Отговори
# 375
  • Мнения: 308
   Здравейте мацки.

   Аз днес съм на въглехидрати, но прегреших с малко картофена салата. След вчерашния ден на варива имам +0.500 и се надявам утре плодовия да ги махне, а и повече дори.

   Добре дошли на всички новички.

   Жанет, съжалявам за лошите преживявания. Дано скоро се разберете със съпружеското тяло.

   Ники, плодове може да се ядат във всички дни. Всяка сутрин те са за закуска, а след 12.00, ако почувстваш глад пак може да си хапнеш.

   Ина ана, кафе може. Още повече, че ти го пиеш без захар и мляко.

   Адамант, една от фиданките е била на тази диета два пъти за по месец и след спирането и двата пъти не е качвала килограми. Но според мен всичко си зависи и от организъм. Ако след диетата спазваш условията да не хапваш до 12.00 друго освен плодове и след 20.00 да не ядеш, мисля че няма да имаш проблеми.

# 376
  • Мнения: 1 095
Имам проблем с кантара  Rolling Eyes Показва с отклонения , 3 пъти се качвам и трите пъти показва различно , отклонението е от 0.500 до 1.500 кг.
Явно ще трябва да се тегля на 2 седмици  newsm78

# 377
  • Варна
  • Мнения: 433
Привет, фиданки!!!

Аз на празника доста прегриших, но от страна на часове на хранене, количества, пийнах си и винце. Но може би защото ядох предимно риба, все пак кантара ме зарадва с -200 след празника  Peace

Преди време някой пусна рецепта за домашна пица за въглехидратния ден, може ли да ми помогнете къде да я намеря, или някой ако я е записал да ми я пусне.
Благодаря предварително!!! Heart Eyes

# 378
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
Аз от доста време не съм ви писала, но ви чета и ви следя изкъсо. Гледам, че и без нас (старите фиданки) се справяте чудесно.  Peace
При мен нещата не вървят. Осем дни вече стоя на едно положение и започвам да се изнервям, но ще търпя. Набивам тук месо и мляко и си трая, дано да има ефект вече.
Адамант, всичко зависи от това коко имаш да сваляш. Аз навремето когато започнах да отслабвам (преди година беше) първо правих 2 пъти по 26 дни БВД и веднага след нея дойдох тук. От БВД свалих 14 кг, а от тази диетка свалих 12 и после си ги задържах, без нищо да кача. Сега съм на Дюкан, защото имам още много да свалям и мисля след време пак да си се върна тук.
Alokazia
, аз правех пица с бутертесто. Разстилаш го в тава, намазваш с дом. пюре или лютеница, слагаш отгоре печен пипер, царевица, гъби, маслини, лук, каквото имаш и каквото искаш стига да е зеленчук, слагаш чубрица и черен пипер и печеш. Става много вкусно. Ето ти я на снимка даже:
http://www.orach.snimka.bg/album.php?album_id=256963
Дано да ти хареса, ако решиш да опиташ.  Peace
Жане, гушвам те силно и не спирам да мисля за теб, дано скоро да се оправи всичко! Hug Hug Hug

# 379
  • Мнения: 205
vesyy, Tincheto 78, благодаря за куража!  Hug
Иринка, бързо оздравяване!  Hug
Clairette, аз след въглехидратен свалям най - много.  Mr. Green
Innesse, позволяваме си и още как си позволяваме  Laughing . Аз на гости, признавам и не ме е срам, си нося. Ако са ми много близки, предупреждавам какво трябва да ям  Mr. Green .
Mari-7, страхотно постижение!  Heart Eyes
janeta*, мен това ме амбицира още повече. Не се депресирай! Ние ще сме тук и те чакаме!  Hug
Ники., аз доколкото я разбирам таз диета, в зависимост от интервалите между храненията, може да се похапва плод в почивките! Аз поне си хапвам.
ina_ana, придържайки се към режима, започнах да пия кафето си като теб. Не мога да кажа, че е супер, ама се ядва все повече и повече чисто!  Peace .
Tea - fea, какъв кантар ползваш?

Ай сега да ви усмихна - освен майка ми, свекървата и свекърът също минаха на наш'та система, ето снимка на вчерашната вечеря при тях.

# 380
  • Мнения: 1 379
Мерси, момичета  Simple Smile Май се реших да почна от утре...а и дори да не успея да свали останалите 3-4 кг, ако успея да запаза свалените 4 пак би било много добре, но все пак си мисля, че по вашия начин ще успея да ги сваля макр и по бавно  Simple Smileблагодаря  ...и от утре май се почва...и ще досаждам ако нещо не ми е ясно  Blush bouquet

# 381
  • Мнения: 1 095
lady_ivy, механичен е , мъжа ми го купил от Кауфланд и ми идва сега да му го нанижа на врата  Twisted Evil Ще го накарам да ме измери в см. ,че поне една от мерките да е верна  Crazy

# 382
  • Мнения: 205
Tea - fea  Laughing, зависи на каква повърхност го слагаш! Най - добре мозайка, ако имате, ако не, подложи нещо твърдо отдолу - дъска примерно. Има значение и как се мериш - наведена, права... Сутрин или вечер, гола или облечена, преди или след 00. За мен най - реални са мерките сутрин, веднага след 00, без дрехи, права. Тогава най-много ми харесват резултатите, де.  Mr. Green

П.С. На едно и също място кантара.

# 383
  • София
  • Мнения: 1 877
Астарта, Май нейм, благодаря ви за подкрепата Hug.

Eiphnh, ... А как между другото се произнася ника ти?

Много често ми задават този въпрос Mr. Green, никът ми се чете "ирини".

ина_ана, драго ми е да те видя и в тази тема Hug. Диетата е страхотна! Много балансирана и лесна за издържане, така че силно ти я препоръчвам.

Аз днес си спретнах една крем супа по идея на Асенцето, но не намерих червена леща и и сложих пасиран грах - много вкусна стана ммм.

lady_ivy, много ме накефи вечерята ви Joy. Аз мойте никога не мога да ги накарам да диетстват...

janeta*, не знам дали ще ти стане по-леко, но едно гуш и от мен Hug.

Лека вечер на всички Hug.

# 384
  • Мнения: 1 095
Tea - fea  Laughing, зависи на каква повърхност го слагаш! Най - добре мозайка, ако имате, ако не, подложи нещо твърдо отдолу - дъска примерно. Има значение и как се мериш - наведена, права... Сутрин или вечер, гола или облечена, преди или след 00. За мен най - реални са мерките сутрин, веднага след 00, без дрехи, права. Тогава най-много ми харесват резултатите, де.  Mr. Green

П.С. На едно и също място кантара.
на ламината в кухнята не става ли? би трябвало да е равно,нали са го нивилирали уж . Не съм го местила
Иначе трябва да излизам на терасата  newsm78

Жанета Hug Heart Eyes

# 385
  • Русе
  • Мнения: 154
Tea - fea и моят кантар е механичен и е от кауфланд (от най-ефтините  Embarassed )Бяхме го купили миналата година ей така от глупост(тогава не мислех,че може да ми потрябва).Аз го слагам моят в коридора на теракота.Плочките са големи и той се събира точно на една плочка.И сега тя ми е заплюта като мерителна плочка  hahaha .За ламината не съм сигурна,че е достатъчно твърд.Ма по-старите фиданки да кажат  Peace

# 386
  • Мнения: 219
И аз така си мисля за ламината. Най-добре на плочки някъде, пък и било то на терасата (е на студеното гола едва ли ще можеш, пък и може някой да оплакне око, ама пък може да се мериш с един и същи дрехи Simple Smile Коридора ви и той ли е на ламинат?

Аз бях казала, че може би Дюкан е по-добре 1-во и после нашата за повече кг. Може да не съм права де, но мисля, че при нас имаше такива момичета дето са били на Дюкан и после на нашата и не са качвали, а са сваляли кг. Аз лично бих предпочела само тази, дори и да се наложи да се прави 2 пъти. Е ако имам 30-50кг да свалям едва ли с тази ще стане де (свеки е 60-62-ри номер, кг са над 100, но не казва колко, мисля да я подложа поне 1м докато съм при нея лятото на тази диета, пък дано я зарибя да си направи до края, че няма да стане фиданка с нея, то е ясно, ама и 15-20кг да свали за нея самата ще е много добре).

А за яденето на плодове, може винаги, дори и в 24ч ако много пригладнеете, по-добре да е плод, отколкото нещо друго. Но аз почти никога не съм огладнявала през деня, имайки предвид, че в протеиновия може да ядеш 3 пъти през 4ч, в другите дни може да се яде през 2ч, така, че ако ядем примерно леща в 12, 14, 16, 18, 20ч не мисля, че ще сме гладни през другото време. Дори не вярвам някой да яде през толкова кратък период. И да за въглехидратния ден, може и сладкиши, и сладко, и шоколад, и въобще каквото ви е яде. Повечето наистина след този ден свалят кг, независимо дали са яли спагети или торта.

И не забравяйте, че имаме тема с рецепти, а пък точно за въглехидратния има страхотни Simple Smile Ето я темата за тези, които не са я видяли още -http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.0

Това се сещам за сега. Ааа, да мацката с оставащите 3-4кг, мисля, че тази диета е перфектна за теб и не вярвам да ги качиш пак. Но може би ще ти е нужен поне месец, защото са малко кг. А дори да видиш, че пак качваш винаги може да направиш прочистващ ден на плодове, а и както казаха, ако хапваш до 12 плодове и не ядеш след 20ч няма да имаш проблеми  Hug

ДОбре дошли и на всички нови момичета. А на старите прегрешили....от понеделник с песен и без прегрешения, че ще размахам бухалката, така да знаете  Naughty

# 387
  • Мнения: 1 095
Съни, ние сме навсякъде с ламинат. На терасата е мозайка,ама нали не трябва да го местя, пък там става студено и не знам дали мога да го оставям там. В банята не става, нали има наклон все пак

# 388
  • Русе
  • Мнения: 154
Съни, ние сме навсякъде с ламинат. На терасата е мозайка,ама нали не трябва да го местя, пък там става студено и не знам дали мога да го оставям там. В банята не става, нали има наклон все пак

Аз си го местя всеки път.Кантара го държа под леглото и когато реша да се тегля си го нося в коридора и се тегля.Незнам дали е много правилно ама така практикувам аз  Peace

# 389
  • Мнения: 2 126
Здравейте!
Чета ви цяла седмица,ама не пиша защото от режима единствено спазвах часовете на неядене.
От утре ме бройте в групата стартиращи с диетата - доколкото прочетох още няколко от вас ще започват,дано нямаме спънки по пътя Praynig
Аз мисля вече отърсих от стреса който претърпях с Дюкан,на път съм да се оправя от гадната настинка,децата ми и те се пооправиха така че мисля е време да си продължа мисията Grinning

птица,ще ми се да те питам относно твоят опит с тая диета.Винаги се изказваш доста начетено,много харесвам  постовете ти - какво намаление постигна и за кой път правиш диетата?Ако не е тайна де,неискам да нахалствам Embarassed

Успешна седмица момичета Hug

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 20:18 от Дес

Общи условия

Активация на акаунт