Пролетта отдавна е дошла, щом имаш СЕПТЕМВРИйче у дома!

  • 25 126
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 123
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЛЮБЕНИ МОМИЧЕТА! ДА ГО ПОЛЕЕТЕ С МНОГО ТРИФОН-ЗАРЕЗАНСКО ВИНЦЕ И ЦЕЛУВКИ!!!
ние също си подарихме подаръците с мъжа ми... ех - страхотен е!!!

снощи бяхме на РД на братовчед ми в един луксозен руски ресторант с програма. Стояхме до 12 през нощта. Джи в количката, а Спаси бе на 7-то небе. Много обича социалния живот. Обича да се храни по заведения - като голям човек - на маса с голям тол, обича да поръчва, да опитва храните, да общува с персонала. Беше ужасно впечатлен от обстановката и от програмата - руски песни и танци. Танцува и той. После духа свещи с братовчед ми. Бяхме 20тина човека - семейство и приятели - много много топло прекарване и съм много заредена за днес!

Базел, ще я изям тази ангробърборива Вики. страхотни са дечурлигата със странните /за възрастните/ предпочитания към подаръци и изненади.

на 17-ти ще се явим. А кой друг ще дойде? мария,ави, амаретка... другите нали са на градина?!? Вениш - много благодаря за резервацията!

# 31
  • Мнения: 514
Здравейте отново!Ох,момичета,леле как всички се досещат EmbarassedПросто исках да го потвърди още веднъж доктор и тогава да споделя с вас страхотната новина-ще ставам мама за втори път!Толкова съм щастлива,че не мога да сдържам сълзите си...Притеснявах се,защото върви малко по-мъничко,с Мишето бях свикнала да сме все напред и сега се изплаших,дали всичко ще е наред!Чувствам нормалните неразположения,понамалих малко работата и сега си почивам,доколкото мога с бъдещия батко вкъщи!А терминът ми е същия  Laughing,дано само всичко върви добре!
Честит празник на всички,кой каквото празнува Wink!А ние си имаме и рожденник днес!Отивам да подремна малко,че постоянно ми се спи! Wink

# 32
  • Мнения: 2 123
Божееее!!!! Страхотна новина! АлексаЛ, имах си аз предчувствие за теб, че ще станеш септемврийка на квадрат! Честно!!!! Хайде, миличка - лека и успешна да е бременността ти!!!За всички ни създаваш поредните септемврийски очаквания! Гушки за теб и за бъдещия батко и ще се радвам да се видим!

# 33
  • Мнения: 3 971
Честито Alexal  bouquet Hug Лека бременност ти желая .И едно здраво и послушно септемврийче Heart EyesИ честит ти рожденник Hug

Амаретоооо искам и аз с вас на клубче  Cry

# 34
  • Мнения: 529
 
Честито Alexal  bouquet Hug Лека бременност ти желая .И едно здраво и послушно септемврийче Heart EyesИ честит ти рожденник Hug

Амаретоооо искам и аз с вас на клубче  Cry
Ами, хайде идвайте де! Пък днес се пускахме с шейни на Витошааа  Laughing!
 Пък как намръзнаах, нали ръкавиците и шапката ми са в някой кашон. Голям късмет, че на Ванко гащеризона още му става. Много е доволен! Ама си заслужи, подари ми кутия шоколадови бонбони във формата на сърце! А "гаджето" се похвалило за подаръка, там гаф, децата му се подигравали! Милия, никога повече нямало да подари подарък на момиче! ...Хайде да не досаждам, уж само да поканя DZ.

Alexal , страхотна новина, лека бременост ти желая!
 Наздраве на всички!

# 35
  • Мнения: 3 971
Ей гледай да не дойда ,че ще те питам аз къде ще ни сложиш да спим Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей гледай да не дойда ,че ще те питам аз къде ще ни сложиш да спим Mr. Green
Бе все ще ви разпределим по къщите някак си Joy
Тъкмо излизаме, но не се стърпях при новината - Алексал, едно голямо Честито и лека бременност.
И Честити празници на всички - ОБИЧАЙТЕ СЕ !!!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 570
Alexal, Честито! Такава хубава новина, а и като знам колко желана беше! Един чудесен завършек през септември!

Да ви питам нещо- миналата събота паднах на ски на едното си бедро и имам много голяма синка- като диаметър може би 8-10 см, дали ще ми  мине или да ходя на доктор, много страшно изглежда, но съвсем леко ме боли като я натисна.

# 38
  • Мнения: 313
Здравейте!

Знаех си, Alexal... Честито, лека бременност, и не се притеснявай за разликата, то всяко дете си е индивидуално за себе си... Така, че не се притеснявай, бременност с бременност не си приличат, така, че... Пази се и да родиш едно здравичко, красиво малко детенце! Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 199
Цвети Берова, Честита рожба! Да расте здрава и щастлива и да са си неразделни с кака Габи  Hug
Алексал, страхотна новина! Лека и безпроблемна бременност ти желая..значи ти вървиш месец след мен  Wink
Ирини, за 17-ти и ние със Стефи се каним да дойдем, дано да сме здрави и сме на линия  Grinning

# 40
  • Мнения: 731
Привет, момичета!

Надявам се, че днес сте опиянени само от любов и още по-влюбени от вчера!

Алексал, честито! Лека и безпроблемна бременност! Чудесно е, че отново има попълнение в отбора на септемврийските каки и батковци!

Ние сме по-добре, но не сме на 100%. Дани е още сополив - тази хрема е доста упорита, но пък нямаше други симптоми. Не е спирал да е весел и жизнен. Сашко е здрав. Днес ще си го вземем от баба и деди, че много ми домъчня вече. Много ми се иска да дойдем във вторник, но ще преценя каква е здравословната ситуация. Дано сме на линия.

Ирини, о ужас, това с вдигането на Джинджи. Сашко само веднъж направи опит да вдигне Дани, но пред мен и "не се можа".

Наскоро в кухнята аха да изпусна нещо и казах "Олеле!". Сашко се обади от хола "тръпки ме побиват"! Е това не знам откъде дойде. Смяла съм се на глас.

Базел, аз бих отишла на д-р за собствено успокоение. Може да ти предложи нещо за по-бързо разсейване на синката.

ЧочиHug! Кога ще идвате насам? Аз май отново имам въпрос към професионалиста.

# 41
  • Мнения: 858
 Flutter Хей,приветки от нас!
Надявам се сте изкарали чудесен празник с любими хора и хубаво питие.И от тук нататък всички да сте много здрави  Heart Eyes
Алексал ,супер много се радвам Heart Eyes .Честито и лека и безпроблемна бременност,за да се чувстваш комфортно и с достатъчно сили в грижите за по-голямото мишленце докато се появи и другото сладунче  Flutter
Базел,можеш да мажеш с хепароид минават много бързо синките. Peace
Ирини,за вдигането....на Джи от Спаси представям си какъв стрес си преживяла,а той милият от любов  Heart Eyes
Преди няколко дни ни посетиха братовчедка ми с бебето си което е на 4 и половина месеца и Арен от вратата предупреди,че това бебе не е наше и няма да го гушкаме,защото за него:
" Аран е живял в на мама коремчето и после се е родил и само Аран е на мама бебче"
Ави ще ме скъса от смях Сашко с коментарите си  на място  Joy
Амарето,мъчни ми стана за Ванко и за реакцията надругите деца отностно милите ни жестове и желяния да покажем на някой край нас,че харесваме...ей така после хората спират да споделят и започват да крият истинските си чувства.Гушки за него  Hug
Чочи  Hug

# 42
  • Мнения: 678
Здравейте
Честит празник и от мен.Много,много любов и здраве.
Ние прекарахме празника с приятели и си поднесохме много романтични подараци.
Алексал ЧЕСТИТО  Hug Hug Hug страшно много се радвм за теб.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и един прекрасен бебеок септември.
Цвети Берова Честита рожба и от мен.Да ти е жива и здрава .
ДенисПрекрасен е Арен.Душичка .КОлко са малки и как навръзват нещата.
Аз днес не съм много в кондиция но се надявам за вторник да съм на линия за да се видим.
Ставам че купона при нас продължава

# 43
  • Мнения: 313
Освободи ми се малко време и реших да го споделя с вас...

 Тъй като вчера неможах да се включа с честитка за Празника ще го направя сега...
ЧЕСТИТ СВ. ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН! БАДЕТЕ ВСЕ ТАКА ЩАСТЛИВИ И ВЛЮБЕНИ! ВСИЧКО НАЙ-НАЙ-НАЙ...!
Свети Валентин го изкарахме в семейна уютна обстановка с детенцето, а как ми се искаше да са две....
Ноктите ми станаха прекрасни, по добре не съм се чувствала, този път да си призная мъжо много ме изненада... Защото не разполагаме с много средства и доходите ни не са големи, а той за да отдели пари за мен...Почувствах се горда. Много влюбена. Wink

Мил@, къде се беше загубила, бе мацко!

Е, мислех , че ще имам още време но ставам, ще срещам гости и то свекъра и свекървата... Rolling Eyes Чао!

# 44
  • Мнения: 313
EХо....... Rolling Eyes

Голямо затишие тук, какво става, къде сте, как сте мишлета??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт