Гардероб с плъзгащи се врати

  • 32 352
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 957
Искам да попитам тези, които имат такива гардероби с врати до тавана /при мен височината е 2,70м/ дали са много тежки вратите и как да скрия това, което имам най-горе/сега ми стоят в настройката на гардероба/ неща, които се използват рядко и не искам всеки път да ги гледам, щом отворя гардероба newsm78

# 1
  • Мнения: 1 732
нямам такъв гардероб,но ми предстои да правя,купи си новия бройна сп.вкъщи-има много полезна информация за гардеробите.

# 2
# 3
  • Мнения: 245
Тежки са вратите, затова едно време си поръчах гардероб на 2,00 м и надстройка отгоре. Когато отварям вратите на гардероба не виждам боклуците и ненужните вещи, които съм качила в надстройката. Хубаво става, когато едните плъзгащи са един цвят, а другите - друг.
Сега искам за новата къща да си поръчам пак такъв гардероб, но долната част да е с огледални врати. Лошото е , че сега лепят истински огледала  върху вратите, и ако някой чукне или удари огледалото, то става на сол и даже може да се нарани човек, още повече дете.
Виждала съм някъде огледални плъзгащи врати, които са направени от някаква метализирана пластмаса, която си изглежда като огледало, само при натиск се усеща, че се огъва и така няма опасност от счупване на вратата, пък и не е толкова тежка. Сега обаче, като се разтърсих, не мога да открия фирмата, така че ако някой има координати, мооля да ми помогне.

# 4
  • Мнения: 5 916
Моя позната има гардероб ,висок около 2,20-2,30 м. с плъзгащи врати.Едната се плъзга перфектно - само като я бутнеш с пръст.Другата-със зор.Като са я монтирали,изпълнителите са я нивелирали,оправяли,но пак леко запъва.
Та си мисля,че би могло да има горна част/надстройка/ с вратички и долна-с плъзгащи врати.Но ако се натовари с тежки неща горния плот и леко се огъне-вратите няма да могат да се плъзгат.

# 5
  • York
  • Мнения: 826
Имам такъв гардероб. Вратите са тежки, но когато са качествени механизмите няма проблем.

# 6
  • Мнения: 2 936
нашият е с надстройка отгоре,долните врати са с огледала,но механизъмът е хубав и тежина в плъзгането не се усеща.
мисля,че най-практично е да се раздели гардероба на две части!

# 7
  • Мнения: 3 830
Мхм, с отделна врата за надстройката, няма да виждаш всички неща горе, а и плъзгащите се ще са по-малки, съответно по-леки, т.е. по-лесни за отваряне. Важни са и самите механизми да са качествени. Peace

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нашия е 2,30м, с 3 плъзгащи врати, в останалите 30см съм сложила от тези кожените кутии в контрастен цвят, вътре има разни боклучки и неща които не ползвам или ползвам мноого рядко. Хем красиво, хем функционално, както казва милото: Като от списание  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 721
моя гардероб е 2,47м с две плъзгащи огледални врати.както са писали момичетата много е важен механизма за да са стабилни,безопасни и лесно подвижни.от значение е обаче и ширината на гардероба за да не се оформят тесни и дълги огледални ленти които дори и с обтегачите има вероятност да се огънат,което вече ще създаде проблеми.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Нашия е 2,30м, с 3 плъзгащи врати, в останалите 30см съм сложила от тези кожените кутии в контрастен цвят, вътре има разни боклучки и неща които не ползвам или ползвам мноого рядко. Хем красиво, хем функционално, както казва милото: Като от списание  Mr. Green
Сиренце  Praynig  може ли снимка, че и при мен е същото, имам около 30 см празно отгоре  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 830
Нашия е 2,30м, с 3 плъзгащи врати, в останалите 30см съм сложила от тези кожените кутии в контрастен цвят, вътре има разни боклучки и неща които не ползвам или ползвам мноого рядко. Хем красиво, хем функционално, както казва милото: Като от списание  Mr. Green
Сиренце  Praynig  може ли снимка, че и при мен е същото, имам около 30 см празно отгоре  Rolling Eyes

И аз съм любопитна да видя как изглежда и как е измислено. Peace

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ще снимам и ще постна снимки тези дни  Flutter

# 13
  • Мнения: 3 770
Гардеробът в коридора ни е с плъзгащи , огледални врати.Висок е 2,60 , но горната част е с отделни врати.Механизмите са хубави , защото се плъзгат много хубаво , въпреки тежестта , вече 9 години.Тук се вижда горе-долу и част от горните вратички.

# 14
  • Мнения: 2 957
Огледални врати за гардероб е практично, но за спалня не е ли стряскащо да си гледаш физиономията и други работи  през нощта newsm78

# 15
  • Мнения: 3 770
Зависи колко ти е голяма спалнята и къде ти е гардеробът.На моят също две от вратите му са огледални , но леглото не се отразява в него.Пък някой може и да търси точно такъв ефект , да се вижда , докато прави .........  Mr. Green ....... следобедна дрямка !   Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 355
Имаме такъв гардероб и вратите се плъзгат много лесно - предполагам механизмът е добър - широки метални релси. Като ги видях хич не ми харесаха, но се оказаха добри. На родителите ми при такива гардероби механизмът почти не се забелязва, но вратите се плъзгат ужасно трудно и понякога имам чувството, че могат даже да се извадят.

А за скриването на най-горните рафтове - има толкова кравиви кутии по книжарниците и в магазините за мебели, чудесно решение  Peace

# 17
  • Мнения: 1 174
Нашите гардероби (в дрешника) са високи 240см., като надстройката е от 1.20м. до горе. За да не се виждат механизмите на плъзгащите се врати, а и не само, пред последния рафт е сложена бленда, декоративна, широка 10см (може и 12 да бяха - не помня точно). Там, на високо, Wink аз качвам неща като...украса за Коледа и други такива джунджурийки, които не ми трябват всеки ден. Държа ги в едни кутии, които се продават в разгънат вид, в пакет, с капси и дръжки са - много удобни да събират точно такива, по-леки вещи.
Вратите на гаредеробите са от ПДЧ, сравнително леки (няма друг начин при такава височина и цяла врата). Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 144
Здравейте,момичета!Аз съм в процес на обзавеждане на апартамент и съм открила една фирма,която прави такива гардероби-тип дрешници.Името и е "Негова".Мисля,че някои питаше за фирма.Малко са скъпи,но ако някои има от тяхните,ще се радвам да сподели за качеството.

# 19
  • Мнения: 488
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336076&pid=10294931 това е моя гардероб.

От скоро го използвам, но см много доволна. Плъзгащи са вратите и за направени с много добър механизъм, който се блъска с един пръст. Размерите са дължина 2,60 , височина 2.20 и дълбочина 67 см.
Според мен е хубаво да минеш по магазините , за да си избереш механизъм на блъскане, но и друго да те успокоя, вече няма някой да прави тежки врати и трудно подвижни механизми. Конкуренцията е толкова голяма, че всеки се бори за нещо съвършено.
За надстройката е най добре да бъде отделно от основния гардероб и пак да бъде с плъзгащ механизъм.
Успех ти пожелавам.   bouquet

# 20
  • софия
  • Мнения: 9 590
нашият е 2.60 и вратите се плъзгат с един пръст. от дебела плоскост са 18мм. бях писала преди в друга тема за фирмата- балбук. много съм доволна. обади им се ще ти измислят удобен за теб вариант. а иначе и аз мисля че с декоративните кутии решаваш въпроса с нещата за криене. поне според мен е по-хубаво от пода до тавана врати, надстройките ми се виждат малко ретро. има готови много красиви гардероби в айко, и по евтини, цял гардероб огромен- към 1700лв мисля. на мен само вратите ми излезнаха 1300лв, 4 броя по 80см, но поне са точно по размер. затворих си цяла стена.http://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01475.jpg

# 21
  • софия
  • Мнения: 9 590
ето и още една снимка, още не съм подредила Embarassedhttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01489.jpg

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 843
В момента сглобяват моя гардероб в коридора.....дано се получи добре  Praynig

# 23
  • Мнения: 120
Нямам такъв  гардероб, но видях мостра на такъв в Практикер. Имаше и огледални. Механизмите наистина много лесно се движеха.
 Дано и аз имам някога такъв.

# 24
  • Мнения: 931
И ние си харесахме гардероб с 2 плъзгащи и една обикновена вратичка и мн се чудехме да ли да го купимименно заради плъзгащите механизми. Но сле дпрочетение мнения май ще си го вземем.

# 25
  • Мнения: 3 294
Нашият гардероб е с плъзгащи вратички - 3 на брой , но не са по цялата височина на гардероба , ползваме си го вече две години и всичко му е ок , следващия ми гардеров отново ще е с плъзгащи механизми  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
В спалнята гардеробът е 2.30м. с плъзгащи врати, изцяло в огледала. На килограми вратите не са леки, със сигурност. Simple Smile Плъзгат се нормално. Има 2 типа механизми - вградени и другите... не ги знам как се казват, но релсите на вратите са над самия гардероб. Много зависи от механизмите, но по принцип тези с вградените се плъзгат по-лесно...И другото важно - да не са прекалено големи самите крила на вратите, за ширини над 1.80м. в повечето случаи ги правят с 3 врати...Зависи и от материала, има олекотени алуминиеви конструкции, които се плъзгат с 1 пръстче...

# 27
  • Мнения: 8 999
Имаме два гардероба с огледални плъзгащи се врати. Не са до тавана, самите гардероби са високи 2.2 м. Единият дори беше в детската стая и никой не го изпотроши. Огледалните врати дават оптически простор на помещението, а и вършат работа като огледало /не се налага да монтираш някъде другаде и да отделяш специално място/.
На мен много ми харесваха и страшно ме е яд, че не можахме да си ги пренесем в новото жилище.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашият гардероб е така - почти до тавана е.
Доволна съм, много лесно се плъзгат вратите, три са.
Средната врата е изцяло от огредало и като цяло мисля, че това беше лошо решение предвид малкото дете вкъщи - постоянно си играе плъзгайки вратите и много ме е страх.
По-напред някой беше дали идея за нещо като огледало, но нечупливо - това е много добро решение според мен.

# 29
  • Мнения: 58
Ние имаме гардероб с плъзгащи връти /испански/ от 4 год. Честно казано до 2 год.работеше без проблем.
Но сега механизмът на едната врата не работи нормално. Затруднява ни при всяко отваряне. От голямо
значение е маханизмът да е много-добър за да няма проблем. Сега сме поръчали нов, но без плъзгащи врати.
На двете врати ще поставим огледала, но от вътрешната страна, за да не ни стряска през ноща.
Вътрешността на двете крила ще бъдат на два етажа - първият най-горе за по-дългите дрехи, а вторият етаж
за по-къси дрехи /поли, блузи, сака/.

# 30
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Ето това ми е новата придобивка в коридора.За първи път имам гардероб с плъзгащи врати и се надявам да ми е удобен.
      http://media.snimka.bg/2159/010573828-big.jpg
      http://media.snimka.bg/2159/010573826-big.jpg

# 31
  • Мнения: 245
Аз пак да попитам дали някой знае къде мога да поръчам гардероб с плъзгащи врати с огледални врати от метализирана пластмаса, за да не се чупят.

# 32
  • София
  • Мнения: 289
Нашият гардероб е такъв:
http://www.enikom-m.com/image.php?id=858
Поръчван е от магазан "Лабиринт" в Люлин преди две години. Правен е в Полша и израбатката беше един месец. За сега сме доволни.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 254
Лесното плъзкане на вратите зависи не само от теглото им, а и от качеството на мехнаизмите, както и от монтажа. Ако си мислиш, че ще стане тежко, просто раздели градероба на повече врати, но това го ускъпява.

# 34
  • Мнения: 58
момичета здравейте, аз също се интересувам от такъв гардероб, покажете всички какво имате
аз искам да е до горе ,но се чудя дали да е  с надстройка

# 35
  • Мнения: 931
Ние се спряхме на ето този и си го поръчахме със следние размери :височина 230см без надстройка и ширина 240см.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10622329

# 36
  • Мнения: 58
pepitta_84  харесва ми този модел, но там където мисля да сложа гардероба няма да имам много място за отваряеми вратички и за това се принуждавам да търся само плъзгащи,иначе ми харесва този така комбиниран,
а от вътре как е разпределен

# 37
  • Мнения: 931
Ми отвътре както поискаш могат да ти го направят.Моят го поръчахме средната половина да е с релса за закачалки а др 2 страни да са с рафчета като имам и по 2 вградени чекмеджета също.

# 38
  • Мнения: 564
И аз съм на тази вълна и си доизбистрям идеите, а и се чудя къде да поръчам...  Thinking

# 39
  • Мнения: 5 877
И аз съм намислила да поръчвам 2.60 на 2.40 за коридора, мислех да са перфорирани врати с вътрешно осветление, но май ще са огледални, за да разшири оптично коридора.
Чудя се дали да не поръчам само вратите, всъщност самият гардероб си ми върши работа (там имам вграден), но вратичките му ме дразнят.

# 40
  • Мнения: 196
Нашия гардероб в коридора е с две плъзгащи ,а настройката си е с обикновенно отварящи се вратички но се получи хубав.

# 41
  • Мнения: 1 098
Имам точно такъв гардероб. Вратите се отварят лесно и на мен лично не ми се струват тежки Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 11 707
Имам такива гардероби и в спалнята и в коридора.Доволна съм и не ми е направило впечатление да са тежки вратите при плъзгане.

# 43
  • Мнения: 5 877
Някой да знае къде могат да се поръчат само врати и колко биха стрували?

# 44
  • Мнения: 4 300
Севрол, но не са с особено ниски цени, имат сайт.
Иначе всеки майстор може да ти ги направи, по важни са механизмите. Преди бях търсила, май най добри като цена/качество се оказаха предлаганите в един магазин до Южния парк, ще се опитам да намеря координатите ( ако не съм изхвърлила).

# 45
  • София
  • Мнения: 11 707
Севрол, но не са с особено ниски цени, имат сайт.
Иначе всеки майстор може да ти ги направи, по важни са механизмите. Преди бях търсила, май най добри като цена/качество се оказаха предлаганите в един магазин до Южния парк, ще се опитам да намеря координатите ( ако не съм изхвърлила).
Нашият гардероб в коридора е от там.Имаме го вече почти месец и засега нямам забележки /пу-пу дано не ме чуе дявола/.

# 46
  • София
  • Мнения: 642

eropampero
, много ти е хубав гардероба.  Simple Smile Какви са му размерите? Височина на плоскостите, ширина... Ще ти бъда много благодарна ако можеш да споделиш от къде си купихте плъзгащите механизми и др. аксесоари. Аз все още не съм убедила мъжът ми да  започне нашия, но и незнам къде да си набавим тези неща Sad

# 47
  • Мнения: 1 152
Ние имаме два гардероба с плъзгащи врати - в спалнята и в коридора. С надстройката е по-добрият вариант точно, за да не се виждат по-рядко използваните неща.

# 48
  • София
  • Мнения: 100
това е гардероб с размер 290-270-65 - плъзгащи врати 4 броя. скоро ходих да искам цена за изцяло огледални врати - искат ми 3606 лева. отказах се за сега. иначе този на снимката е сниман у моя приятелка - изпълнен е перфектно
http://www.negova-style.com/galeriadetails.php?ImageID=146

# 49
  • Мнения: 1 085
това е гардероб с размер 290-270-65 - плъзгащи врати 4 броя. скоро ходих да искам цена за изцяло огледални врати - искат ми 3606 лева. отказах се за сега. иначе този на снимката е сниман у моя приятелка - изпълнен е перфектно
http://www.negova-style.com/galeriadetails.php?ImageID=146

Негова и Севрол правят най - добрите гардероби с плъзгащи врати.

# 50
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ние имаме два гардероба с плъзгащи врати - в спалнята и в коридора. С надстройката е по-добрият вариант точно, за да не се виждат по-рядко използваните неща.
Сасано, спалнята ви е като нашата  Mr. Green Стените, цвета на спалнята, гардероба дори, само че нашият гардероб не е с огледала, реших че ще ме смущава в интимни моменти  Blush ,  а иначе щеше много добре да разшири оптично стаята.

# 51
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Сасано,страхотен гардероб.би ли споделила от къде го взехте и колко струваше Praynig

# 52
  • Мнения: 1 152
Сиренце , изобщо не ни пречат.  Mr. Green

tina1801
преди около 3 години струваше 1600 лв. - фирмата, която го изработи е тази , дистрибуторите им са на Черни връх.

# 53
  • Мнения: 27
Здравейте! Интересна тема! Някой може ли да ми каже, кои механизми за гардероб са  добри и къде мога да ги намеря?

# 54
  • Мнения: 2 957
Ние си купихме /след дълго проучване/ от един магазин  за мебелен обков - намира се до м-н бивш РУМ"Молдавия", другия е като тръгнеш от Сточна гара към университета вляво -фирмен магазин на "Кент" за обкови

# 55
  • Мнения: 402
Правим в момента вграден гардероб с плъзгащи вратички, поръчали сме си механизмите в "Севрол", в сайта им има адреса на магазина им в Пловдив. Там има два модела на механизми, които на място могат да се видят как работят, и всеки да си прецени, дали го удовлетворяват.
Понеже обсъждате и цени, механизмите за вратички с размери 2,60 метра височина на 2,00 метра ширина, разделени на 3 бр. вратички ще ни излязат около 350 лв., пълнежа около 100 лв.. Смятам, че това е една от най-изгодните ни покупки.  Peace

# 56
  • Мнения: 1 422
На нашия гардероб трите врати се отварят една спрямо друга като ги бутне човек с пръст настрани, перфектно се движат. Механизмите ни са италиански, но си ги поръчва младежът, който произвежда мебелите. Изобщо не ме интересува какви са, интересува ме само изпълнението да е идеално. При този човек няма вариант да има оплаквания, които да не отстрани, ако изобщо възникнат. Ние не сме имали никакви - всичките ни мебели са само от него - кухня, спалня, домакинска стая, кабинет, хол.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 16:33 от NadG

# 57
  • Мнения: 1
 Здравейте, занимавам се с проектиране и изработка на различни типове корпусна МДФ/ПДЧ и масивна мебел. Представители сме и на италианската фирма за луксозно кухненско обзавеждане SCIC за България.... Гардероб с плъзгащи механизми с размер 2500х 2500 от ламинирано пдч изработено от мен може да бъде с цена 1000 до 10 000лв, че и повече  Simple Smile. В този ценови диапазон се включват и мебели от всички останали материали . Има механизми, материали и аксесоари с различно качество и гаранция... [/b]

# 58
  • Мнения: 52
Бихте ли споделили дали плъзгащите врати на вашите гардероби са кантирани отдолу и отгоре. При моя забелязах, че няма кант. Вратите не скриват конструкцията на гардероба, а релсата, по която се движат се вижда в долната част,т.е. частта на която са монтирани колелцата не е кантирана. Дано ме разбрахте. Притесненията ми са да не се наранят евентуално вратите след време.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 845
Аз пък чух мнение, че този тип гардероби са по-шумни при отваряне от обикновените. Така ли е всъщност?

# 60
  • Варна
  • Мнения: 552
На гардероба в детската поръчах сгъваеми врати, също като на Икарус. Децата много му се кефят. Не исках плъзгащи, а дърводелеца каза, че не уплътняват хубаво и влиза прахуляк.

# 61
  • Мнения: 52
Аз пък чух мнение, че този тип гардероби са по-шумни при отваряне от обикновените. Така ли е всъщност?

Да, чува се шум, но е лек, все пак вратата се плъзга, а не като при обикновените.
Шума не е нетърпимо неприятен, но да, има шум, поне при мен.

# 62
  • Мнения: 721
на единия ми гардероб не се вижда дали са кантирани-не мога да разбера.в детската е сгъваема/плъзгаща(като икарус)-има кант и отгоре и отдолу.при обикновеното отваряне няма какво да шуми освен ако пантите не се разскърцат.при плъзгащите се чува лек шум от приплъзването/механизма.

# 63
  • Мнения: 52
zllate, благодаря да кантирането, тия дни ще се виждам с моя майстор и ще го питам защо така го е направил моя, без кант.
Използвам възможността да те поздравя за хубавото жилище! Браво!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз пък чух мнение, че този тип гардероби са по-шумни при отваряне от обикновените. Така ли е всъщност?
Ами нормално е, чува се шум при движението по релсата. Все пак не го отваряте и затваряте по цял ден, нали, изобщо този шум не го отчитам предвид удобството на тези врати.

# 65
  • Мнения: 1 422
При нас има 2 такива гардероба. Единият е с височина 2.30 м. С един пръст се плъзгат вратите. Тук можеш да видиш няколко снимки на края на албума - мебели. Ето това е фирмата, от която ни е поръчано всичко вкъщи като сигурно и други могат да ти ги произведат успешно по твоите идеи. Аз от сто години все обещавах да кача тук снимки и най-накрая го направих.

# 66
  • Мнения: 32
Лампа, би ли ми казала ориентировъчно какви са цените на мебелите, които си поръчвала-кухня, гардероб Simple Smile
Благодаря Hug

# 67
  • Мнения: 166
Знаете ли колко струва един добър механизъм за гардероб:220 височина и две вратички по 90см. newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,момичета!Аз съм в процес на обзавеждане на апартамент и съм открила една фирма,която прави такива гардероби-тип дрешници.Името и е "Негова".Мисля,че някои питаше за фирма.Малко са скъпи,но ако някои има от тяхните,ще се радвам да сподели за качеството.

Аз имам на Негова с плъзгащи огледални врати от преди три години-много съм доволна PeaceИмам и друг с огледални врати,на друга фирма,пак е хубав и здрав,но на Негова е по-добър

# 69
  • Мнения: 115
Знаете ли колко струва един добър механизъм за гардероб:220 височина и две вратички по 90см. newsm78
нашия (240/240) е 200 лв

# 70
  • Мнения: 1 422
Лампа, би ли ми казала ориентировъчно какви са цените на мебелите, които си поръчвала-кухня, гардероб Simple Smile
Благодаря Hug

Ние поръчвхме няколко неща заедно и не помня отделно цената  Embarassed Embarassed

# 71
  • Мнения: 59
Разликата между механизмите е трудно да се обясни, но след няколко консултации започвате сами да правите разликата. Аз само ще дам още една идея, която открих докато се интересувам. Някъде напред имаше и снимка, пусната от някого. Плъзгащи врати изпълнени от фирми за PVC дограма. Може някой да се възползва от идеята, основно заради ниската цена на този вид плъзгащи врати.

# 72
  • Мнения: 47
Лампа височината ти е 230 а дължината колко е ?

# 73
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 newsm78

# 74
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Искам да кажа, че съм чела някъде , в някое учение, естествено не помня кое,
че не е добре в прoцес на сън, тялото да се отразява в огледало.
Ние разбира се не сме се съобразили с това нещо, защото нямаме възможност да сложим огледало на друго място...  Tired

# 75
  • София
  • Мнения: 714
Някой от Вас има ли представа колко ще ми струва гардероб с плъзгащи се врати /без огледала/ с дължина 3,6 и височина 2,5м?
Има ли някаква ориентировъчна цена на метър?

# 76
  • Мнения: 85
Аз имам 2 м. гардероб с три плъзгащи врати от МДФ и огледала. Доста са си тежки и 2 годишно ги регулирам.

# 77
  • Мнения: 447
Някои да знае колко струва гардероба с лакобел на salamore, и имали  други фирми които да правят подобни гардероби
http://www.selamore.com/index.php?id_category=7&id_sub=65&id_ssub=66

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 09:51 от 4efits

# 78
  • Мнения: 447
никои ли на знае фирма която да ги прави или продава

# 79
  • София
  • Мнения: 714
никои ли на знае фирма която да ги прави или продава

Днес на стройкото говорих с фирма Юнивърс и те ми предлагаха лакобел. На ет.5, щанд 526.
Зпомних го. Защото ме пратиха там и сумати време ги търсих  Whistling

Харесала съм си ПДЧ - Вълни U 3090 U 717 Декар диво на Егер, но не мога да го намеря в сайта им. Моля, ако някой е по запзнат с търсенето да пусне линк  baby_neutral

# 80
  • Шумен
  • Мнения: 555
http://www.mebelitotal.com/store/thumbnail.php?type=P&id=716 … 80&bgc=FFFFFF
http://www.mebelitotal.com/store/ergodesign-spalen-komplekt-aquamarine.html
Ето тук се вижда цвета. Но интересно, че го няма като цвят по каталозите.  newsm78

Тук търси ли го? http://www.egger.com/pdf/DU_ZOOM-DGP_Dekorkombination_BG.pdf 

# 81
  • София
  • Мнения: 714
Благодаря.
Аз от тук си го харесах.

Но искам да го видя как изглежда на мострата на Егер. Никъде го няма  Outta Joint

# 82
  • София
  • Мнения: 714
Аз пак ад питам, ако има кой да ми отговори  Grinning
Коя марка механизъм би бил най-добър за врати с размери 0,95 на 2,5м.?

Получих няколко оферти за гардероб, но не съм на ясно с механизмите.
Едни са с Focus - това май е модел на някаква марка, но не разбрах коя е newsm78.
А другият е на командорф.

# 83
  • София
  • Мнения: 676
Ние сме с Командорф. Имаме 4 гардероба от почти 3 години. Много съм доволна! Правихме ги в Негова. Не си спомням обаче цена на линеен метър, но предполагам, че на сайта им има цени.

# 84
  • Мнения: 3 971
Но искам да го видя как изглежда на мострата на Егер. Никъде го няма  Outta Joint
Как така никъде го няма  newsm78
Или ти искаш в нета да видиш мострата?

# 85
  • Мнения: 85
Врати с лакобел обикновено излизат по-скъпо,но за тези които могат да си го позволят определено си струва,просто красота.

# 86
  • София
  • Мнения: 714
Но искам да го видя как изглежда на мострата на Егер. Никъде го няма  Outta Joint
Как така никъде го няма  newsm78
Или ти искаш в нета да видиш мострата?

Ами говорих с няколо производителя, но нямат такава мостра. Опитах в Интернет и там не го намирам освен тук.http://www.mebelitotal.com/store/ergodesign-spalen-komplekt-aquamarine.html Но не го намирам в сайта на Еггер.

# 87
  • Мнения: 2 728
И на ме ми предстои поръчване на гардероб с плъзгащи се врати,размера е 240 дължина с една огледална врата,на Стройкото ми казаха цена от две фирми от 1600-1800,ще следя темата.Интересно ми е в Негова стил ,каква ли цена ще ми кажат

# 88
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моя е 220/260 ,3 плъзгащи се врати,МДФ,бял мат, без огледала, с механизми за панталони , изтеглящи се закачалки, изтеглящи се чекмеджета и местещи се рафтчета- 2200лв  Peace

# 89
  • Мнения: X
В магазина в гр.Балчик видях мострата на този гардероб /240X205X61/
-много приличен механизъм и вратите бяха лакобел на цена 1360 лв




ето и сайта на фирмата : http://mebeli-dekora.com/product_info.php?products_id=631

Аз съм им възложила да ми правят оферта за кухнята.

Дано съм Ви била полезна !  Simple Smile

# 90
  • София
  • Мнения: 714
Някой знае ли каква е най-добрата марка за механизми на плъзгащи се врати с размери 2,5/0,9 широчина?

Общи условия

Активация на акаунт