Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ви за отговора за плодовете!
Аз също няма да огладнявам през толкова кратки интервали, но днес по инерция мушнах един банан, че детето не искаше да го яде. Никога не съм била на диета и сега ще трябва да си лепна нещо на хладилника, че каквато съм шматкаааа...
Ина-Ана, до септември ще сме като нови, ще видиш к`ви фиданки ще се фръцкаме по площадката!  Laughing

# 391
  • Мнения: 6
Здравейте тъй като смятам да започна диетата от другия ден имам няколко въпроса.В кои от дните ще мога да хапвам риба?Овесените ядки с кисело мляко в белтъчния ден позволени ли са?И последно един малко смешен въпрос но защото много обичам сладко мога ли да хапвам крем карамел в белтъчния ден  Embarassed ?Мисля че за сега е това.Ако има друго ще питам  Hug

# 392
  • Мнения: 102
reichyl, аз съм нова тук но ще се опитам да ти отговоря на въпросите.
Риба може в белтъчния ден.
Овесени ядки във въглехидратния ден, НО без мляко, защото то е в белтъчния ден.
А относно крем карамела погледнато реално е направен от протеини, НО има захар. Така че не става, виж ако се решиш да го правиш без захар може ама надали ще е вкусен.
Незнам, да кажат ветеранките че да не те объркам.
Алоу да кажа само добре дошли на новите фиданки.
Мен кога ще ме приемете в редиците си? Имам доста въпроси относно режима към кого да се обръщам?

# 393
  • Мнения: 308
   Елинор,    Hug   Питай де. Нали знаеш, че тук никой не е върнат. А старите фиданки са много отзивчиви.    Wink

   Рейчъл, аз докато бях на Дюкан няколко пъти си правих крем карамел с подсладител, с който може да се готви, разбира се. Става много вкусен. Същия е, като този със захар, само че го няма карамела.    Mr. Green   Ако много ти се яде според мен няма да има проблем да си го правиш в белтъчния ден с подсладителя.

# 394
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър вечер и от мен!
Много ми е приятно да се присъединя към Вас, досега  четох вашите постове и те са силно стимулиращи за такива като мен. Реших да започна тази диета , защото след три месечно учене за дипломиране и дълъг застой над учебниците , съм качила доста излишни килограми, които не виждам как от само себе си могат да си заминат.
Надявам се да ми помагате , момичета, а и срещам тук много познати мои съфорумки от други подтеми.
Успех и на всички Вас! Hug Hug Hug

# 395
  • Мнения: 242
много пишете, много!
на всички нови фиданки - добре дошли!   bouquet
на всички стари фиданки  Hug  Hug  Hug
аз тези дни нещо не съм режимна , ама хич , но ям малко и се съобразявам с часовете , но без вчера , че снощи бях на два купона  и до 4 часа сутринта и беше голямо плюскане, а сега логично ми се спи.

# 396
  • София
  • Мнения: 1 877
Мен кога ще ме приемете в редиците си? Имам доста въпроси относно режима към кого да се обръщам?

Бъзикаш се с нас, а? Crazy Joy

# 397
  • Мнения: 6
Мерси на бързите отговори на всички  Hug  Не че толко ми се яде просто като се замислих че има само продукти от първия ден и реших че можи да става затова попитах.Иначе и аз се присъединявам към вас от вторник.Пожелавам на всички много минусчета и много усмивки.

# 398
  • Мнения: 1 378
aз като реших, че от утре съм при вас...и одеве олях точковата  Laughingизядах половин вафла, ама беше такъв прекрасен момент,ч е не е истина  Grinning Grinning Grinningнямам търпение да дойде срядаа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 399
  • София
  • Мнения: 211
Аз отдавна не съм писала и сигурно сте ме забравили, ама няма как да не се включа да дам отчет  Mr. Green
От 10. 01 съм на диетата и резултата е - 7кг., което според мен си е доста добре  Flutter  Имам още 3-4кг. до заветната цел...
Успех на всички нови и стари фиданки  Hug

# 400
  • Мнения: 533
Ох,щом така мило ме приехте и не биете за въпроси,ТУК съм!Няма как,ама даже вербувам и мъж ми да се включи,че той пазарува и е важно да е с мен. LaughingГорките не дечица,ако ги видите гладни по улицата,нахранете ги ,моля Joy
О,Eiphnh Hug

# 401
  • Мнения: 3 926

Аз днес си спретнах една крем супа по идея на Асенцето, но не намерих червена леща и и сложих пасиран грах - много вкусна стана ммм.
Радвам се много, че се е харесала.  вътре можеш да слагаш всичко - чушка, лукче морков, зеленце, броколи... Изобщо супите са разни и разнообразни, обаче за варива мисля че комбенация картофи + леща/грах/царевица вървят най-добре Peace
Иначе съм намислила за протеиновия да си мятам една с морокови, броколи и цвекло... Още повече, че в протеиновия може да им се добавя прясно мляко Grinning Обожавам крем-супи. А тази диета, както виждам е идеална за Гаспачо. Ако някой има добра рецепта - да я мята насам Hug
Аз напоследък имам проблем с приема на вода - забравям ooooh! Хич и не знам как точно успявам да кърмоотделям, защото течностите са в пъти по-важни за процеса, отколкото храната... Та съм убедена, че тази диета изобщо, ама изобщо няма да се отрази негативно на лактацията ми, дори напротив - със сигурност ще пропия повече течности Praynig

# 402
  • Мнения: 7 914
нова тема
 позволих си да пусна една накета, надявам се, че ви харесва идеята Hug

# 403
  • Мнения: 1 378
А я да питам...ей сега разглеждах рецептите, тея неща в синичко дето са(още само тях съм поогледала, зелените утре вечер Laughing) верно ли могат да се ядат със всичките им там подправки и т.н., че доста вкусна взема да ми се струва тая диетка  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт