един въпрос, 3д визуализациите безплатни ли са им? Ще се радвам, ако успееш да пуснеш снимки.

...Дано не прозвучи като реклама, но наистина съм много доволна...

Когато хората са коректни, си заслужават похвалата. Забелязала съм, че по форумите пишем предимно, когато сме недоволни от нещо (и аз съм така), а по-малко хвалим Simple Smile Видях, че има черен списък за магазини и фирми за обзавеждане, а няма бял. Дори се колебаех дали да не пусна такава тема Simple Smile Няма лошо да напишем от какво/кого сме доволни, така че благодаря за инфото.

# 295
  • София
  • Мнения: 863
Само един им е адресът, да. За визуализациите - излизат по 30 лв. едната, защото ги прави човек отвън. Но накрая като ти направят отстъпка на всичко и тяхната цена пада. Аз специално прави при тях проекти на баня и тоалетна. Гледам момичетата във форума правят албуми по разни сайтове и качват там снимки, ама аз все нямам време Sad

# 296
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз препоръчвам Джесика. Магазинът им е на Ботевградско шосе. Имат много голям избор.От всичко.

# 297
  • София
  • Мнения: 7 836
Аз препоръчвам горещо Bania Stil.

Dani_Frango, а имат ли голям шоурум или всичко от каталози си избираш ?

# 298
  • Мнения: 178
Кива, ако не ти харесват прагчетата има вариант с едни уплътнители, не знам как точно се казват, но ги продават в Мартинели. Поставят се върху плочките и отгоре се поставя паравана. Можеш да попиташ. Другият начин е лентов сифон, който се поставя при направата на ВиК, т.е. вкопава се.

# 299
  • Шумен
  • Мнения: 555
Кива, ако не ти харесват прагчетата има вариант с едни уплътнители, не знам как точно се казват, но ги продават в Мартинели. Поставят се върху плочките и отгоре се поставя паравана. Можеш да попиташ. Другият начин е лентов сифон, който се поставя при направата на ВиК, т.е. вкопава се.

Не, че не ми харесват прагчетата, но се замислих че би трябвало да става и без праг. Може би се уплътнява със силикон при монтажа.  Thinking Както при монтажа на прозорците. Но знам ли.  Blush А и другия вариант наистина е преди да са сложени плочките да се монтира паравана и след това да се редят плочките. Хем няма да има много висок праг да се прескача, "да не си счупи пръстите"  някой разсеян потребител.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт