добър гастроентеролог в София

  • 575 308
  • 822
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 88
Kaкво образно изследване се прави за съмнение /от ПКК/ за възпаление на жлъчка /черен дроб/?

Идеи за специалист при който не се чака с месец+?
Старидрийм, отиди на ехограф на коремни органи - в Софиямед на бул. Г. М. Димитров става бързо и
може и с направление. Ще се види дали имаш камъни в жлъчката и дали черния дроб е омазнен. Дано всичко да е наред.

# 766
  • Мнения: 16
Здравейте, какво е мнението Ви за др Найденов?

Привет, някой с мнение за Д-р Йордан Найденов? Преглежда в Младост Мед, колоноскопия назначена в Окръжна? 150лв за упойка, другото се покривало от здравната каса.

# 767
  • София
  • Мнения: 2 372
Здравейте, какво е мнението Ви за др Найденов?


Тогава питах за мъжа ми. 2019 беше при Найденов, 2020 при Кацаров в Здравето. Като го питам сега кой от двамата би избрал, казва Найденов. Окръжна е ужасна, но екипът и лекарят са по-човечни и не е на конвейр.
При Кацаров след манипулацията чакаш в коридора докато се освободи, а при Найденов те приемат, имаш си стая, вливат ти банка и после подписваш документ, че не искаш да те приемат за 3 дни. И на двете места ти издават болничен, но в окръжна се бавят повече, може би 10 дни и отгоре чакахме докато е готов.
Иначе 2019 му откриха полип, който премахнаха, на биопсията излезе ок. 2020 нямаше нищо по думите на Кацаров, 2022 ще ходи пак на контрола, още не сме решили къде.

# 768
  • Мнения: 16
Много благодаря!
Онзи ден в сряда бях на преглед при Найденов в частния му кабинет. Останах доволна. За сега се разминавам с колоноскопия. Човека ми даде направления, какви изследвания да си пусна. Ще видим дали лечението ще е адекватно. За сега съм доволна. 🙂
quote author=Happy eyes link=topic=371996.msg44035664#msg44035664 date=1640440695]
Здравейте, какво е мнението Ви за др Найденов?


Тогава питах за мъжа ми. 2019 беше при Найденов, 2020 при Кацаров в Здравето. Като го питам сега кой от двамата би избрал, казва Найденов. Окръжна е ужасна, но екипът и лекарят са по-човечни и не е на конвейр.
При Кацаров след манипулацията чакаш в коридора докато се освободи, а при Найденов те приемат, имаш си стая, вливат ти банка и после подписваш документ, че не искаш да те приемат за 3 дни. И на двете места ти издават болничен, но в окръжна се бавят повече, може би 10 дни и отгоре чакахме докато е готов.
Иначе 2019 му откриха полип, който премахнаха, на биопсията излезе ок. 2020 нямаше нищо по думите на Кацаров, 2022 ще ходи пак на контрола, още не сме решили къде.
[/quote]

# 769
  • Мнения: 4
Здравейте,
някой може ли дами даде мнение за доктор Брадистилова от Александровска?
Имах странен опит с нея.
Първо, след като ходих на преглед при нея и ѝ казах симптомите си, тя ме положи да легна, след което ме провери от къде изпитвам повече болки - ляво/дясно. Аз и казах ляво и тя с машината, подобна на рентген, ме прегледа от дясната страна.
Второ, след като приключи този преглед. Тя каза, че има съмнения за нещо свързано с черния ми дроб и трябва да отида на Фиброгастроскопия. Като тя доста настойчиво препоръча да посетя МЦ Св. Пантелеймон, друго място където работи. Щяло навсякъде да е трудно да се впиша, заради ковид, и цената била същата навсякъде; по нейни думи. Иска 250лв за анестезия за ФСГ там!
Какво ще кажете вие? Тези неща нормални ли ви се струват?

# 770
  • Мнения: 3 616
Защо не отидете за 2ро мнение?
Може и да е права може и да не е.Аз лично бих потърсил друго мнение ,при положение от личен опит 3ма доктори виждат 3 различни  неща на ехография.Казват много е важно доктор да има  очи да вижда.

# 771
  • Мнения: 866
Здравейте,
някой може ли дами даде мнение за доктор Брадистилова от Александровска?
Имах странен опит с нея.
Първо, след като ходих на преглед при нея и ѝ казах симптомите си, тя ме положи да легна, след което ме провери от къде изпитвам повече болки - ляво/дясно. Аз и казах ляво и тя с машината, подобна на рентген, ме прегледа от дясната страна.
Второ, след като приключи този преглед. Тя каза, че има съмнения за нещо свързано с черния ми дроб и трябва да отида на Фиброгастроскопия. Като тя доста настойчиво препоръча да посетя МЦ Св. Пантелеймон, друго място където работи. Щяло навсякъде да е трудно да се впиша, заради ковид, и цената била същата навсякъде; по нейни думи. Иска 250лв за анестезия за ФСГ там!
Какво ще кажете вие? Тези неща нормални ли ви се струват?

Прекалено скъпо, анестезията не е толкова.
Септември за колоноскопия на мъжа ми платихме 100 лв. за упойката в болница Здравето, при д-р Кацаров.
По наша препоръка и близка позната също ходи при него, прави си гастроскопия, края на октомври 21-ва г. и упойката й пак беше тази цена.
Сега, след разните увеличения на цени, не зная как би било. Но... надали ще е такава баснословна сума, която са Ви казали.

# 772
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 322
Цените в София са разнообразни - има и 100 и 450 доплащане и цялата гама помежду им.

# 773
  • Мнения: X
Добър вечер! Не знам дали тук е мястото за това, което ще напиша, но се надявам някой да сподели мнение по темата. Понеже от няколко месеца, дъщеря ми, която е на 14 г., започна да има разтройство, ту минава, ту идва. Има и някакви болки в корема, които и тя не може да ги обясни добре. Казва, че много често ѝ се гади. Ако има връзка с някакви бактерии, да спомена, че от Август има е.коли във влагалището и не може да се махне таз' бактерия. Казвам това, защото толкова месеци я мажа с антибиотици и силни кремове и може и от това да реагира така организмът. Надявам се някой да помогне

# 774
  • Мнения: 966
Здравейте,
някой може ли дами даде мнение за доктор Брадистилова от Александровска?
Имах странен опит с нея.
Първо, след като ходих на преглед при нея и ѝ казах симптомите си, тя ме положи да легна, след което ме провери от къде изпитвам повече болки - ляво/дясно. Аз и казах ляво и тя с машината, подобна на рентген, ме прегледа от дясната страна.
Второ, след като приключи този преглед. Тя каза, че има съмнения за нещо свързано с черния ми дроб и трябва да отида на Фиброгастроскопия. Като тя доста настойчиво препоръча да посетя МЦ Св. Пантелеймон, друго място където работи. Щяло навсякъде да е трудно да се впиша, заради ковид, и цената била същата навсякъде; по нейни думи. Иска 250лв за анестезия за ФСГ там!
Какво ще кажете вие? Тези неща нормални ли ви се струват?

Прекалено скъпо, анестезията не е толкова.
Септември за колоноскопия на мъжа ми платихме 100 лв. за упойката в болница Здравето, при д-р Кацаров.
По наша препоръка и близка позната също ходи при него, прави си гастроскопия, края на октомври 21-ва г. и упойката й пак беше тази цена.
Сега, след разните увеличения на цени, не зная как би било. Но... надали ще е такава баснословна сума, която са Ви казали.
Доволни ли сте от доктор Кацаров ?
Питам ,защото ми казаха че много надписвал диагнози за да тегли от ЗК.

# 775
  • Мнения: 866
Не бъркайтае д-р Кацаров от болница Здравето, имало и някакъв друг с такава фамилия. На мен епикризите, и на мъжа ми и на нашата позната, която аз я взех, си бяха напълно реални.

# 776
  • Мнения: 57
Добър вечер! Не знам дали тук е мястото за това, което ще напиша, но се надявам някой да сподели мнение по темата. Понеже от няколко месеца, дъщеря ми, която е на 14 г., започна да има разтройство, ту минава, ту идва. Има и някакви болки в корема, които и тя не може да ги обясни добре. Казва, че много често ѝ се гади. Ако има връзка с някакви бактерии, да спомена, че от Август има е.коли във влагалището и не може да се махне таз' бактерия. Казвам това, защото толкова месеци я мажа с антибиотици и силни кремове и може и от това да реагира така организмът. Надявам се някой да помогне
Здравей,
ако си й давала АБ без пробиотици,може да има дисбиоза.Другото ,което трябва да се провери ще ви го каже гастроентеролог.Има много възможности.

# 777
  • Мнения: 3
Здравейте! Виждам, че темата е доста активна. От скоро имам стомашни проблеми, болки ниско долу в корема, от седмица-две гадене. Редуват се периоди на диария/запек. Става толкова зле, че не мога да лежа на лявата си страна без да ме боли/тежи. След всяко хранене корема ми се подува и изпитвам болки. Мислех, че имам някакъв проблем може би с яйчниците (защото ме боли доста ниско), но гинеколожката ми потвърди, че всичко е наред.
Четох доста от мненията ви, но ми трябва спешен преглед, а не след месец. Направи ми впечетление доктор Найденов, но не откривам негови контакти, за да си запиша час. Дали бихте ме насочили (дали към него, дали към друг лекар) от когото сте доволни ? Няма значение дали работи по ЗК.

# 778
  • Мнения: 6
Здравейте, предстои ми гастроскопия и колоноскопия в близко бъдеще. Предлагат ми да се направи при доктор Борис Крумов в Сити клиник? Някой има ли впечатления от него? Много млад ми изглежда и предполагам няма много опит! Ако някой има впечатления от него ще съм му много благодарна да ги сподели!

# 779
  • Мнения: 57
Някой по-горе беше много недоволен от гастроентеролог в Сити клиник.Можеш да потърсиш дали е същия

Общи условия

Активация на акаунт