Какво мислите за услугите sms хороскопи?

  • 2 233
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"
Joy Joy Joy

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е измама, трябва да бъдат преследвани от закона.

# 17
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Това е измама, трябва да бъдат преследвани от закона.
Едва ли,та те им дават част от приходите и им наливат в хазната.Това е същото като онези идиотски игри-ако станеш 10 обадил се печелиш Tired

# 18
  • Мнения: 581
 Мисля, че не е луд тоя, дето яде баницата, а тоя дето му я дава.Акъл не ми побира как може някой да се връзва на такива щуротии.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тези реклами са забранени и вървят само по кабеларките, основно съм ги засичала по чалгарските канали(явно там най се ловят). По ефирните телевизии вече не ги допускат.
За баницата не е уместна приказката, защото на мен ми предлагат измамна услуга. То е нещо подобно като да си купя кисело мляко, а вътре да има сода каустик и после аз ли ще съм виновна, че съм си дала парите?

# 20
  • Мнения: 1 895
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120

# 21
  • Мнения: 106
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120

е това беше фундаментален отговор. искрено се развеселих Joy Joy Joy и изразява мнението ми по темата. а ако пусна смс от чужд телефон, как оракулът ще разпознае, че отговр чакам аз, а не собственикът на телефона? не отговаряйте на този риторичен въпрос.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Няма спор, коментарчето е адски готино.
Лошото е, че на нас ни е забавно, обаче основната "жертва" на подобни услуги вероятно ще да са тийнейджъри и хлапетии (не вярвам някой друг човек, дори с елементарно IQ, да се върже).
Така че наистина това трябва да се забрани със закон.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е едно много вярно и приятно за четене коментарче за тези смс-зарибявки Wink
http://sulla.blog.bg/viewpost.php?id=284120
Можеше и да си спести тези 14лв., да ме беше питал първо мен.
Няма начин някой да ме накара да дам пари, за да опровергая нечие измамно твърдение.

# 24
  • Мнения: 13 512
Аз съм абонирана за такова нещо, сега се сетих. На дата картата, която ползвам от едно PDA само за интернет, по незнайно какъв начин е станал такъв абонамент ( аз съзнателно не бих направила такава глупост)  и всеки ден получавам по 3 смс-а. Единият за плащане на не знам колко стотинки(май 14), другите 2-текст. Изобщо не ги чета, защото не ползвам  телефона всеки ден, но и не можах да намеря начин да спра тази глупост. Сега ме подсетихте да продължа опитите за прекратяване на услугата.

# 25
  • Мнения: 620
Тези щуротии са за тийновете,надраснах ги. Whistling
Надявам се,че надраснах и "отваря се СМС в момента" Mr. Green......но не го твърдя Joy

# 26
  • Мнения: 41
   Не съм и не бих ползвала тези услуги. Не съм суеверна.(т.е. напразно вярваща)

# 27
  • Мнения: 3 622
Не съм, а и не знам дали има такива които се зарибяват от такива простотии

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Тези "работи" са направени да се вземат от хората пари и по този начин и по-точно от по-малките,тийнейджърите,защото те се хващат повече на такива измилсици.А като гледам май и някои възрастни не остават по-назад.Телевизите печелят и по този начин вече-смс за това,за онова,просто прекаляват навсякъде.

# 29
  • Мнения: 37
    Това са абсолютни глупости....то просто няма как да са истина.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт