Бебе родено в края на 6 месец!

  • 31 043
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 589
Да почива в мир малката душичка. Може да се видят с кака му Алекс.
Една приятелка ми каза скоро, че децата само решават кога да си отидат...явно така е било по-добре и за майката и за бебето.

# 31
  • Мнения: 7
здравейте,аз родих близнаци в 28г.с.едното дете живя само 10ч.другото вече е на 3мес.седя близо два месеца в кувиоз.казаха ми,че са родени с мозъчни кръвоизливи.на сина ми са му преливали четири пъти кръв,вливали са му три вида антибиотици и лекарство за разгръщане на белите дробове/казаха ми,че са го предозирали с това лекарство/.в момента ми казват,че има изразена вентрикулна дилатация.моля ви,насочете ме при кой специалист да отида.благодаря.  bouquet

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 21:55 от denis09

# 32
  • Мнения: 6
Аз през април родих в 27 г.с момиченце 34 см. и 850 гр.
Сега е вече 1880 гр. и се моля всичко да е наред.

# 33
  • Мнения: 923
kariii стискам палци всичко при вас да е наред и скоро да се гушкате вкъщи. Hug
denis09 за мен най - добрият специалист по трансфонтанелна ехография и д - р Георгиева от Клиниката по педиатрия в София.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 23:32 от Aleksi_Koko

# 34
  • Мнения: 295
Цитат
здравейте моето бебе също се роди много малка тя тежеше само 750 грама сега е на 9 месеца и тежи 5600.но все още е в болница беше 5 месеца в ковьоз.Казаха ми че има бронхополмунална дисплазия и до преди 1 седмица беше на кислород ако някой е имал същите проблеми и знае дали се лекува тази болест моля дайте ми съвет благодаряви
zdraveite moeto bebe sa6to se rodi mnogo malka tq teje6e samo 750 grama sega e na 9 meseca i teji 5600.no vse o6te e v bolnica be6e 5 meseca v kovioz.Kazahami 4e ima bronhopolmunalna displaziq i do predi 1 sedmica be6e na kislorod ako nqkoi e imal sa6tite problemi i znae dali se lekuva tazi bolest molq daite mi savet blagodarqvi

-----------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 10:16 от AnMary

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Здравейте!И аз родих момченце в началото на 27г.с на 25.03.09г..Но имах възможността да ми сложат дехидрокортизон 3 инжекции-за разгъване на дробчетата,защото от 06.03.09г бях сеъс спукан околоплоден мехур и изтичане на води.На 25 -ти март като го изкараха със секцио нямаше грам водичка при него.Стояхме близо 2месеца и половина в кувиоз.,после на легълце до направата на килограмите и ни изписаха.Направи тежък белодробен кръвоизлив и кръвоизлив в мозъка на 5-тия ден от появата му на бял свят.Сега сме си вече в къщи и растем.Борим се с коликите.Вече сме 4,160кг. и 53см.Сега го водим всеки месец да му наблюдават главичката за кръвоизлива и кистите които са около нега как се развиват,растат ли.Моля мами които имат деца с такъв проблем да ми пишат. Hug

Общи условия

Активация на акаунт