добър гастроентеролог в София

  • 572 165
  • 822
  •   2
Отговори
# 780
  • Мнения: 10 212
Някой може ли да даде препоръки за добър гастроентеролог в Иван Рилски?

# 781
  • Мнения: 16
Аз съм доволна от др Найденов.
Частния му кабинет е в Медицински център Младост Мед. Запазвате час онлайн през сайта им, или звъните на регистратура.
Здравейте! Виждам, че темата е доста активна. От скоро имам стомашни проблеми, болки ниско долу в корема, от седмица-две гадене. Редуват се периоди на диария/запек. Става толкова зле, че не мога да лежа на лявата си страна без да ме боли/тежи. След всяко хранене корема ми се подува и изпитвам болки. Мислех, че имам някакъв проблем може би с яйчниците (защото ме боли доста ниско), но гинеколожката ми потвърди, че всичко е наред.
Четох доста от мненията ви, но ми трябва спешен преглед, а не след месец. Направи ми впечетление доктор Найденов, но не откривам негови контакти, за да си запиша час. Дали бихте ме насочили (дали към него, дали към друг лекар) от когото сте доволни ? Няма значение дали работи по ЗК.

# 782
  • Мнения: 13 597
Сега откривам темата, ще се върна назад, за да чета, извинете ме, ако се повтарям, но нямам време и питам веднага. Търся мнение за Д-р Петко Карагьозов ? Разбрах, че работи в Токуда, но искам да събера мнения за работата му. А междувременно, ако някой успешно се е консултирал с лекар, който му е помогнал за справяне с рефлукс и сподели ще е чудесно. Предпочитал лекар работещ в София, няма значение дали е по ЗК или частен прием. Благодаря.

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 22:27 от Пролетно цвете

# 783
  • Мнения: 861
Д-р Николай Кацаров, болница "Здравето". Нищо, че е детска, той си е за възрастни. Ходим при него. Там сме си правили и аз и мъжа ми колоноскопия и сме доволни.
Часове през сайта на Супердок записвам, работи и по каса, и на частно също може.

# 784
  • Мнения: 965
Д-р Николай Кацаров, болница "Здравето". Нищо, че е детска, той си е за възрастни. Ходим при него. Там сме си правили и аз и мъжа ми колоноскопия и сме доволни.
Часове през сайта на Супердок записвам, работи и по каса, и на частно също може.
Дава ли диск от изследването?

# 785
  • Мнения: 15
Д-р Николай Кацаров, болница "Здравето". Нищо, че е детска, той си е за възрастни. Ходим при него. Там сме си правили и аз и мъжа ми колоноскопия и сме доволни.
Часове през сайта на Супердок записвам, работи и по каса, и на частно също може.
Дава ли диск от изследването?

Срещу 20 лв ви дава диск с изследването. Аз също само при него правя гастроскопии и съм много доволна от отношението на доктора и на екипа.
Пс: трябва предварително да помолите др Кацаров, че искате диск. След като проведе изследавнето вече не можело. Освен това на сайта на супердок има и мобилен телефон и ако ви е спешно, доктора може да ви вмъкне за преглед някакси между часовете.

# 786
  • Мнения: 861
Това не е МРТ, нито скенер.

# 787
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
А дали в Софиямед дават диск и нужен ли е изобщощ такъв? Мъжът ми си е правил 2 гастроскопии последните години в различни болници и  не са му предлагали, а той е със заболяване, което трябва да се следи дали има изменения. Та ми е интересно за дисковете.

# 788
  • Мнения: 1
Д-р Николай Кацаров, болница "Здравето". Нищо, че е детска, той си е за възрастни. Ходим при него. Там сме си правили и аз и мъжа ми колоноскопия и сме доволни.
Часове през сайта на Супердок записвам, работи и по каса, и на частно също може.
Дава ли диск от изследването?

Срещу 20 лв ви дава диск с изследването. Аз също само при него правя гастроскопии и съм много доволна от отношението на доктора и на екипа.
Пс: трябва предварително да помолите др Кацаров, че искате диск. След като проведе изследавнето вече не можело. Освен това на сайта на супердок има и мобилен телефон и ако ви е спешно, доктора може да ви вмъкне за преглед някакси между часовете.


Здравейте!
Искам да попитам, може ли номера на д-р. Кацаров, защото в супер док не излиза.
Благодаря предварително!

# 789
  • София
  • Мнения: 6 285
Скрит текст:
Д-р Николай Кацаров, болница "Здравето". Нищо, че е детска, той си е за възрастни. Ходим при него. Там сме си правили и аз и мъжа ми колоноскопия и сме доволни.
Часове през сайта на Супердок записвам, работи и по каса, и на частно също може.
Дава ли диск от изследването?

Срещу 20 лв ви дава диск с изследването. Аз също само при него правя гастроскопии и съм много доволна от отношението на доктора и на екипа.
Пс: трябва предварително да помолите др Кацаров, че искате диск. След като проведе изследавнето вече не можело. Освен това на сайта на супердок има и мобилен телефон и ако ви е спешно, доктора може да ви вмъкне за преглед някакси между часовете.


Здравейте!
Искам да попитам, може ли номера на д-р. Кацаров, защото в супер док не излиза.
Благодаря предварително!

https://superdoc.bg/lekar/d-r-nikolay-katsarov-3865

# 790
  • Мнения: 38
Д-р Доротея Станчева
Истинска мошеничка!!! Хората са доволни, защото им "намира" проблема и го "лекува"(коментира човек, който в крайна сметка е здрав, а пък, ако имаш проблем още по-добре за нея). Висок рейтинг в Супердок. Следва една и съща схема. Мила, и много подробна. Диагноза- уголемени органи и пясъци в бъбреците. Изследвания за 100лв., които се правят в лабораторията в медицинския център. Изследванията ми бяха наред, но ми изписа 7 лекарства(хранителни добавки) за 230лв., които се купуват от аптеката в същия център. Внимавайте с такива подобия на хора.

# 791
  • София
  • Мнения: 19 341
Ако човек прецени - не купува добавките или купува на друга фирма. Добре, че има и-нет.

# 792
  • софия
  • Мнения: 74
Добър вечер! Не знам дали тук е мястото за това, което ще напиша, но се надявам някой да сподели мнение по темата. Понеже от няколко месеца, дъщеря ми, която е на 14 г., започна да има разтройство, ту минава, ту идва. Има и някакви болки в корема, които и тя не може да ги обясни добре. Казва, че много често ѝ се гади. Ако има връзка с някакви бактерии, да спомена, че от Август има е.коли във влагалището и не може да се махне таз' бактерия. Казвам това, защото толкова месеци я мажа с антибиотици и силни кремове и може и от това да реагира така организмът. Надявам се някой да помогне

Здравейте, след толкова дълга бактериална инфекция проверете дали няма стеснение на уретрата. Дъщеря ми имаше такова на 5 годишна възраст и уролога ми обясни тогавау че този проблем може да се появи във всяка възраст, включително и при раждали жени. Препоръчвам детската урология в Пирогов , там са добри и имат уреди за замерване на уретрата - казва се калибриране. Препоръчвам д-р Емил Атанасов - много внимателен, добър и обяснява.

# 793
  • София
  • Мнения: 1 554
И аз да помоля да препоръчате, ако някой има опит с добър детски гастроентеролог.

# 794
  • Мнения: 8
Здравейте,
Интересува ме дали някъде може да се запише ден за колоноскопия за след 1-2 седмици максимум?
Отдавна имам оплаквания, които съм отдавал на синдром на раздразненото черво, но тази седмица си пуснах калпротектин и беше 170. По бащина линия има няколко човека, които са починали от рак на дебелото черво и в момента съм в паника. На 32 съм и от няколко години планирам, че първата профилактична колоноскопия ще си я направя малко преди да навърша 40, но очевидно ще трябва да действам сега.
В Токуда дават час за колоноскопия чак за след месец и половина, във ВМА също в момента записват чак за месец юни, за "Св. Иван Рилски" също се чака около месец. Имате ли идея за надежно лечебно заведение, където да мога да се запиша много по-скоро? В момента съм изпаднал в доста неприятно психическо състояние, не мога да спя добре, нямам концентрация да работя и като цяло животът ми е на пауза от няколко дни. Просто не виждам как ще издържа повече от месец в чакане за това изследване!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт