Отговори
# 75
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Полирапид и аз съм ползвала , но за гранитогреса на едната ми тераса. Майсторът не беше изтъркал много добре  фугинът от самите плочки, когато беше фугирал. И някъде 2-3 седмици след това с този Полирапид всичко се изчисти. Смятам да го пробвам и за банята. Peace

# 76
  • Мнения: 79
ivka_i ползвам бялото шише не съм се заглеждала но май не пише да е с оцет newsm78

Благодаря,да бялото е без оцет.Ще  го пробвам и аз Hug

# 77
  • Мнения: 2 724
Освен в миризмата, не намирам разлика между белия пулирапид и този с оцет.

# 78
  • Мнения: 79
Освен в миризмата, не намирам разлика между белия пулирапид и този с оцет.

  bouquet

# 79
  • Мнения: 2 642
Благодаря ви момичета  Hug

Купих Меглио и веднага го пробвахме да почистя петна от мазно на панталона на мъжа ми. Пулирапид видях че има няколко вида, 3 май. От кой да взема? Мусколо също са няколко, кой е добрия?

# 80
  • Мнения: 59
ARRIXACA имат доста качествени неща,аз  ги продавам в моя магазин и добре се харчат.

Иначе не изневерявам на Доместос и Циф вече дълги години.

# 81
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
С какво изчистихте останалия фугин върху плочките след фугиране на банята?

# 82
  • Мнения: 1 554
горещо препоръчвам този препарат,маха,мухал,котлен камък,няма нужда от търкане Peace



извинявам се за голямата снимка,но не можах да намеря по малка Blush

# 83
Ползвах един втори трети вид но не съм доволна. Моля Ви кажете ми Вие от кой сте доволни и ползвате.
Благодаря Ви СТРАШНО МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Пробвай с кислол

# 84
  • Мнения: 1
Здравейте дами(евентуални господа също), Simple Smile

за всички ваши проблеми има решения, но продуктите са за професионална употреба и няма да можете да ги намерите в търговските мрежи. Аз съм представител на една българска компания, която развива бизнес с професионални почистващи препарати от дълги години и тъй като имаме офиси и представители във всички големи градове в България бих могъл  да ви помогна със съвет как да се справите с проблемите си и съответно от къде можете да намерите нашите продукти.

поздрави, HMI

Общи условия

Активация на акаунт