Отговори
# 225
  • Мнения: 6 274
                                                 Честит Свети Валентин, момичета !!!
                                Обичайте и бъдете обичани !!!
                Нека Любовта топли сърцата ви през целия ви живот !!!




                     

# 226
  • Мнения: 17
Честит празник ! Весело изкарване довечера   Hug  loveuuu Wine Glass

Габи, в Спартак. Има само един треньор, който взима по-малки деца, той има часове петък, събота и неделя. айде с нас в петък? не мисля че има смисъл да го тормозиш с хор, плуването ще му се отрази по-добре Wink а за говоренето има време.
.................

Пипи , случайно да знаеш  в колко часа има часове събота и неделя ? Много искам и ние да я заведем , ама татко и да влиза с нея че аз съм скарана с плуването  Sad

# 227
  • София
  • Мнения: 6 213
Сега ще оспамя темата със стари вицове, затова го пускам ситен текст, да го чете, който случайно не го знае.
Шоп се оженил за македонка и след сватбата и казал строго:
"Жено, като дойде време да се прибирам от работа излез на портата гледай внимателно на коя страна съм си накривил капата.
Ако е надясно - в добро настроение съм, но ако е наляво - много внимавай, че нещо съм се ядосал"
А жена му отговорила:
"А ти мъжо, като се връщаш от работа и ме видиш, че стоя на вратата с ръце на кръста, много внимавай на коя страна ще си накривиш капата!"


Дега, Слънчи, боичките са силиконови (май се водят 3Д ароматни или метализирани в тубички). Вчера каквото оклепа се изпра лесно. Трудно се перат като засъхнат. С тях много готино се рисува върху полиетиленови джобове за документи и като изсъхне картинката може да се отлепи и да се залепи на друга гладка повърхност (стъкло, хладилник).

Май се очертава утре да успея да дойда за РД...дано, дано...

Мимозе, не сте само вие такива кисели и капризни...Жоро вади крокодилски сълзи, ако му се затвори хладилника. Преди поне само ровеше в него, сега се катери по рафтовете вътре  ooooh!

# 228
  • София
  • Мнения: 3 689
МИА ще водите ли Ева,май пак няма да ги съберем с принца Sad
Определено ще потърся от тези боичи и започваме мацаницата вкъщи Simple Smile

# 229
  • Мнения: 51
Здравейте!
Честит празник на всички влюбени! Wine GlassАз много-много не го признавам, но все пак е празник, не че не си обичаммъжа, просто ми е един такъв странен празник.
Аз снощи малко бях сред обществото , ходих на боулинг, много се забавалявах, пак ще ида. Изпращах една приятелка, която е женена за американец и след 1-година тук, сега се прибират в САЩ и кой знае кога ще ги видя пак.... CryТова е майката на мулатчето, ако се сещате, има го на много снимки с Мъркоhttp://ewito.multiply.com/photos/album/4/4#9Затова малко ми е тъжно, с нейното момченце така хубаво си играеха, много ще ми липсват,а и семействата ни станаха близки. Но нищо, ще им ходим на гости Grinning
Относно книгите, свеки ми подари за новата къща почти цялата си библиотека, много се зарадвах, аз така искам да колекционирам, и съм й казвала, и тя има просветления от време на време, нищо , че аз все я ковлатя пред вас...и това беше като начало то нея, но още нямам етажерки, всичко е в кашони и нямам врмее за четене...Но някой ден ще си направя кабинет. Та сега от както Мърко е на 4 месеца чета  " Пълен напред, Джийвс " на Уудхаус - много забавна, мъжът ми му е фен и все ме подканяше, че било много смешно, дано докато стане на 1,4 я свърша, имам още 20 стр. нетолкова, че време нямам, ами много неща ми се правят на веднъж и трудно става съчетанието, пък и компа много ме отклонява. Blush

# 230
  • Мнения: 1 376
Хи-хи, мерси за вица   bouquet Ама мойта мома е само четвърт македонче, сиреч ще излиза по-рядко да го посреща  Wink А нищо не казваш за занаята??? Да се плашим ли?
Ewito, много сладко мулатчето  Heart Eyes Пък за раздялата  Sad ... както сама си се сетила - гости по-често  Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 6 213
Слънчи, аз съм ги купувала от Фантастико - струваха около 6лв. за 6 боички.
Изглеждат горе-долу така, но тези са за текстил и светят в тъмното, а нашите са едните ароматизирани, а другите метализирани.
А ако идваме, Ева просто няма къде да я остваим Sad Ако другата зала на клуба, не е заета, а е свободна за игра - бих предпочела да я пусна там да играе, ама се съмнявам, че в неделен ден ще е свободно.

irchick, като се регистрирах във форума преди близо 5 години, се чуствах много несигурна в бременеенето и гледането на бебета. Тогава изчетох толкова много книги и теми за бебетата, че в един момент си дадох сметка, че вече се чуствам достатъчно веща по бебешките въпроси Grinning Сега като се замисля за последните 5 години и по други теми съм станала по-знаеща  Wink

# 232
  • Варна
  • Мнения: 3 266
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! Heart Eyes  bouquet

# 233
  • Мнения: 127
Пипи , случайно да знаеш  в колко часа има часове събота и неделя ? Много искам и ние да я заведем , ама татко и да влиза с нея че аз съм скарана с плуването  Sad

Снеж, басейнът е детски, 70 см. и е забранено да влизат родителите. иначе не знам кога точно са часовете, звънни на телефоните на басейна и питай.

# 234
  • Мнения: 1 325
Честит Валентин и Трифон Hug
Нека пламъкът на вашата любов да гори вечно HugНека чашите с вино са пълни с повод или без повод Wink

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 16:41 от mari_rus

# 235
  • София
  • Мнения: 327
Честит празник на всички влюбени и обичащи!  Heart Eyes

Деси, честита ти племенничка!

Пипи, мерси за поканата, ще се възползваме! Дано да е хубаво времето.

Много са красиви валентинките на Ева. Simple Smile

Хана, и аз не си го представям тоя хор, но бил за деца от 1 до 3г. Той е в една църква и се плаща 7лв на път и имало много деца и пеели. newsm78 Много ми е странно, но вместо да го водя на клубче някой път може да го заведа там.

Слънчи, много съжалявам за лошото падане на Лъчи. И не е вярно, че не се оправя сама. Дано раничката да не и пречи да си дърдори сладко "Алооо баба, алооо тата ..."

# 236
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Честит имен ден на именниците, как забравих  ooooh! - нека ви е живо и здраво името.

Благодаря на всички за честитките за племенника ми.

Веселушка, как така не са се виждали с баща си? въобще ли? Rolling Eyes
Не, не са се виждали изобщо все още, той е в чужбина, а и не се знае кога ще се върне.

Весел празник от нас. Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 332
Честит Свети Валентин Heart Eyes luvbed и Трифон Зарезан  Drunk Wine Glass
И Честит имен ден на всички празнуващи  Hug

Миа - страхотни са валентинките на Ева, а бойчките наистина са много готини  Peace
Веселушка, честита първа годинка на племенника ти  Hug
Усмивка - а какъв е този филм, с който ни агитираш, за какво иде реч  newsm78

Ние си имаме кака на гости за уикенда и веселбата е пълна. Играят си двамката и ми е пълен релакс  Mr. Green
Готвим за довечера пиленце с винце, сега ще спретна и един романтичен десерт и това. Засега не съм планувала излизане, да видим мъжо дали няма да ме изненада  Whistling Но той милия е цял ден на работа (от 9 до 19) и сигурно ще му е само до излизания. Явно скромен празник ще си имаме  Flutter
На Стефан най голяма забава му е да рови по шкафовете, да вади всичко и на всяка вещ чинно да обяснява нещо  hahaha Най му е любимо бюрото, то са дискове, химикалки, листчета  Joy

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ !
Честит Трифон Зарезан !
Честит ден на влюбените!

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 15:42 от katenok

# 239
  • София
  • Мнения: 115
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ !
Честит Трифон Зарезан !Честит ден на влюбените!
Да се присъединя към поздрава на сватята Simple Smile!
Ние по ред причини не успяхме да осъществим замисъла със СПА-то, ама карай ... довечера ще зарежем подобаващо с едно хубаво винце, дето съм му се наточила отдавна  Crazy... пък после ... Обаче всичко си има хубава страна - утре сме на линия за РД  Hug.
Режима е следния:
7.30 - 8 ч. - закуска - попара, кук-кус, бисквити с АМ и каквото се сетим.
12.30 - 13 ч. - обяд - 2рото от кухнята със сухар или два.
16 - 16.30 ч. - десерта от кухнята с допълнително плод и/или бисквита
19.30 - 20 ч. - супа със сухар после баня, евентуално АМ (ако иска) и съм.
Между храненията, според както дойде, хапва плодове, солетка, бисквитка или плодово млекце. Спи по един или два пъти - както дойде.
Това за сега от нас, че малкия звяр се събуди и вика от другата стая.
До скоро   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт