Мога ли да си сменя ЖК в 6 месец?

  • 1 355
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Именно . А и Дженерали и те започнали да се правят на интересни -от тая година са на 43 лв. вноска на месец. Нас ни изместиха към БОГГДАЛЛ живот и здраве. Ама и те ще се окажат че бог дърво дал. там е 37лв месечната вноска . Май само ни обират и нищо не поемат. И мен ме резнаха от Шейново и от Св София. Искаха лично аз да им плащам по ЖК. За това съм сега при една гинеколожка която изобщо не я позтнавам и отделно ходя на частно всеки месец на друго място ; просто за мое успокоение.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
можеш.Взимаш нап равление от личния и отиваш при новия доктор
Peace

# 17
  • Мнения: 6 003
да можеш.аз лично я смених в средата на осмия като преди това бях предупредила и ми дадоха всички изследвания та не се наложи да правя нови

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Дори и да ти трябват някои от изследванията, могат да ги повторят.

# 19
  • Мнения: 236
Можеш! Аз смених 3 дни преди термин, заинатиха се иначе за изследванията, но мъжа ми отиде и ги взе така или иначе! Успех Peace

# 20
  • Мнения: 2 312
Аз смених точно в 6м.Е,не бих казала че без разправии ,ама си в правото си щом така си решила!

Единствено бих могла да те посъветвам да се поинтересуваш от добър лекар и болница където ра родиш.
Лека бременостт и раждане!  Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 2 013
Мисля,че няма причина да не можеш. Wink

# 22
  • Мнения: 645
можеш само направление от личния лекар Peace

# 23
  • Мнения: 501
Можеш. Аз се прехвърлих при друг доктор към края на 5 месец, но си взех изследванията и не се наложи да ми ги правят наново.

Общи условия

Активация на акаунт