Отговори
# 270
  • Мнения: 2 138
Аз затова  намалих снимката, да не се виждат грапавините  Joy А торти много не ям. Интересна ми е само украсата. Сега се сетих, че ако си намеря едно дървено трупче мога да си тренирам върхе него  Joy
Празнуващи се забавляват, дано да направят много снимки, да се мъча да ги запомня за срещата.

# 271
  • Мнения: 256
Силви, много ти е хубава тортата.


Днес само провинциалистките ще сме активни Sunglasses


Чакаме скоро софиянки да ни зарадват със снимки.

Да се оплача - вчера Трифон ни развали Валентин. Така се опиянихме от виното, че се тръшнахме като талпи в леглото, в което няма нищо романтично.

Тедсъъъъъъън? Ох, да не се е обебила тази жена?
Лейди Иви също липсва, Пампита и тя .... дано се включат скоро с клюки.

# 272
  • Мнения: 18
Тополчица можеш ли да ми кажеш от къде от Варна купихте тази козирка за къпане? Ако някоя друга мама от Варна знае, пишете ми дори на лични. Тук при нас за такова животно не са чували, а аз имам път към Варна.

# 273
  • Мнения: 6 274
Ехооооо....
Прибрахме се от РД-то...  Party
Беше много хубаво, събрахме се доста хора, дечицата поиграха и тортата беше чудесна...  Peace
Аз, обаче си забравих апаратчето  Embarassed и сега ще чакам някой да качи снимки в албумчето...

# 274
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Аз естествено пак не разбрах за това общо РД. smile3511 Много ме е яд. Къде блях??

Поне снимки ще гледам после.
Silvipl, абе голяма красота си направила.

При червено дупе мажа с колд крем, не знам дали на него казвате "правен", на Тони много помага и за кратко време се оправя. Стига да не е нещо по-сериозно, както описва juju. Тони беше така веднъж, след като вдигна Т, но при свалянето, обрива изчезна от само себе си. Лекар ще  каже най- добре.

# 275
  • Мнения: 127
аз нямам общи снимки, това е тортата (с кака Ева, която духа свещичките от името на всички малчовци):


мнооого беше хубаво!!! пълна лудница Simple Smile

# 276
  • Мнения: 377
Да се похваля и аз, че беше много хубаво на РД, събрахме се много родители и над 20 деца. Снимки и аз нямам много, защото по закона на Мърфи батерията на апаратчето ми сдаде багажа още на първата снимка  Embarassed
Тедсън е в болница още от началото на седмицата, вливат й магнезий. Вече е по-добре и скоро ще трябва да я изпишат.
При много упорити подсичания и зачервявания в областта под памперса и добре контролно да се пусне една стерилна урина. Понякога уроинфекции са причината за такива упорити подсичания.

# 277
  • Мнения: 60
Даа супер беше на РД-то ,на Радито определено мноого и хареса,то не беше тичане,скачане игра с една камара бебета,изобщо идеалния Рд за всяко дете WinkСлънчи Hug

# 278
  • Мнения: 17
Пипи , случайно да знаеш  в колко часа има часове събота и неделя ? Много искам и ние да я заведем , ама татко и да влиза с нея че аз съм скарана с плуването  Sad

Снеж, басейнът е детски, 70 см. и е забранено да влизат родителите. иначе не знам кога точно са часовете, звънни на телефоните на басейна и питай.

Мерси много Пипи  Hug

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 328
много хубаво събиране сте си направили,отстрани изглежна прекрасно а на живо сигурно е било още по хубаво Simple Smile

# 280
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ето ни и нас.
 Купонът беше страхотен, лудницата - абсолютна, бебоците - доволни. Радвам се, че видях познати мами и, че се запознах с други, които познавах само виртуално.
 Слънчи,  Hug   bouquet.

# 281
  • Мнения: 18
Здравейте,

РД - то беше супер, неочаквано много дечица се събраха, пойграха, пощуряха а и мамите се запознахме! Всички малчугани на живо са още по-сладки.

Лека нощ от мен!

# 282
  • Мнения: 127
тъй като на Емо хич не му се тръгваше и си тръгнахме последни, да кажем, че в клубчето останаха сини чорапи, който си ги познае да мине да си ги вземе. може да вземе (и да изяде) и бананите на Емо, ако персоналът не се е почерпил вече Simple Smile

# 283
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
И ние сме доволни, дори и аз като една бъдеща тъща, много потенциални снахи, само дето младежът накрая заспа в компанията на две от тях!!!  Embarassed Embarassed Embarassed
Специално и голяяямо БЛАГОДАРЯ на Слънчи за организацията и Мимозе, без която нямаше да можем да присъстваме!  Hug Heart Eyes

# 284
  • София
  • Мнения: 6 190
Нещо тази вечер, не ми е за снимки. Каквото и да се опитам да направя, не се получава.
Както и да е накрая метнах една част суров материал (основно на моите диванета и на Радито) в албумчето ни, като създадох отделна папка. За сега няма да ви давам линк, че още въртя цял куп снимки, но който е много на зор, ще го открие и без линк Wink

Беше много хубаво  Hug Радвам се, че се видяхме, макар и да нямаше много време за приказки.

Общи условия

Активация на акаунт