Суперхраните на Аква Сорс

  • 84 494
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Въпрос! Препоръчва се продуктите на аквасорс да се приемат с много вода, както и всички хр.добавки по принцип. Освен всеизвестното пречистване на организма от токсините, влияе ли по някакъв начин на усвояването на продуктите, за водата става въпрос Wink?

# 751
  • Мнения: 265
Въпрос! Препоръчва се продуктите на аквасорс да се приемат с много вода, както и всички хр.добавки по принцип. Освен всеизвестното пречистване на организма от токсините, влияе ли по някакъв начин на усвояването на продуктите, за водата става въпрос Wink?
Ами токсините и шлаките,които организма трябва да изхвърли чрез продуктите няма как да стане ако не се пие повече вода.Ефект пак ще има но ще е значително по-малък отколкото като се пие повече вода.

# 752
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Ще ме извините, ако  повтарям въпросите, чета ви понякога, но нямам време да изчета целите две теми.
По препоръка на българския ми педиатър давам на дъщеря ми Колактив3, сега е напривършване първото бурканче, но не знам какво да правя по-нататък. Да продължа да и давам Колактив3 без почивка, или да го сменя със Зелената енергия или нещо друго.
По принцип тя не боледува, но през студените месеци все я кашля, я носа и тече. Ходи на училище и там все някой подсмърча и кашля, та не мога да избегна контакта с болни. Какво бихте ме посъветвали? И когато е с хрема или кашлица до колко да увеличавам дозата?
Благодаря ви.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Doret , след като сте започнали да ги пиете по препоръка на педиатър, може би е редно да попиташ него дали да продължите с К3 или да вземете друг продукт. Моето мнение е че зимата е добре да се дават на децата хр.добавки, точно по причината която си изтъкнала - контакта с болни деца.
Аз на моето дете, което е доста по малко, давам К3 по 1-2, Афа - 2, когато е болен сменям АФА-та с ЗЕ, и увеличавам Коластрата до 7-8 на ден. Но когато е здрав, не си позволявам да му давам ЗЕ, много го превъзбужда, и понеже е мъничък още не знае как да изразходва излишната енергия.
Жанетка, ще си позволя да не се съглася с теб. Свекър ми е химик, и трябва да призная, че е най-невероятния човек който познавам, допринесъл много за перфектното възпитание на съпругът ми.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 85
Благодаря на всички за отговорите.Реших ЗЕ да я оставя на стайна темп.,а К3,ЕМК и течната АФА в хладилника.По принцип на пробиотиците,които ползваме в къщи пише след отваряне да се съхраняват в хладилника,а те  съдържат Lactobacillus acidophilus също като К3.

# 755
  • Мнения: 265
Благодаря на всички за отговорите.Реших ЗЕ да я оставя на стайна темп.,а К3,ЕМК и течната АФА в хладилника.По принцип на пробиотиците,които ползваме в къщи пише след отваряне да се съхраняват в хладилника,а те  съдържат Lactobacillus acidophilus също като К3.
Моля те  сложи в хладилника си само мастните киселини,а всичко друго може като мен да сложиш в шкафа,съветвам те да го направиш защото иначе после ще се оплакваш,че продуктите не са достатъчно добри.Послушай ме - за твое добро е.

# 756
  • Хасково
  • Мнения: 79
Здравейте!
Провокирана от въпросите на Ninia, реших да поговоря с нашия педиатър, относно схемата, по която давам К3 и ЕМК на дъщеря си. Аз също се бях замисляла, как би повлияло продължителното приемане на добавките, с цел подсилване на имунитета, върху естествената способност на организма сам да се бори.
Педиатърът ни ми сподели свое, как да го нарека, изследване или анализ в тази насока и е стигнал до следния извод:
За да не се натрупва или претоварва организма, ако това е възможно с тези добавки, а и с цел постепенно набавяне на необходимите полезни вещества от тях в организма, без да се получава по някакъв начин привикване, ми дава следната схема на прием:
Примерно: от 1.01.2010г. до 10.01.2010 - давам ЕМК+К3
                  от 11.01.2010г. до 21.01.2010 - почивка
                  от 22.01.2010 до 10.02.2010 - К3 + ЕМК
                  от 11.02 до 21.02 - пак почивка и т.н.....
Така се получават 20 дни в месеца се приемат и 10 дни почивка. За сега аз съм на втория етап, т.е. от днес започвам втория прием за месеца и очаквам резултати, които ще споделя с вас. До сега не съм усетила особен ефект от даването на К3, от този месец давам ЕМК и май е рано за преценки.
По-запознатите от вас, моля нека споделят, какво мислят за тази схема на прием, има ли резон в цялата работа...
Дано да съм била полезна на някой!

# 757
  • Мнения: 19 502
Много ми е интересно - ЕМК се държи на рафта, вън от хладилник в офиса на Аквасорс. Какъв е точно смисъла аз да ги държа в хладилник, след като месеци наред преди това те са били "неправилно" според вас съхранявани? И защо не е указано на самата опаковка, че се държи в хладилник?

# 758
  • Мнения: 265
Много ми е интересно - ЕМК се държи на рафта, вън от хладилник в офиса на Аквасорс. Какъв е точно смисъла аз да ги държа в хладилник, след като месеци наред преди това те са били "неправилно" според вас съхранявани? И защо не е указано на самата опаковка, че се държи в хладилник?
Като се отворят тогава се оставят в хладилник

# 759
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Много моля, потребителите, които не могат да сдържат хамалщината в публикациите си, да се озаптят самостоятелно, за да не ми се налага да прилагам по-крути мерки от изтриването на публикациите им.

Общи условия

Активация на акаунт