С шкембе си е най-добре 6

  • 34 872
  • 680
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 098
Жабче, малките жабки са вълшебни, и на едната нослето е по-чипо от на другата , може би така мога да ги разпознаваме , само кажи коя е Яна и Йоана.
И имената им красиви като тях двете. И аз съм си мечтала за близнаци, със сигурнсот съвместния живот с тях е много вълнуващ.  Hug
И да разкажеш за всякакви подробности, хранене пълнене на памперси .... , общо взето всичко ми е интересно да чуя. Това си е голям героизъм, всичко умножено
си е приключение голямо.
На бремелинките, които са видяли двете черти едно голямо гуш и много стиснати палци. Безпроблена бременност момичета.Сега започват истинските моменти.
Нямам никакво търпение да видя Ронината щерка. Едвам се сдържам да не припна до болницата (при все, че съм против тези посещения) , да зърна мама поне за малко.
Ще си почакам стоически и дано в сряда ги изпишат двете кукли.  Hug Heart Eyes

# 616
  • Мнения: 255
Не съм влизала от няколко дена и какви хубави новини съм пропуснала .
Рони ,Честита ти принцеса ,желая и весело и щастливо детство ,а на теб бързо възстановяване и само усмивки да има на лицето ти.
Жабче,големи сладурки,направо да ги схрускаш.
Сладурана ,Силвия ,честити ви 2 чертички.
Марморана ,Ася и аз ви стискам палци ,още малко не остана .

Аз съм добре ,бебка непрекъснато ме рита.Съответно като не я усетя по дълго време почвам да се шашкам и да я потупвам да се размърда милото да го усетя.Миналата седмица ходих на лекар и моята мома си беше седнала и се прегърнала с едната си ръчичка.

Целувки.

# 617
  • Мнения: 3 621
Нося ви една много хубава и дългочакана новина, днес в 8:40 сутринта мама Ася роди малкия-голям Васил 4082 гр и 51 см
Миличка Ася още веднъж честито и да ти е жив и здрав малкия принц и само да ви радва, а след година две с татко Митко да му подарите и сестричка  Hug Hug Hug

# 618
  • Мнения: 510
Честита сбъдната мечта Асе.Много хубави моменти с малкия голям Васил,да ви е жив,здрав и много да ви радва

# 619
  • Мнения: 493
Чесито ти синче Асе да ти е живо и здраво,мого да те радва  bouquet

# 620
  • Мнения: 656
Честита рожба,Асе.Да ви е жив и здрав малкия юнак,много радост да ви носи.

На мама-бързо възстановяване. Hug

# 621
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честито на мама Ася.!   bouquetДа е жив и здрав малкия Васил!

# 622
  • Мнения: 1 163
 newsm44 newsm44 newsm44
АСЕ,ЧЕСТИООООООООООООООО,да ви е жив и здрав бебе Васко-голям мъж си отгледала в тумбака си. Hug newsm51

# 623
  • Мнения: 377
Асе, честито миличка. Да ви е жив и здрав малкият, голям Васко и много, много да ви радва!  bouquet  bouquet
sladurana_83,Силвия, честито милички от тук нататък много положителни емоции и на края здраво, сладко бебче.  bouquet

# 624
  • Мнения: 3 166
И тук:

Асенко, честито! Ти и герой - мина през толкова много, но се пребори за мечтата си! Желая много здраве и щастие на трима ви,а дай Боже след някоя година да го пожелая на четирима ви!  Grinning

# 625
  • София
  • Мнения: 3 123
Честита дългоочаквана радост ,мило Асенце!Да ви радва много малкото ви слънчице,да е здрав и много щастлив!  bouquet Heart Eyes Hug

# 626
  • Мнения: 3 621
Аз май съм пропуснала много хубави новини, Сладурана, Силвия честито и на двете ви. Пожелавам ви много спокойна бременност с много щастлив финал  Hug Hug Hug

# 627
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Честит юнак на Ася! Да е жив и здрав и само радост да носи!

Рита, с чипото носле е Йоана, а с рошавата прическа е Яна. Иначе сме на кърма, по цял ден ми виси някоя на циците. Докато ги нахраня и сменя пампите, изцедя някоя напрегната гърда и то дошло време за ново хранене. Засега ги храня една по една, по нататък ще пробвам едновременно, да позакрепнат малко. Гледам вече с едно око и спя права, тази нощ не ми дадоха да мигна. Йоана май я започнаха коликите, а Яна нещо не искаше да се храни добре, после повърна на фонтан. Засега се гледкаме четиримата с тати, после като тръгне на работа ще викнем някоя баба.

# 628
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
И аз да честитя на Ася и тати Димитър. Да им е жив и здрав малкият голям юнак и мноооооого да ги радва   bouquet .

А сега, топли, топли - снимки на малкия- голям Васил

http://bebevasko.hit.bg/

# 629
  • Мнения: 384
Васко е страхотен  Heart Eyes Heart Eyes
И тук да честитя на мама Ася и да и пожелая да са живи и здрави и тримата и много да се обичат   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт