Отговори
# 345
  • Мнения: 2 185
Аз май ви поизпуснах края. Днес ми е 13 ден на диетата, нямам прегрешения  bowuu - резултатът е -3 кг. Ще е добре ако продължа да свалям така, по около кило на седмица ме устройва идеално  Laughing
Гледах днес един кулинарен канал с всякакви десерти и манджи ( мазохистка си падам  Mr. Green ) и страшно ми се дояде зелен фасул  Confused . Първоначално се зарадвах, че ако си го направя в протеинов ден, ще мога да си го хапна с кисело мляко, както го обичам, но после се светнах, че е към бобовите  Sad .
След три 4 дневни цикъла, стигнах до заключението, че свалям през плодов и въглехидратен ден. За плодовия разбирам, ама това с въглехидратния направо ме уби ( най-чинно си ям шоколад през него...последния път дори си направих спагети и пак имах минусче  Shocked ) . Затова пък през протеиновите дни ( когато ям само салата с кисело мляко или пък таратор- нищо друго  Naughty )или качвам малко или задържам теглото. През бобовия пак така- а пак супер диетични неща хапвам. Странна работа  Crazy . Ще взема да редувам плодов с въглехидратен ден  Laughing

# 346
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Клерет недеи ,защото всеки ден си има своето значение.Организмът си има нужда от всичко,пък и нали за самата диета се казва ,че трябва да се редят дните без да се разместват ,за да има резолтат

# 347
  • Мнения: 2 185
Клерет недеи ,защото всеки ден си има своето значение.Организмът си има нужда от всичко,пък и нали за самата диета се казва ,че трябва да се редят дните без да се разместват ,за да има резолтат

Хаха, разбира се че няма да го направя, просто на майтап го казах  Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро Hug,

Сервирам кафето, за да не си пия сама

.

Аз стриктно спазвам диетата (днес ми е 14-ти ден) и се надявам утре кантара да ми се отблагодари за това. Като се претегля ще се отчета.

Хубава и отпочиваща неделя на всички и много минусчета.

# 349
  • Мнения: 2 171
Eiphnh, мерси за кафенцето Hug. Точно и аз съм седнала във форума с кафето. Стискам палци утре да се похвалиш с добър резултат Peace. А как между другото се произнася ника ти?

Аз и снощи сгафих, тоест 2 поредни дни Embarassed. Затова си мисля днес да направя почивка и от утре да започна на чисто и с ново броене на 90 дни, защото ме е яд, че толкова бързо губя постигнатото Close. Още не съм се качвала на кантара тази сутрин, но не чакам нищо добро след торатата, изядена в полунощ на протеинов ден Rolling Eyes

# 350
  • жителство на место
  • Мнения: 81
Астарта душицо! Hug Не съм сама значи! Embarassed Айде от понеделник с нови сили и сериозно Joy
Eiphnh щом си стриктна везната те обича  bouquet Ще видиш минус голям

# 351
  • Мнения: X
Aз два дена не спазвах диетата.И днес хапвам плодове да се разтоваря и утре ще започна ново броене на 90 дни.
Не я спазвах защото бях много болничка и не можех да не хапна/много зле ми беше направо/сега съм по добре.

# 352
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте  Hug

Аз вчера за обяд си направих 2 яйца с едно малко филенце  пангасиус и малко доматен сок (всичко разбъркано).Вечерях към 21часа ма май ядох малко повечко отколкото трябваше (обаче само позволените работи) днес не смея да стъпя на кантара  Blush .Ще го направя след плодовия ден.На всичкото и отгоре вчера не можах да си направя упражненията.Направо ме е яд на мене си.

Искам да ви попитам нещо.Понеже на едно от момичетата дето има да сваля много кг и препоръчахте първо да направи Дюкан,мойте като са 25 за сваляне,аз трябва ли да направя първо  него или може само с тази диетка да си карам.Аз си мислех,ако не ги сваля тези кг  след 90 дена на почивката след това да карам на Дюкан,ма май трябва обратното  newsm78

# 353
  • Мнения: 0
Днес ми е 4-ти ден, плодов и ще издържа.  newsm10 Нищо не съм прегрешавала и дори не ям хляб, въпреки че пише, че е позволено в някои дни по една филийка. Вчера във въглехидратния си хапнах малко торта, но не за вечеря, а следобяд, а за вечеря изядох един портокал. Шоколад само мъничко си гризнах, 2-3 парченца. Стриктно спазвам обозначените интервали за хранене и пия доста вода.  HugВсичко това комбинирам и с фитнес и днес съм - 2 кг,   love001за което много се радвам. Благодаря ви за прекрасната диета и ще продължавам да бъда с вас. Понеже имам още доста за сваляне се надявам да не се изкушавам, както досега не съм  Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 0
Забравих да спомена, в линийката ми пише, че съм отслабнала с 4 кг, но другите 2 са седмицата преди да започна диетата, свалих ги с фитнес, но си ги броя от тогава, защото от кога не съм мърдала от 78 кг  Embarassed, искам да стана 63 ако не е много нахално  Laughing

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 300
Eiphnh мерси за кафенцето, айде ще си и пална smile3546  Знаех си че кантара е моята нова любов (а защо стрелям по него... да взема да си сменя аватара Thinking), днес ми показа 67.8 
На всички болнички  бързо оздравяване, за всички  Hug

# 356
  • Мнения: 372
Момичета, бих искала да ви попитам какво консумирате в деня за въглехидрати, наистина ли си позволявате сладкиши.
Аз бих консумирала спагети с гъби например, но за сладкиши не съм убедена че ефектът ще е супер.
Диетата ви изглежда супер здравословна и в духа на РХ. Ще пробвам и аз, само се притеснявам ако съм канена на гости  как  да не наруша режима, малко е сложно.
Възможно ли е в такива случаи да се заменят  дните, напр. в ден на варива да сме отново на белтъчини?
Благодаря за разясненята.

# 357
  • Мнения: 13 821
Привет!
С тази моя житена авантюра така огелпих диетата, че сега не знам как да продължа и откъде пак да почна. Днес съм на свободен режим. Утре по предишната схема трябваше да е плодов, но след 5 дни клинчене, дали него или пак белтъчен за начало newsm78
А и кой знае колко трудно ще ми бъде пак да вляза в крачка.

Искам да ви попитам нещо.Понеже на едно от момичетата дето има да сваля много кг и препоръчахте първо да направи Дюкан,мойте като са 25 за сваляне,аз трябва ли да направя първо  него или може само с тази диетка да си карам.Аз си мислех,ако не ги сваля тези кг  след 90 дена на почивката след това да карам на Дюкан,ма май трябва обратното  newsm78
Не видях някой да я съветва за Дюкан. Тя сама така си реши. И по-добре, че се канеше да прави странна комбинация с воден всеки пети ден.
По мои наблюдения за три месеца стриктните и при Дюкан, и тук свалят между 8-15 кг. Т.е. по 3-5 кг средно, което си е съвсем нормално и здравословно. При Дюкан свалят по-повече тези, които са с много (ама наистина много!) кг. А що се отнася до последователност, мисля че е по-разумно първо тази и след период на закрепване на резултата - Дюкан, а не обратното. честно казано, не мога да си представя какво ще се получи ако човек се прехвърли директно от Дюкан и неговите ограничения при боба, пиците и сладкишите. Виждате, че масово дюканки, уж вече преминали в задържаща фаза, се завръщат пак към първите две. 

# 358
  • Русе
  • Мнения: 154
Птица мерси за отговора   bouquet ! Значи првилно съм се ориентирала първо тука и ако има нужда после при Дюкан  (дано да няма  hahaha ) .Не че имам проблеми с месото,напротив много го обичам ,ама аз без сладко не мога  Embarassed

# 359
  • Мнения: 2 171
Момичета, бих искала да ви попитам какво консумирате в деня за въглехидрати, наистина ли си позволявате сладкиши.
Аз бих консумирала спагети с гъби например, но за сладкиши не съм убедена че ефектът ще е супер.

И аз разсъждавах точно като теб, но след един ден само на леща, си позволих шоколадово руло. С успокоението, че съм все пак кърмачка Wink. Ама огрооомно руло, от баничарница, тип козунак, наблъскано с течен шоколад от единия край до другия. Абсолютна въглехидратна бомба Crazy. Вечерта чак притрепервах от преяждане със сладко. На следващия ден кантарът беше на -500 гр, което ме изуми Shocked.

Общи условия

Активация на акаунт