Лекар или акушерка Ви израждаха?

  • 10 509
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 718
Предварително избран лекар и 2 акушерки. Справиха се страхотно!
Раждах в Шейново.

# 61
  • Мнения: 1 322
Акушерка водеше раждането, а лекарят стоеше отстрани.

# 62
  • Мнения: 617
Целия дежурен екипме изражда, бях единствена родилка

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лекар с уговорка и екипа на смяна , на който благодаря   bouquet

# 64
  • Мнения: 6 274
Акушерките обикновено си говорят нещо напъвай, не напъвай, дишай,не дишай. Но кой действа ,кой изражда бебето и в коя болница?
Не, мила, акушерките не си "говорят нещо"...
Те помагат на теб и бебето ти да се родите...
Дори и да го няма "безкрайно важният доктор", те могат да изродят бебето ти, както и да се погрижат за него след това...
А докторът не го може...
Лично аз родих два пъти с акушерка (единия път даже без присъствието на лекар) и ако трябва още сто пъти да раждам, пак при нея ще родя....
За "Шейново" става въпрос...
  Peace

# 65
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
По мое мнение 90% от работата я вършат акушерките Peace
Даже повече.
И това е нормално. Peace

# 66
  • Мнения: 1 558
И лекар и акушерки всички вкупом ми помагаха да родя.Това беше във „Св.София„ Peace

# 67
  • Мнения: 219
Целия дежурен екипме изражда, бях единствена родилка
и при мен така, във 2 градска, без уговорки  Peace

# 68
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Имах уговорка с лекар , но раждането води акушерката !

# 69
  • Мнения: 439
Раждах в Шейново, не бях си избрала екип. Една акушерка, докторката, доктора, смениха се екипите, доктора остана, докато не родих, един от докторите, съименник на бъдещото бебчо, ми скача на корема, докато излезе Дани. Зашиха ме и така, облякох вече розовата нощница за родилите мами. Късмет

# 70
  • Мнения: 6 025
лекар,акушерка и още няколко "от публиката",санитарки акушер,но и двете участваха активно с напътствия,клиника Ева -Сливен

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Лекарката спеше  Rolling Eyes През цялото време акушерката ме напътстваше. На практика докторката изроди плацентата ми и ми удари два шева. Голямо обслужване...

# 72
  • Мнения: 2 374
2-ма лекари ми водеха раждането.

# 73
  • Мнения: 2 149
2-ма лекари ми водеха раждането.
И при мен така се наложи.

# 74
  • София
  • Мнения: 521
Имах угорока с лекарка, която по време на раждането ми помагаше от горната страна на корема, а акушерката от долната Wink Акушерката изроди бебата ми и направи епизиототмията, а доки се справи с плацентата и шев и кройката  Wink Това се случи в Св. София /Тина Киркова/ София.

Общи условия

Активация на акаунт