True Blood (Истинска кръв) или страх ли ви е от ВАМПИРИ

  • 29 231
  • 451
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 558
Дами имам един въпрос в този кадър http://img521.imageshack.us/img521/4880/tb211.jpg като че ли на Суки и почерняват очите ? Дали в следващия епизод няма да я дадат да прави секс с някой ?

Хм Thinking След седмица ще разберем Peace

# 436
  • София
  • Мнения: 350
Да ще разбрем, макар че аз чак след 3 седмици ще гледам серията и ще пропусна да коментирам . Но като се върна  Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 6 365
Lo Lo Bacchus! Lo Lo Bromios! Lo Lo Dentrites! Enarchos! Eleutherios!

Ей, другата седмица ще падат големи оргии!

Ето нещо друго интересно- шведско е, вампир е, но приликите свършват дотук:

http://search.4shared.com/network/search.jsp?searchmode=2&se … +the+right+one+in

Let the Right One In.

# 438
  • Мнения: 1 558
Да,видях го в Замунда,но не му е дошло още времето Whistling

# 439
  • Мнения: 21
Да,видях го в Замунда,но не му е дошло още времето Whistling
аз не можах да изгледам повече от 10 мин...много тежък...но пък на някои им харесва повече от Здрач newsm78

# 440
  • Мнения: 60
"Let the right one in" на мен лично не ми хареса. Много мудно и почти никакво развитие. Според мен му е малко завишена оценката. Но ако нямате какво да правите естествено може се прегледа  Peace

# 441
  • Мнения: 6 365
Аз говоря за книгата, готина е, макар да четох превод на английски от шведски. На моменти бие на Стивън Кинг, но диалозите между Оскар и Ели направо ме разплакваха...Сега ще видя и филмчето- да не се окаже обаче, че филмът вместо шведски е съветски.

Колкото до Мериан- още като почна да си казва заклинанията, си казах- абе тази да не е вакханка? и се оказах права. Вакханките=менади, а едно време в университета незнайно защо карах курс по митология и тракология, та оттам ми е останала супер важната информация, че при вакхическите ритуали се вика Ло Ло:) а оттам май е останало и възклицанието Въх! (от Бакхус).

Всъщност Let the Right One In не е точно филм/книга за вампири, а за нещо много по-неприятно от реалния живот- насилие и извращения.

# 442
  • Мнения: 1 558


Всъщност Let the Right One In не е точно филм/книга за вампири, а за нещо много по-неприятно от реалния живот- насилие и извращения.

Ееее ти направо ме отказа да го гледам  #Crazy Laughing

# 443
  • Мнения: 60
Ясно! Аз като изгледах филма и се разтърсих за повече инфо защо е толкова голяма оценката и прочетох доста мнения, че книгата е много по-различна (по-интересна, задълбочена и т.н.) от филма... но определено съм на мнението, че и филмът е далеч от вампирите и тяхните проблеми Simple Smile

# 444
  • Мнения: 1 558
В по-горен пост писах,че още не му е дошло времето,но като ви чета май никога няма да му дойде Thinking

# 445
  • Мнения: 3
  Благодаря ви за информацията. Не е за мен това.

# 446
  • Мнения: 0
ехо здравейте аз съм нова във този форум но много ми харесва филма True blood а гледам че вие много го коментирате
знаете ли какво ще стане с ерик и суки
ще има ли нещо между тях щото много ми харесват

# 447
  • София
  • Мнения: 242
Да правя ли нова тема или има друг желаещ?

# 448
  • Мнения: 21
Да правя ли нова тема или има друг желаещ?

Прави, прави... ама може ли да сложиш и една анкета

Освен "Истинска кръв" съм фен и на
- филмите на Тарантино
- sci-fi филмите
- сапунени сериали
- фентъзи/романтика


Или нещо такова... Laughing И да има гласуване с до 3 или 4 опции...не само 1

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 18:33 от staro-novo

# 449
  • Мнения: 3
 Да, направи новата тема.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт