1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 18

  • 17 744
  • 441
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 930
 newsm59 Аля, а относно анкетата искам Джансел и Яман да се заедно Hug

# 61
  • Мнения: 184
Един ден не съм ви следила и цяла тема минала  Flutter

# 62
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз пък си сложих саунтрака към филма на телефона ,да си ми звънни. Wink
Моя мъж каза,че съм луда.

 hahaha  и аз така Joy

# 63
  • Мнения: 959
Добро утро, момичета!

Честит рожден ден на Аля. Да си жива и здрава...  bouquet

Гласувах, че нямам мнение - не че нямам, де, ама много е сложен  казуса  Rolling Eyes... май е по добре да роди, и после каквото сабя покаже... все пак Али Кемал не се е отказал от нея, и ако тя сега се омъжи за Яман, дали после при първа възможност няма да се върне при Кемал?!.... не искам да си играе с Яман  Crossing Arms... та, за това нямам мнение(по объркано, не можах да го напиша Mr. Green)

Аз пък си сложих саунтрака към филма на телефона ,да си ми звънни. Wink
Моя мъж каза,че съм луда.

 hahaha  и аз така Joy

и аз... Party

# 64
  • Мнения: 2
Поздрав за АЛЯ!
Желая на всички приятен и усмихнат ден!
http://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз най-нахално ще се вмъкна в темата и ще попитам няколко неща.Харесвам сериала, но доста пропускам.Не знам какво е станало в някаква нощ с Шехеразада и Онур, и за какво са обвинили сега Онур и са се скарали с Шехеразада?
Ще ви бъда благодарна ако ми отговорите, че сериала неочаквано ме заинтригува.

# 66
  • София
  • Мнения: 15 486
На Шехерезада и трябваха пари за лечението на сина и от левкемия.Свекър и не и даде. Тя поиска от шефа си Онур и той и даде, но срещу една нощ с нея. Това е черната нощ.Онур го обвиниха, че е направил същото и с друга жена.

# 67
  • Мнения: 959
Не знам какво е станало в някаква нощ с Шехеразада и Онур, и за какво са обвинили сега Онур и са се скарали с Шехеразада?

Не знам какво е станало в някаква нощ с Шехеразада и Онур - на Шехерезада и трябваха 150 000 долара за операцията на Каан, Онур и ги предложи в замяна на една нощ прекарана с него - в последствие наричана черна нощ.

и за какво са обвинили сега Онур и са се скарали с Шехеразада? - в деня  на свадбата им се появи бивша служителка от холдинга, уволнена преди това от Онур(за неприлично поведение Mr. Green) и го обвини, че и предлагал пари за да спи със него.


п.п. Тайна ме е изпреварила  Hug

# 68
  • Мнения: 930
ето тук можеш да гледаш сериите , които си изпуснала досега  Peace

http://www.bgshare.com/search_ok.html?ime=binbir+gece&raz=al … p;sort_order=DESC
а относно въпросната нощ, те я наричат черната нощ , в тази нощ Шехеризада спа с Онур за 150 000 долара
можеш да я гледаш във втори епизод, не е за изпускане такава серия Blush

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 277
Страхотни сте, боже колко запален народ по този сериал Grinning.

# 70
  • Мнения: 7 914
sylza
 Hug Heart Eyes



Аля, честит рожден ден -  да си здарва, усмихната и нека се сбъдват мечтите ти!
 bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 15 486
Тази снимка е от черната нощ, когато и сваляше презрамката от рамото.

# 72
  • Мнения: 425
А между другото забелязахте ли какви тънки пръсти има Онур,мммм,направо страхотен е значииии Crazy

# 73
Добро утро на всички. Аз съм нова, от няколко дни съм регистрирана във форума, и ми е много приятно да ви чета. Чета ви от доста време, но реших да се регистрирам и да пиша по времето когато стана издънката, ако мога така да го нарека, с Диана, и спрях да пиша, защото знам че е трудно да се приеме нов член в семейство,( казвам семейство защото тук сте точно така, според мен), след такива случки. Но след вчерашната тема, реших да ви пиша и да ви кажа че сте много готини, толкова ми е хубаво с вас, и така бързо ми минава времето като ви чета.....
благодарности на всички тук....
Ч.Р.Д. на Аля много хубави и щастливи мигове ти желая...
относно анкетата, гласувах, че Джансел има право на щастие, и дано да го намери, всеки има право да бъде щастлив, тя доста изтрада, и мисля че си взе поука от всичко това, а майка и е такава особа, вместо да я подкрепи тя още я тормози

# 74
  • София
  • Мнения: 448
Гласувах,че и Джансел има право на щастие Peace
Звездичка,заглавието е страхотно  bouquet

Аля,честито! newsm59

Общи условия

Активация на акаунт