Fruttini

  • 6 969
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Душ-гела на мен ми харесва повече от маслото,защото оставя много лек аромат на кожата,а от маслото после ми сладнеят дрехите докато не ги изпера.   Rolling Eyes

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Душ-гела на мен ми харесва повече от маслото,защото оставя много лек аромат на кожата,а от маслото после ми сладнеят дрехите докато не ги изпера.   Rolling Eyes

За този с мляко и портокал ли става въпрос?  newsm78

# 47
  • Мнения: 372
Да,за него.Съжалявам,не се уточних.   Embarassed

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да,за него.Съжалявам,не се уточних.   Embarassed

Няма нищо. А ина4е маслото трайно ли е? Аз имам лосиона и ми харесва.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 372
Маслото има траен аромат,но не ми харесва как попива в кожата.Стои ми като мазно   ooooh!   А би трабвало да попива добре,защото кожата ми е суха.Използвам го много рядко - повечето пъти го слагам в ексфолианта за тяло,който си правя понякога.    Peace

# 50
Не съм доволна от продуктите на тази марка и  най - вече от миризмата. Очаквах невероятно ухание на плодове. Ароматът е по-скоро горчив, направо неприятен.

# 51
  • Мнения: 1 146
Единственият продукт на марката, който съм си купувала е лосионът за тяло с кокос и банан. Е ми не съм доволна - нито ароматът ми допада, нито е дълготраен, нито ми овлажнява добре кожата. За другите им продукти нямам мнение.

Общи условия

Активация на акаунт