Ще гласувам ли на предстоящите избори?

  • 2 772
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Според мен 50 депутати са малко, но 120 са напълно достатъчни Peace

Какво ще стане ако депутата, избран с мажоритарен вот, напусне - кой заема неговото място newsm78 Отново ли ще се гласува newsm78

# 91
  • Мнения: 128
Да ще гласувам

# 92
  • София
  • Мнения: 62 595
А къде остана темата за протестите? Май днес трябва да има протест, а във форума е някакво затишие.

# 93
  • Мнения: 165
Според мен 50 депутати са малко, но 120 са напълно достатъчни Peace

Какво ще стане ако депутата, избран с мажоритарен вот, напусне - кой заема неговото място newsm78 Отново ли ще се гласува newsm78
едва ли ще е толкова глупав за да напусне. Те се борят кой да влезе във парламента, за да бърка в "кацата с меда".

# 94
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Според мен 50 депутати са малко, но 120 са напълно достатъчни Peace

Какво ще стане ако депутата, избран с мажоритарен вот, напусне - кой заема неговото място newsm78 Отново ли ще се гласува newsm78
едва ли ще е толкова глупав за да напусне. Те се борят кой да влезе във парламента, за да бърка в "кацата с меда".


За да отиде на някое друго по-добро място разбира се. Малко ли апетитни служби има. Сутрина чух слух, че Бойко щял да се цели в Президентските избори. Ако е вярно това този човек не престава да ме учудва с поведението си, така и не разбра какво иска от живота си само, че иска повече и повече.

# 95
  • Мнения: 165
На депутата ще му намерят заместник - роднина  hahaha

# 96
  • Мнения: 4 841
А къде остана темата за протестите? Май днес трябва да има протест, а във форума е някакво затишие.

Подстрекателка  Crossing Arms Преди обяд точно това си мислех - колко е хубаво и спокойно без кресливите теми, пък и на Еди не отварят допълнителна работа...
Като изключим Свети Валентин и Мадона, ама там няма драма, а само фенски писъци

# 97
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
точно защото сме толгова разочаровани трябва да отидем да гласуваме. Това е начин да променим , това което ни разочарова.

# 98
  • София
  • Мнения: 17 592
Да.
Може би няма да променя нищо с вота си - не, сигурна съм, че няма, но не искам, когато нещата се сговнясат, да мисля, че се е случило, понеже (освен другото) ме е домързяло да си завлека з*****а до избирателния пункт.

Общи условия

Активация на акаунт