има ли мами в Йоханесбург?

  • 18 817
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 806
Добър вечер Момичета,

Много са ни хубави снимките.  Аз имам само 1 на камерата, че нямах батерия.  Ще я прикача.
Срещата беше супер и с нетърпение очакваме новата.

Ние имаме малко проблеми, че свекърва ми е много болна от рак и доста ходене по болници се насъбраха.   Praynig Дано да се оправи, на никому не желая такава коварна болест.

Добре дошли при нас lelu и venus1

Сега отивам да  Drunk хе хе, че мъжът дежури тази нощ с хранен на бебо. 

Лека вечер и приятен уикенд на всички.

# 166
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
Здравейте от мен отново!
Сybercat нищо лошо не ни се е случило в ЮАР-тъкмо обратното даже,там ни бяха най-хубавите моменти. Просто изперквам от скука там,пък и не съм от хората,които могат да прекарат цял живот на едно и също място.
Иначе е хубаво и има много неща,които ми липсват и без които не мога да свикна все още.
Много сте хубави на снимките. Само Албена съм виждала на живо и то преди доста време,но мога да кажа,че със сигурност майчинството я е разхубавило   bouquet

# 167
  • Мнения: 666
Добро Утро от мен и горещ Cape Town. Това време тотално изперка. Вчера бях паркирала колата и като напазарувах и се върнах термометъра ми показваше 39 градуса. Сигурно защото колата беше на слънце де, но все пак бях малко  Shocked  Иначе прекарах една незабравима нощ, освен мъжа ми, който е болен и похърква цяла нощ в ухото ми, от другата страна ме озвучаваше един истеричен щурец  Crazy Ей как не можах да я намеря тази гад  #2gunfire, поне него да го заглуша, ама не. Не знам при вас дали ги има тези щурци, огромно, тлъсти и черни и толкова силно свири че направо и в съня си го чувам. Всяко лято ми влиза в къщи поне по един, но къде се замаскирват не знам, обаче нямат откриване. Та от 6 съм на крак тази сутрин че то не се издържа  Laughing

# 168
  • Мнения: 3 463
Биби, какво е това време при вас? Grinning Докато дойда , да не падне под нулата в  моя чест, че ще се превърна в сталактит направо. Вчера при нас беше 21 градуса, вятър, умряхме от студ, след това климатикът в киното ни довърши и на връщане парното в колата беше на макс.

# 169
  • Мнения: 593
Добро утро и от мен!   Hug



дано да стигне за всички кафето, ако не стига - давайте още чаши Wink

Много е хубаво времето днес, а нашия тати за съжаление пак е на работа.
Не сме излизали от вторник, когато беше срещата.  Sad
Смятам днес да хвана малката фурия за ръчичка и да я заведа на детската площадка (Cnr LEVER & New Road)
Какви са ви плановете за следващата седмица?
Чувам, че се задават доста почивни дни. Искате ли да организираме нещо?
С деца, без деца, с мъже, без мъже - нямам претенции.

# 170
  • Мнения: 3 463
Почивните дни са във връзка с Великден ли? Кога е католическия тази година? Кои дни ще почивате?

# 171
  • Мнения: 666
Момичета ето новонаправения бг сайт. Прочететe го, това е съвсем първоначален вариянт и тепърва ще се обновява. Ще е полезно кой каквато информация има да сподели. http://www.bg-site.co.za/index.html

# 172
  • Мнения: 593
Намерих в Интернет един календар:

http://5ko.free.fr/bg/easter.php

2009 година по нов стил:
Католически Великден - 12 април
Православен Великден- 19 април


Я виж ти... Католическият Великден тази година съвпада с рожденния ден на Владко (на samuin)

 Party Time

Bibi2202, сайтът е много хубав.
Веднага ще си го добавя във "Фаворити"!  Hug

# 173
  • Мнения: 277
Намерих в Интернет един календар:

http://5ko.free.fr/bg/easter.php

2009 година по нов стил:
Католически Великден - 12 април
Православен Великден- 19 април


Я виж ти... Католическият Великден тази година съвпада с рожденния ден на Владко (на samuin)

 Party Time

Bibi2202, сайтът е много хубав.
Веднага ще си го добавя във "Фаворити"!  Hug


Да cybercat ,също също съвпада и с Цветница ,а на lelu,дъщеричката пък има имен ден Grinning
Тече усилена подготовка за партито,вече има терен ,но има и басейн ,дано времето е горещо ,че неможем да удържим рожденика да остане сух Laughing.

Биби найстина сайта е много полезен   bouquet.Миналата година с мъжа ми решихме ,че трябва да си сготвим всичко и козунаци и курабиики.Яйца си боядисваме всяка година ,но така ми се бяха дояли козунаци ,че реших да си направя и при това два.Голяма месене падна ама станаха де,при това ми беше сефтето  Wink Laughing .А мъжа ми реши да прави курабийки ,сигурно повече от час меси и накрая се отказа ,пак трябваше да довършвам аз ,пекохме ги до 12 часа вечерта.
Та за таз година мислим д а си купим готови .
Бои за яйцата има в Pick',n Pay и се евтини мисля около 6 ранда за шишето,ама пък чух ,че съдържали вещество което в европа било забранено.Та си напазрувах от гърците от Мезе ,и наистина и боята е много добра ,но пък пакетчето струваше около 24 ранде.Но а за  сметка на това може да боядисаш повече от 100 яйца.

Лека нощ момичета ,ще лягам ,че доста късно стана,а  вие мислете за следващата среща   bouquet



# 174
  • Мнения: 593
Здравейте, мами!  Coffee

Какво става с нашата темичка? Два дена никой не е писал. Ще започна пак да ви звъня по телефоните, че се притеснявам, честно!
Е, надявам се да сте заети с приятни занимания, което да обяснява отсъствието ви от форума!  Hug

# 175
  • Мнения: 277
Добро утро на всички   bouquet

cybercat ,от утре започват празниците тук по слаучай Easter (Великден),и много хора може би вече са извън града .  grinning039

Момичета и аз ще ви пожелая весело прекарване на празника   Nature Sunny Wine Glass и до нови срещи.Очакваме по-активно включване след празниците  Wink

# 176
  • España
  • Мнения: 1 310
Здравейте,мацки!!!
Отдавна не съм писала,но имах здравословни проблеми.Какво се чува за другата седмица,ще боядисваме ли яйца?Аз традиционно правя козунак и кравай.Нищо,че във Furnos винаги продават,а даже и червени яйца има!
Галка,доколкото разбирам имаш рожденик...да ти е жив и здрав и само радост да ти носи!!!
Bibi,има вероятност в края на месеца да изгрeeм на Кейп Таунския небосклон за ден два,играем с Аякс.Между другото ми хареса бг-сайта,ако искате мога да пиша за спорта,аз съм кореспондент на btv,а и на една телевизия на Коста Рика ...
В този ред на мисли,утре да стискаyте много яки палци,че играем четвърт финал за Nedbank kup.В 3 след обяд.
Дилън не е на градина чаааак до 20-ти,така че...д..е да ми е яко с тези двама варвари в къши!!!
Зори,предлагам ти да си културно-масовик и да ни организираш за следващата среша!

# 177
  • Мнения: 666
dyvaromi страхотно е че ще идвате дали няма да успэм да се видим за малко. Сайта го правят мои приятели и съм сигурна че много ще се радват да пишеш по спортните теми. Още повече знаеш колко са запалени бг мъже по футбола, като повечето мъже всъщност. Тук има отбор, събират се всяка Неделя да играят, любителски разбира се. Днес бяхме с мъжа ми да се снимаме с купата на ФИФА за шампионската лига, другата седимца мился че идва в йоханесбург. Ние си прекарваме добре празниците не сме се спрели общо взето по цял ден сме на вън. Хайде cybercat да прави общо албумче и да качваме снимки  Hug

# 178
  • Мнения: 593
Ех, добре dyvaromi, нека да минат празниците и пак ще почна да ви звънкам по телефоните.  callme
Обаче към 25-26 ще се местим в Edenvale, така че ще ми е малко натоварено края на месеца.

Bibi2202, къде да направя общия профил? В snimka.bg или да потърся някой по-интересен сайт?  newsm78 Ако не бързате ще се поразровя из нета. Сега поне време имам.

# 179
  • Мнения: 277
dyvaromi ,благодаря за пожеланията  Hug и нека да ни се живи и здрави децата ни и дълги години да ни радват.В навечерието на този светъл празник да ви пожелая на всичики многооооооооооооо здраве  и любов и Господ да е с нас във вяко наше начинание. Praynig Hug

Съжалявам ,че ще разваля сега празничното настроение с тази лоша вест ,но искам да я споделя с вас.
Преди няколо часа ни съобщиха ,че наш комшия ,който е българче и живее в съседния апартамент заедно с жена си и две годишния си син ,се е удавил в Индйския океан.  CryБяха отишли там да карат празниците .
 Мир на праха му .

Общи условия

Активация на акаунт