Дамски фитнес Кървс?

  • 14 814
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 85
И аз да побутна темата.Някой,има ли впечатления за фитнеса в Бургас?Вчера видях рекламата,и доста се чудя,ако има някакви мнения,моля споделете.

# 46
  • Мнения: 280
Да споделя и аз впечатления.Посещам фитнеса в Пловдив вече почти месец.Тренировките ми допадат и не ми омръзват.В началото ми беше доста изморително.Имам здравословен проблем с който треньорките се съобразяват винаги,което много ми харесва.В началото мислех че 30 мин. изобщо ням да са достатъчни,но сега не мисля така.
Като кг съм свалила малко за 1 месец-около 1.7кг,но имам  разлика в обиколките и то на места с по 2-3 см.
Другата седмица ще ме мерят и ще споделя какъв % мазнини съм загубила Peace

В Пловдив таксата за месец е 65лв

# 47
  • Мнения: 475
Чудя се много и аз ,за този фитнес ,за ефективността му най-вече...

# 48
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Оххх момичета, извинявайте, голям съм заплес и 1 година в тази тема не съм влизала. Фитнесът си заслужава, ако се ходи редовно, поне три пъти седмично. Реалния ефект за след 1 месец е стягане, то от това и идва намаляването на обиколките. Свалих около 2, 5 кг за същото време. Хранителен режим не мога да кажа, че спазвах. Лично аз го препоръчвам по-скоро за тонус. Затова и ходех сутрин много рано, преди работа. Спрях да ходя по медицински причини, но съм с двете ръце за този фитнес. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, можете ли да ми дадете сайта на този фитнес ? 
Не успявам да го намеря сама  Embarassed

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 146
Боже според мен това е пълна простотия да взимат парите на хората... Whistling обикновения фитнес със сигурност по добре ще подейства....

# 53
  • Мнения: 0
Имам въпрос.Отнася се за фитнеса в Пловдив
Нали фитнеса е на улица арх.Камен Петков 64.
Та въпроса ми е:Има ли наблизо спирка и кои автобуси минават?

# 54
  • Мнения: 13
Здравейте!Аз ходих на този фитнес Кървс.Хубаво е , но е малко скъпичко.Някой да знае друг женски фитнес в Стара Загора?Или поне фитнес с разделения за мъже и жени?Мерси предварително.

Общи условия

Активация на акаунт