Гардероб с плъзгащи се врати

  • 32 369
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 552
На гардероба в детската поръчах сгъваеми врати, също като на Икарус. Децата много му се кефят. Не исках плъзгащи, а дърводелеца каза, че не уплътняват хубаво и влиза прахуляк.

# 61
  • Мнения: 52
Аз пък чух мнение, че този тип гардероби са по-шумни при отваряне от обикновените. Така ли е всъщност?

Да, чува се шум, но е лек, все пак вратата се плъзга, а не като при обикновените.
Шума не е нетърпимо неприятен, но да, има шум, поне при мен.

# 62
  • Мнения: 721
на единия ми гардероб не се вижда дали са кантирани-не мога да разбера.в детската е сгъваема/плъзгаща(като икарус)-има кант и отгоре и отдолу.при обикновеното отваряне няма какво да шуми освен ако пантите не се разскърцат.при плъзгащите се чува лек шум от приплъзването/механизма.

# 63
  • Мнения: 52
zllate, благодаря да кантирането, тия дни ще се виждам с моя майстор и ще го питам защо така го е направил моя, без кант.
Използвам възможността да те поздравя за хубавото жилище! Браво!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз пък чух мнение, че този тип гардероби са по-шумни при отваряне от обикновените. Така ли е всъщност?
Ами нормално е, чува се шум при движението по релсата. Все пак не го отваряте и затваряте по цял ден, нали, изобщо този шум не го отчитам предвид удобството на тези врати.

# 65
  • Мнения: 1 422
При нас има 2 такива гардероба. Единият е с височина 2.30 м. С един пръст се плъзгат вратите. Тук можеш да видиш няколко снимки на края на албума - мебели. Ето това е фирмата, от която ни е поръчано всичко вкъщи като сигурно и други могат да ти ги произведат успешно по твоите идеи. Аз от сто години все обещавах да кача тук снимки и най-накрая го направих.

# 66
  • Мнения: 32
Лампа, би ли ми казала ориентировъчно какви са цените на мебелите, които си поръчвала-кухня, гардероб Simple Smile
Благодаря Hug

# 67
  • Мнения: 166
Знаете ли колко струва един добър механизъм за гардероб:220 височина и две вратички по 90см. newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,момичета!Аз съм в процес на обзавеждане на апартамент и съм открила една фирма,която прави такива гардероби-тип дрешници.Името и е "Негова".Мисля,че някои питаше за фирма.Малко са скъпи,но ако някои има от тяхните,ще се радвам да сподели за качеството.

Аз имам на Негова с плъзгащи огледални врати от преди три години-много съм доволна PeaceИмам и друг с огледални врати,на друга фирма,пак е хубав и здрав,но на Негова е по-добър

# 69
  • Мнения: 115
Знаете ли колко струва един добър механизъм за гардероб:220 височина и две вратички по 90см. newsm78
нашия (240/240) е 200 лв

# 70
  • Мнения: 1 422
Лампа, би ли ми казала ориентировъчно какви са цените на мебелите, които си поръчвала-кухня, гардероб Simple Smile
Благодаря Hug

Ние поръчвхме няколко неща заедно и не помня отделно цената  Embarassed Embarassed

# 71
  • Мнения: 59
Разликата между механизмите е трудно да се обясни, но след няколко консултации започвате сами да правите разликата. Аз само ще дам още една идея, която открих докато се интересувам. Някъде напред имаше и снимка, пусната от някого. Плъзгащи врати изпълнени от фирми за PVC дограма. Може някой да се възползва от идеята, основно заради ниската цена на този вид плъзгащи врати.

# 72
  • Мнения: 47
Лампа височината ти е 230 а дължината колко е ?

# 73
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 newsm78

# 74
  • Враца
  • Мнения: 2 682
Искам да кажа, че съм чела някъде , в някое учение, естествено не помня кое,
че не е добре в прoцес на сън, тялото да се отразява в огледало.
Ние разбира се не сме се съобразили с това нещо, защото нямаме възможност да сложим огледало на друго място...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт