Три пентаксима наведнъж?

  • 2 209
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз съм ги купувала седмица преди ваксинацията, но не мисля, че е проблем и всички на веднъж да се купят. Даже ме уплашихте и тия дни ще си взема 4, че скоро ще е ре-имунизацията на Мишка. А знам и, че в някои градове я няма в наличност

# 46
  • Мнения: 212
Момичета,моля Ви насочете ме в кой аптеки доставката става бързо и някаква ориентировъчна цена.За София става на въпрос  Praynig До сега са му бити в чужбина,а там се поемат от здравната каса.А,тук съм в задънена улица

      Ваксина има в Люлин 10 в аптека ОРИОН, както и в Люлин 9 в аптеката на поликлиниката. Цената е 62лв. Сигурна съм че в този момент ги има и в двете аптеки, тъй като преси 3-4 дни проверявах! Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 7 191
Момичета,моля Ви насочете ме в кой аптеки доставката става бързо и някаква ориентировъчна цена.За София става на въпрос  Praynig До сега са му бити в чужбина,а там се поемат от здравната каса.А,тук съм в задънена улица

      Ваксина има в Люлин 10 в аптека ОРИОН, както и в Люлин 9 в аптеката на поликлиниката. Цената е 62лв. Сигурна съм че в този момент ги има и в двете аптеки, тъй като преси 3-4 дни проверявах! Peace

В повечето аптеки има опция да отидеш и поръчаш ваксината. Те си я доставят, после отиваш, взимаш и плащаш.

# 48
  • Мнения: 290
И за двете си деца съм ги купувала и трите приема на веднъж,съхранявах си ги вкъщи в хладилника в отделението за зеленчуци най-отдолу и не съм имала никакви проблеми.
Така ме посъветва нашата педи,за да не стане някой гаф с вноса.

# 49
  • София
  • Мнения: 932
Аз ги купувах деня преди да я вакиснираме и трите ваксини. Педиатъра ни е във Втора градска , купувахме я от от аптека, която е или срещу втора градска(има една там)  или в някоя от преките - не мога да кажа точно , защото мъжа ми ги купуваше , докато траеше консултацията.
Може и късмет да сме извадили. Сега ни предстой слагане на 4-та ваксина , която се слага след 1.6 г. и се надявам пак да я намерим там , ако не - ще търсим и ние и на нас педиатъра ни каза, че като се почне на "Пентаксим", се продължава с нея.


# 50
  • Мнения: 1 305
Не мисля, че ще има проблем да ги съхраняваш ако ги купиш на веднъж. Аз ги купувах по рано, защото се поръчват тук и чакам няколко дена докато ми я доставят и винаги съм ги взимала с 10-15 дена по рано

# 51
  • Мнения: 574
Взех ги една по една. Питай педи дали може да ги съхраняваш в домашни условия

# 52
  • Мнения: 325
Ние също ги взехме наведнъж.Така ме посъветваха други майки. Не виждам проблем да си ги съхраняваш в къщи,щом срока на годност е наред.

Общи условия

Активация на акаунт