Отговори
# 60
  • велико търново
  • Мнения: 588
май доста мами ще са в този ,,спайдер,,аз си нямам бавачка затова ще си остана в къщи.приятно копунясване на всички и наздраве

# 61
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222



В повечето книжарници и магазини за поадръци.

Да това ми е ясно.Но къде мога да намеря такъв магазин.Ограничена съм във времето и няма да мога обикалям много.

Не съм сигурна- мисля си за една от будките на 5-то авеню, както и за книжарницата по пътя към Интера /от хотел Етър надолу, вляво/.

Verte, нищо не пишеш! Чете ли се диска с коледното тържество? Как е Ида?

На купонджиите да препоръчам едно ново заведение в града  Sammy's- намира се на мястото на бившата дискотека Дежаву-много приятен бар  Party!

# 62
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
На празнуващите честито! Аз направих хиляда съца за общинския базар ( за който Деси споменава) и сега ми прилошава от всичко сърцевидно и розовко с панделки  Sick. Но пък особено моите работи особено изцяло се продадоха, така че има файда и от любовта...
Pepi111,  не пиша, понеже нямам време да седна пред РСто от правене на картички, а и ме разбиха със служебни пътувания тези две седмици. Диска получихме и изгледахме, Ида продължава да има едно наум относно добрите намерения на Дядо Коледа, но пък видях, че има и по-разревани деца от нея, та ми олекна. Много благодаря   bouquet.
Между другото - в пощата, при малките пакети, има непотърсена от декември ларедутска пратка за "Симеон Велики", някой да не е забравил, че е поръчал нещо?
Аз ще "празнувам" на работа тази нощ, на всички ви пожелавам много любов и по-малко грижи!

# 63
  • Мнения: 873
като ви гледам какви сте ми романтично настроени,освен да поздравя и аз вечно влюбените и празнуващите този ден Heart Eyes
малко не ми се иска да ви развалям празника с прагматичните си грижи,но се надявам,че чак утре ще прочетете поста ми Mr. Green
та с две думи-на първо четене кандидат-бавачката не ни хареса.не ме питайте защо,че има да обяснявам до утре,а и не ми е много ясна и на мен причината-просто както винаги се доверявам на инстинкта си.та моля за помощ-ако имате излишна баба или позната жизнена и енергична пенсионерка,която може да преглътне,че другите бавачки взимат повечко пари и се съгласи да работи за нас по Програмата в подкрепа на майчинството,свържете я с мен Praynig
благодаря много на всички,които ще вземат присърце моите неволи  bouquet

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Верте,моя е  най-вероятно:crazy:
Още в понеделник ще отида да видя какво става.
Между другото от редута ми пратиха нов ваучер Crazy
Мразя пощите и това е Stop

# 65
  • Мнения: 60
Честит празник на всички пияни от любов и влюбени във виното   bouquet

ние може да се в Спайдера - тъй че - ако някоя мама ме познае - да се обади, че аз освен че не съм физиономист...ами и на тъмно ми трябват очила за нощно виждане - 100% няма да ви видя  Crazy

хайде ние тръгваме към ресторантчето
пожелавам ви приятна вечер изпълнена с много целувки и червено вино  newsm51

# 66
  • Мнения: 686
 Много спите тази ситрун.Сигурно снощи до късно сте празнували.
 Как изкарахте,предполагам голяма лудница е било навсякъде,ама тайничко ви завиждам.Ние с трите деца си бяхме в къщи и ми беше много тъпо,даже си легнах в 9.00

# 67
  • Мнения: 20
Здравейте!
Ако ме приемете бих желала да се присъединя към компанията Grinning

# 68
  • Мнения: 10
добре дошла на rumka-lokumka и малката сладурана,да ви е жива и здрава и да ви радва много newsm30   bouquet

# 69
  • Мнения: 20
Благодаря ти rosi 75! newsm10

# 70
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
 welcome rumka_lokumka!

Никаква активност днес, явно всички реанимират  Mr. Green. Споделете как минаха купоните!

# 71
  • Мнения: 295
Пепи-ти сподели за спайдъра Mr. Green
Не е лошо някоя вечер да се направи един колективен спайдър.
Мамите от Триъгълника може ли да ме светнат къде точно се взема там ДК,че етърва ми живее там отскоро и не знае,аз също не знам.

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Улицата се казва Илия Янулов,кухнята е непосредствено под парка и се пада от дясна страна на Стиви като се идва от парка.Абе ,когото и да попита ще я упътят.

# 73
  • Мнения: 350
За зла беда вчера се разболях сериозно и Спайдъра ми пропадна, а имах такава стройна организация. Резервация, баба на смяна, прясно изцедена кърма, съпруг готов без да мрънка да ме придружи, но  Sad друг път. Успях само до Етно да прескочим с таткото, поне за ресторант събрах сили.

# 74
  • Мнения: 263

 Ехаааа, какъв сняг има навън самооо!  Party
 Още малко и ще стане за шейна... Много приятно се изненадах като се събудихме тази сутрин! Ами така де, аз зимно бебе ли имам или какво?  Laughing
 
 Румка Локумка, добре дошла в бандата!   bouquet

 Гледам обсъждате Св. Валентин. Аз както бях убедена, че няма да го отбелязваме този празник, така ме изненадаха с една прекрасна роза и то не къде да е, а в ... банята!!! Беше много романтично и изненадващо. Едва ли има по-странно място да подариш цвете  hahaha

 Мацки, я да ви питам. Сещате ли се за някоя книжка да ми препоръчате за възпитание и отглеждане на дете? Вярно, че в нета има доста статии, но ми се ще да е нещо по-систематизирано. А ако се сетите и за други любими книжки, моля споделете. Аз напоследък имам доста свободно време (учудващо  newsm78) и би ми било приятно да чета нещо увлекателно. Само да вметна, че си падам най-вече по класики (Джон Стайнбек, Оскар Уайлд, Виктор Юго и т.н.).

 Хубав ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт