Отговори
# 285
  • Мнения: 135
Страхотен беше купона... Много се радвам, че ви видях на живо Hug.... А децата бяха големи сладури Heart Eyes

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:46 от Зимна приказка ♥

# 286
  • София
  • Мнения: 6 182
Не съм погледнала ние с чорапи ли си тръгнахме или без  Joy Нашите бяха едни с калинки и червени лапички отдолу  newsm78

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:25 от M_I_A

# 287
  • Мнения: 14
Добра нощ  Simple Smile
И аз да кажа купона беше на ниво, децата се налудуваха на воля, е за мамите нямаше мн време за приказки, но важното е че малките са доволни. Аз тъкмо щях да кажа, че чакаме профи снимки, ама те се измъкнаха  Wink. Но тая лудница беше трудна за снимане.
Дано тази нощ  всички малчовци спинкат спокойни.

# 288
  • Мнения: 85
Здравейте,
Аз пак ви изпуснах, но сега ще дебна новата тема да ви следя.

Чета, че страхотно сте си изкарали на купона. Браво!

Прочетох само последните няколко страници от темата и видях за плуването. Предполагам Пипи е завела малкия при Стоян. Ще дам часовете му през цялата седмица в новата тема, за да ги видят и повече хора. Ще пусна снимки на басейна и лодката, за която говори Пипи, и на "мускулите" дето се слагат на ръчичките. Влизам рядко и не чета всичко, затова моля да ме извините ако не съм отговорила на нечий въпрос. По-добре ми пишете ЛС, ако мога с нещо да помогна.

Ние чак днес правихме прощъпулка. Всичко мина на 6. Бях се притеснила, че може да не ми стане питката, но пак си стана страхотна. Мари първо се чуди известно време, накрая в едната ръка топка, а в другата речник. Ученолюбив спортист ще е явно  hahaha Да ми е жива и здрава.

# 289
  • Мнения: 6 274
Малееее, ми тя, темата наистина свършила...  Shocked
Някой ще пусне ли нова или да пусна ?
  Thinking

# 290
  • Мнения: 0
Хайде в новата темичка, момичета:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372758.

Общи условия

Активация на акаунт