Изненада или сами си казвате.....

  • 2 551
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Какви подаръци, бе хора! Та нали бюджетът ни е общ. Значи заедно трябва да решим дали да има "перо подаръци", или да няма. Да ми подари мъжът ми нещо, е все едно да бръкна с дясната си ръка в левия джоб и каквото извадя, да си мисля, че ми е паднало от небето.
Подаръците ни са неща, от които имаме нужда. В този смисъл - да, давам предварителна заявка.

# 46
  • Мнения: 7 474
Никой не ме е изненадвал отдавна Wink
Купувам си подаръците сама. Laughing със и без повод Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 623
Предпочитам да си кажа пред това,
да получа неприятна изненада.
Вчера дори си мерих подаръка за Св. Валентин  Flutter

# 48
  • Мнения: 4 555
Какви подаръци, бе хора! Та нали бюджетът ни е общ. Значи заедно трябва да решим дали да има "перо подаръци", или да няма.
За мен в подаръка парите са най-малкото. Много по-важно е:
1. Да се е сетил за подарък
2. Да е избрал подарък, на който да се изкефя
Колко струва е почти без значение, но аз по тази тема съм извънземно и си знам, че повечето са на друг принцип.

# 49
  • Мнения: 2 407
Казвам си,че иначе все не улучва....Но харесвам и изненадките де..

# 50
  • София
  • Мнения: 803
То, не че не обичам изненадите и не че не искам той да се сети , ама все идва да ме пита и аз .... к`во да правя  newsm78 казвам си

# 51
  • Мнения: 1 650
Намеквам му, че искам лаптоп, а той ми вика- " Стига вече, може да искам да те изненадам..."

# 52
  • София
  • Мнения: 38 515
Предпочитам да си кажа пред това,
да получа неприятна изненада.

И аз така правя вече след няколко неупешни опита на Миуото с изненадите.

# 53
  • Мнения: 2 070
аз си го купувам предварително,и после уточнявам ,по какъв повод
така в повечето случаи си откачам ,по още едно подаръче,на самия празник

# 54
  • Мнения: 17 546
Времето, в което живеем, ни направи практични хора в семейството. Купуваме необходимите "подаръци". Изненадват ме приятелките по празници. Приятно!

# 55
  • Мнения: 919
Скоро осъзнах, че вече почти за всеки празник предварително казвам на половинката си какво искам да получа. Винаги съм била човек, обичащ изненадите, но напоследък подаръците си ги планувам от далече.
Интересно ми е дали и при вас е така и ако е така, какво най-често си пожелавате?
Ако трябва да съм честна,единственият подарък,който съм поискала  от моят мъж,беше лаптопа.Много пъти се шегувам на тая тема,но всъщност не обичам да си прося подаръците. Simple Smile
Абсолютно всичко ,което ми е подарил ,е било по негов избор.Дори и телефона ми. Peace

# 56
  • Мнения: 417
Предстои рождения ми ден и милото преди няколко дни ми казва"Ако знаеш какъв подарък съм ти намислил-нестандартен и полезен"Мислих аз мислих и го питам"мило,да не си ми намислил пътечка за бягане  Crazy"??Цял ден ме човърка тази мисъл и накрая се примирих да е изненада,обаче той не се сдържа-шофьорски курсове ShockedЕми,това не ми звучи като подарък.То че е криза,криза е ама да не се свършиха бижутата и парфюмите Tired

# 57
  • Мнения: 123
Още се смея като се сетя какви подаръци си подариха кръстниците, родени в два последователни дни.
Той получи за подарък дамски пуловер, а тя ъглошлайф.   Shocked
Всекиму според потребностите!  Mr. Green

# 58
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не обичам особено изненадите, знаейки моят любим на какво е способен.

Имам си похват - поне няколко седмици предварително намеквам какви неща съм си харесала и то доста като бройка. След това знам, че ще получа едно или няколко от тях, но не знам кои точно.

И става нещо като изненада, но не съвсем  hahaha

# 59
  • Мнения: 1 447
Времето, в което живеем, ни направи практични хора в семейството. Купуваме необходимите "подаръци". Изненадват ме приятелките по празници. Приятно!
И при мен стоят така нещата и досега винаги съм била приятно изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт