Трета бременност и изведнъж близнаци?

  • 4 606
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Страхотна новина ! Имам две приятелки бременни с близнаци . Едната е на 37г., а другата на 38г. Те са много щастливи и се чувстват супер. Дано и при теб всичко е наред !

# 16
  • София
  • Мнения: 137
Честито за страхотната новина и лека бременност! Hug Наистина няма по-голямо щастие от един дом, пълен с детски смях и веселие! Пък и твоите дечица са вече големи и могат да помагат.
Бремеността с близнаци според моя опит е по-трудна и рискова, но и това не е задължително - просто се пази и си почивай и избери добър гинеколог, който да те следи. Д-р Марков е супер специалист Peace
Роднините... ами сигурно и те са в шок. Дай им малко време. И моите не искаха да чуят за евентуално трето бебе, пък сега радостта им е огромна. А разните странични коментари просто ги пропускай покрай ушите си, сигурно ще има много... Но като че ли наистина има нещо като бум на трети желани и планирани бременности в последно време и това много ме радва  Heart Eyes
УСПЕХ!!!

# 17
  • Мнения: 7 640
Мики, ти си ми избягала по тъча с новото бебче, честито, героини такива Hug

# 18
  • Мнения: 11 607
"slavina" завиждам ти! Не се шашкай и не бъди тъжна! Объркване има, но 9 месеца ще има време и да подредиш мислите си!

Това ми бе мечтата - след 2 деца и близнаци да имам...но...уви.....Но...честно ви казвам - нямам нищо, ама нищо против да пусна тема - Четвърта бременност и изведнъж близнаци!

Пази се! Hug

# 19
  • Мнения: 116
Честито и от мен. Не се шашкай - много ще е весело и големите ще помагат.
Казвам ти го от личен опит - аз съм с 2 каки на почти 10 години и 2 бебета на почти 9 месеца, и съм почти на твоите години Simple Smile. Много ми помагат, а в къщи е голяма веселба и щастие.

Така, че  - чакат те само хубави емоции. А ако имаш нужда да споделиш със сродна дуща - пиши да се чуем.

# 20
  • София
  • Мнения: 137
Мики, ти си ми избягала по тъча с новото бебче, честито, героини такива Hug
Мерси, Поларче! Да ти се връща! Аз миналата година официално си обявих, че ще пиша писмо на Дядо Коледа и си спомням, че ти и Креми нещо възроптахте Laughing Пък то взе, че стана  Joy дори термина ми беше 01.01!
Мамо Цоцоланке, от сърце ти пожелавам да пуснеш темата!  Heart Eyes Нали народа е казал да внимаваме какво си пожелаваме... /И аз като малка си мечтаех за 4 момчета, защото баща ми и дядо ми са четвъртите деца от 4 момчета, но спирам с мечтите - три ми стигат/  hahaha

# 21
  • Мнения: 1 895
Мики, ти си ми избягала по тъча с новото бебче, честито, героини такива Hug
Аз миналата година официално си обявих, че ще пиша писмо на Дядо Коледа и си спомням, че ти и Креми нещо възроптахте Laughing

Няма ропот Mr. Greenсамо респект пред вас и мъъъъъъъъъъъъничко страх да не ме сполети още нещо двойно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 270

и аз Hug Heart Eyes
Честито, мила! Лека бременност!  bouquet

# 23
  • Мнения: 741
Благодаря на всички, много окуражително ми действате! Аз като че ли се поуспокоих малко и вече по- спокойно гледам на случващото се. Ходя на работа, вечер си почивам повече и посвиквам с мисълта. Само се надявам вече бременността да минава леко както досега и бебетата да се развиват нормално.
Аз също се присъединявам към по- горе написаното, че като си помислиш нещо, то вземе да се случи: преди още да забременея мъжа ми все викаше "искам още едно дете, а пък четвъртото, когато ти поискаш  Laughing". А то взе че се случи наведнъж!!!

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Славина, това е страхотно! Няма по-хубаво нещо от дечицата!
Ще се справите с всичко. Пази се и дано имаш лека бременност!

# 25
  • Мнения: 400
Славина-честито!  bouquetСтрахотно се радвам за теб Hug
Малко off,,но от няколко дни се опитвам да ти пратя лично съобщение и не мога-отива до друг потребител с подобен ник Confused
Прати e-mail адрес,моля Wink

# 26
  • Мнения: 62
Извинявам се за off-a, но и аз да кажа, че още на 12.02 ти пратих лично съобщение и сега благодарение на uanda видях, че всъщност е изпратено на друг потребител.  Embarassed

# 27
  • Мнения: 741
Благодаря, момичета,- е-мейла ми е:  iveta17@mail.bg. Нямам представа защо обаче не се получават личните съобщения!!!

# 28
  • Мнения: 355
Поздравление за хубавата новина, какво по-прекрасно от желана бременност и пълна къща с дечица!!!
И аз нямам против още едно, ама и две няма да върна....след време.
Моите са на 4,5 год., ама още са си бебета.
Господ си знае работата, а ти си една голяма късметлийка, сигурно си го разбрала вече, нали?

Общи условия

Активация на акаунт