Еднакво ли протичат ?

  • 1 888
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 647
Въпроса ми е за бременноста за тези които повтарят(потретват)моля ви кажете еднакво ли протичат ,моята беше лека работих тежка-психически работа(в дневен център за деца с увреждания) докато изляза 45 -дни,сегашната ми работа е тежка но физически ,а вече се замислям за второ и се чудя дали ще мога да работя моля споделете

Доста различно при мен, макар втората ми бременност да беше неуспешна, но за разлика от пъвия път, когато нямах никакви симптоми, вторият път ми се гадеше адски, имах киселини още от началото, въобще беше ми гадно.

# 31
  • Мнения: 910
и двете ми бременности бяха съвсем различни,първата беше по лека

# 32
  • Мнения: 164
И двете ми бременности протекоха различно, ражданията също. Вторият път всичко беше по трудно и бременността и раждането.

# 33
  • Мнения: 4 496
Трите ми бременности протекоха по съвсем различен начин.
Първата беше много лека, почти не я усетих. Втората беше доста по- трудна, а третата аз си я направих до някаква степен тежка- постоянно се притеснявах дали всичко е наред, не можех да спя...Пък и грижите за другите две деца също "помогнаха" да не е лека. Joy

# 34
  • Мнения: 2 110
Според мен ,не поредността на бременностите, а възрастта на майката и отговорностите, който има тя определят протичането на бременността !

# 35
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не, не си приличаха при мен. Липсваше ми сутрешното гадене и при двете. Но през първата ми бременност не работех, а през втората работех и напрежението ми идваше в повече.

# 36
  • Мнения: 1 240
Няма нищо общо поне до тук между първата и втората бременност.

# 37
  • Мнения: 805
Моите бременности бяха еднакви.
И двата пъти съм работила до последно и не съм ползвала нито веднъж болничен.
Но как ще е при теб никой не може да каже предварително!

# 38
  • Мнения: 1 558
При мен и двете ми бременности протекоха еднакво леко Peace

# 39
  • Мнения: 2 960
При мен преминаха еднакво:леко ,безпроблемно,с малко качени кг/7-8 кг/,с добро настроение,много разходки.

# 40
  • Мнения: 2 013
Всяка бременност е различна от другата  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Различни при мен. С първата нямах никакви неразположения, ходех страшно много, не се спрях на едно място до последно. С тази - до края на третия месец се чувствах много зле, гадеше ми се и ми се спеше постоянно, подувания, болки, безсъние и други "екстри", които при първата бременност ми се появиха чак в 9-ия месец, сега ги имам от 7-ия. Разнополови бремености са. Peace

Общи условия

Активация на акаунт