Какво мислите за услугите sms хороскопи?

  • 2 224
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте на всички, Първо искам да кажа, че форума е страхотен! Поздравления!

Искам да отворя една тема за новите сайтове, които забелязах, че стават все повече и предлагат така наречените sms хороскопи, sms гадания, sms предсказания и тн и тн. Ползвали ли сте такива услуги, харесват ли ви? Верни ли са нещата, които се дават, като отговор на изпратен sms? Интересува ме вашето мнение по този въпрос.

Благодаря!  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 897
Ползвали ли сте такива услуги, харесват ли ви? Верни ли са нещата, които се дават, като отговор на изпратен sms? Интересува ме вашето мнение по този въпрос.
Благодаря!  Grinning
Не съм.
Не ме интересуват.
Няма как да са верни.
Отрицателно и насмешливо.
Моля!

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не съм ползвала тази "услуга" и никога не бих го направила. Ако разполагам с излишни пари, бих изпратила sms на номер с цел подпомагане на някоя благотворителна инициатива/и съм го правила/, но за подобни глупости не бих губила време и пари.

# 3
  • Мнения: 274
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"

# 4
  • Мнения: 6 618
Мисля ,че е пълна глупост.

# 5
  • Мнения: X
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"
Ха!  Shocked
И той досега не го е знаел??!!???

# 6
  • София
  • Мнения: 7 190
Ох, ако още веднъж някой спомене думите "хороскоп" или "астрология" в следващите 24 часа, ще си оскубя косата, честно!

# 7
  • Мнения: 186
Още една смислена тема doh

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Никога не съм вярвала и няма да вярвам на sms-хороскопите, това са пълни измислици, на случаен подбор компютърно-комуникационните им системи изпращат простотии към потребителите-рибоци, без извинение, тези "услуги" са просто начин за трупане в касичката. Не се връзвайте !

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Вярвам разбира се. Но понеже не искам да знам какво ще ми се случи предварително, не пращам такива Есемеси.  ooooh!

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мисля, че хората който ползват тоя тип "услуги" са много наивни.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 297
Това са пълни глупости. Само гледат да вземат парите на хорато, но все известно е,че такива есемеси пращат предимно децата и тийновете. Това е същата измама като игрите, в които трябва да си десети обадил се и може(но не е сигурно) да спечелиш.

# 12
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Дори не забелязвам подобни тъпотии,изобщо не вярвам на хороскопи и тем подобни измишльотини Naughty

# 13
  • Мнения: 2 448
Мисля, че добре си печелят от тях, тези, които поддържат услугата.
Тийновете сигурно си припадат да пращап смс-и по 2.40 да разберат Кирчо обича ли Ането, дали и с кого и изневерява.  Laughing

Навремето поне беше безплатно - късаш листчета и броиш обича ме, не ме обича ....  Laughing

# 14
  • Мнения: 165
Не съм ползвала тази "услуга" и никога не бих го направила.Бих изпратила sms на номер за благотворителна инициатива. Всякакви хороскопи, астолози,нумеролози, хиромантии и т.н.гадания са пълни глупости, разчитащи на наивността на хората.

# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"
Joy Joy Joy

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е измама, трябва да бъдат преследвани от закона.

# 17
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Това е измама, трябва да бъдат преследвани от закона.
Едва ли,та те им дават част от приходите и им наливат в хазната.Това е същото като онези идиотски игри-ако станеш 10 обадил се печелиш Tired

# 18
  • Мнения: 581
 Мисля, че не е луд тоя, дето яде баницата, а тоя дето му я дава.Акъл не ми побира как може някой да се връзва на такива щуротии.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тези реклами са забранени и вървят само по кабеларките, основно съм ги засичала по чалгарските канали(явно там най се ловят). По ефирните телевизии вече не ги допускат.
За баницата не е уместна приказката, защото на мен ми предлагат измамна услуга. То е нещо подобно като да си купя кисело мляко, а вътре да има сода каустик и после аз ли ще съм виновна, че съм си дала парите?

# 20
  • Мнения: 1 895
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120

# 21
  • Мнения: 106
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120

е това беше фундаментален отговор. искрено се развеселих Joy Joy Joy и изразява мнението ми по темата. а ако пусна смс от чужд телефон, как оракулът ще разпознае, че отговр чакам аз, а не собственикът на телефона? не отговаряйте на този риторичен въпрос.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 190
Няма спор, коментарчето е адски готино.
Лошото е, че на нас ни е забавно, обаче основната "жертва" на подобни услуги вероятно ще да са тийнейджъри и хлапетии (не вярвам някой друг човек, дори с елементарно IQ, да се върже).
Така че наистина това трябва да се забрани със закон.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120
Можеше и да си спести тези 14лв., да ме беше питал първо мен.
Няма начин някой да ме накара да дам пари, за да опровергая нечие измамно твърдение.

# 24
  • Мнения: 13 512
Аз съм абонирана за такова нещо, сега се сетих. На дата картата, която ползвам от едно PDA само за интернет, по незнайно какъв начин е станал такъв абонамент ( аз съзнателно не бих направила такава глупост)  и всеки ден получавам по 3 смс-а. Единият за плащане на не знам колко стотинки(май 14), другите 2-текст. Изобщо не ги чета, защото не ползвам  телефона всеки ден, но и не можах да намеря начин да спра тази глупост. Сега ме подсетихте да продължа опитите за прекратяване на услугата.

# 25
  • Мнения: 620
Тези щуротии са за тийновете,надраснах ги. Whistling
Надявам се,че надраснах и "отваря се СМС в момента" Mr. Green......но не го твърдя Joy

# 26
  • Мнения: 41
   Не съм и не бих ползвала тези услуги. Не съм суеверна.(т.е. напразно вярваща)

# 27
  • Мнения: 3 622
Не съм, а и не знам дали има такива които се зарибяват от такива простотии

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Тези "работи" са направени да се вземат от хората пари и по този начин и по-точно от по-малките,тийнейджърите,защото те се хващат повече на такива измилсици.А като гледам май и някои възрастни не остават по-назад.Телевизите печелят и по този начин вече-смс за това,за онова,просто прекаляват навсякъде.

# 29
  • Мнения: 37
    Това са абсолютни глупости....то просто няма как да са истина.... ooooh!

# 30
  • Мнения: 421
поредната тъпа идея да взимат на хората парите

# 31
  • Мнения: 30
те са влюбени тинейджърки, на които мама и тати плащат сметката за телефон #2gunfire

# 32
  • Мнения: 6 713
Пълни щуротии Stop

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 6 010
    Това са абсолютни глупости....то просто няма как да са истина.... ooooh!
те са влюбени тинейджърки, на които мама и тати плащат сметката за телефон #2gunfire
   Не съм и не бих ползвала тези услуги.
Абсолютно съм съгласна!
Пълни глупости  ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 447
Не,не вярвам.Това е поредният номер някой да прави пари за сметка на някой наивник.

# 36
  • Мнения: 1 394
Мнението за тези...щуротии...да ,това е правилната дума,е че са абсурдни начини да правят пари,но щом има хора да им се връзват.Най-често такива услуги ползват заблудени дечица и тийнеджъри.Но ако вярвате в тези дивотии...вярвайте си и си плащайте-никой не ви спира.Това е моето мнение-лесен начин за печелене на мангизи от страна на тези,които го предлагат.

Общи условия

Активация на акаунт