За обувките на детето

  • 3 824
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 372
С буйки с анатомична стелка ходи навън и в къщи

# 61
  • Мнения: 2 149
Обувки с анатомична стелка навън,пантофки за вкъщи,лятото боса Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 2 734
Когато прохождаше вкъщи беше по чорапи,навън в началото със зимни обувки,после с маратонки,без ортопедична стелка и без висок форт.Според нашия ортопед този тип обувки са по-скоро противопоказни.
Аз харесвам леките,спортни обувки,както за себе си,така и за детето и си ходи все с такива

# 63
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние сега сме в процес на прохждане - удома е с чорапки или терлички , а навън с буйки(твърда пета и анатомичн стелка)

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Последното - ама просто понеже беше най- голямата жегал лятото. В къщи  - бос, навън - с възможно леки сандалки. Колкото да пазят крачетата от потрошени стъкла и др. подобни...

# 65
  • Мнения: 204
на вън с твърда подметка и анатоми4на стелка ,в къщи боса.

# 66
  • Мнения: 27 524
Ох, аз лично се ошашавих от опции  Crazy
На какво казвате твърда петаnewsm78
И какви са тези толкова анатомични стелки? Факт е, че преди минимум 3 годишна възраст за бебетата и децата е супер, супер вредно и ненужно използването на разни стелки с повдигнат, твърд или изпъкнал свод /предполагам на това казвате анатомични стелки?  Thinking/?
Криско беше у дома бос или по чорапи /зависи от сезона, защото той прохожда повече от година  Laughing/, а навън - с меки, обикновени обущенца  Simple Smile

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Гласувах с първата опция Peace

# 68
  • Мнения: 1 740
И  ние от няколко дни правим първи опити за ходене в къщи е с пантофи а на вън с буйки на Колев Колев

# 69
  • Мнения: 1 168
Ох, аз лично се ошашавих от опции  Crazy
На какво казвате твърда петаnewsm78
И какви са тези толкова анатомични стелки? Факт е, че преди минимум 3 годишна възраст за бебетата и децата е супер, супер вредно и ненужно използването на разни стелки с повдигнат, твърд или изпъкнал свод /предполагам на това казвате анатомични стелки?  Thinking/?
Криско беше у дома бос или по чорапи /зависи от сезона, защото той прохожда повече от година  Laughing/, а навън - с меки, обикновени обущенца  Simple Smile
Под пета имам предвид форт, но не бях убедена дали всички са запознати с термина, защото е специализиран /не съм специалист по детските обувки, но съм се занимавала с дамски обувки и съм виждала как стеро ме гледат повечето хора като сръся някой термин/
Анатомична се води стелката, която следва стандартни очертания на крака /в случая повдигната на свода. Не казвам ортопедична, защото ортопедичната е стелка, изработена индивидуално, за определен проблем в крака, с цел неговото коригиране или нормално ходене.
Може и да съм попрекалила с опциите, но като се има предвид, че 3-ма ортопеди ми казаха 3 различни неща - и аз се ошашавих! Laughing

# 70
  • Мнения: 92
момичета някой може ли да ми покаже модел, гледах сайта на К и К  и неможах да разбера кои са най-подходящи за първите обувки на бебка? newsm78

мерси  Hug

# 71
  • Мнения: 2 478
Синът ми проходи с проходилките на КК,но без анатомичната стелка.

# 72
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Вкъщи и двамата шляпат боси - ама в буквалния смисъл на думата. Чорапи не търпят изобщо. Което е друга тема, да не оспамвам. По тази причина не носят и пантофи. Навън ходеха с обувки с твърда пета и анатомична стелка. Дъщеря ми скоро ще стане на 5 години и все още гледам обувките й да имат анатомична извивка. Може би, защото аз съм с плоско стъпало и много си патя от това, та да се презастраховам.

# 73
  • Мнения: 240
Малкия проходи бос и навън и в къщи. Чорапи и обувки не търпеше изобщо на краката си. На година и 1 месец започна да ходи с обувки.

# 74
  • Мнения: 1 121
 newsm78 носеше си най-обикновенни обувки през цялото време, изобщо не съм и проверявала какви са стелките и подметките Crazy

Общи условия

Активация на акаунт