ВкУренени греЖки в ПО ЧЕРГА или прЪвописТен автобЯс за баМнати- 28

  • 29 536
  • 790
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 804
Ооооооо,Калайджийовице, Свиленград,трите М-та,ясно защо си такъв образ.Поздрави на моста,малебито и Милко Калайджиев.

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 15:22 от Lina dm

# 751
  • Мнения: 2 590
Аз пък знам "чакъля" . Но се използва за дълго чакане (хиенската hahaha) на нещо, което много желаеш.
Пример: Изчакълих го този сладур да мине от тук Mr. Green

# 752
  • Мнения: 7 723
Ооооооо,Калайджийовице, Свиленград,трите М-та,ясно защо си такъв образ.Поздрави на моста,малебито и Милко Калайджиев.
Извън темата:
Не съм от Свиленград Wink, ама това с трите М-та ми хареса...
...с Мустак стават даже 4  Crazy
(даже си ги представих като Малеби по Милковия Мустак Crazy Joy

# 753
  • Мнения: 804
Извинявай,че те пратих в друг град.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 293
Цитат
до колкото знам в аптеката има алое на хапчита за най различни неща на мен например ми го препоръча един познат за незарастващи рани понеже свекърва ми имаше такъв проблем а тя е и деабетичка и да ви кажа за нас се оказа уникално използва го в продължение на 1-2месица и й реши проблема извинявам се че съм далеч от темата и че ви интересува за деца дали става но за съжаление за тях незнам но предполагам че ще има някъкъв вариант и за по малки най-добре попитай в аптеката

 #Crazy   не съм подчертала всички грешки ,а запетайки , тирета и точки нямааааааа  ooooh!

# 755
  • Мнения: 4 586
Изключвам възможността за БАН, тъй като нито съм предупреждавана, нито пък има каквато и да е причина, да съм го получила /в това съм убедена/. Но проблемът си стой...

# 756
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 206
Изключвам възможността за БАН, ...


 hahaha hahaha и аз я изключвам  Joy Joy

# 757
  • Мнения: 27 524
Това искуство ми е било  винаги много  итересно  и  ще  съм много  щаслива  ако някой  който  се  занимава   със  склуптора  разкаже, и покаже  първите съпки на  желаещитете  като мен  да научат нещо повече  Crazy
Бладодаря предбарително.  Laughing

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 19:55 от Блонди

# 758
  • София
  • Мнения: 1 252
Цитат
Искам да ви се похваля че направих първата си поръчка до ЛаРедуте и бише успишна.взех я в петък.

УспИх и със следващата. Joy

# 759
  • Мнения: 1 310
Тема: "упоики при нормално раждане"
Цитат
Здравейте,
предстой ме раждане след 2-3 седмеци. Много се притесявам. Ако може някой да ми разкаже за обезболяващите при нормално раждане

# 760
  • София
  • Мнения: 15 486
Цитат
Здравейте!от доста време чета различни мнения по различни теми във форума,но чак сега се обезстраших да пиша.

И от една любимка, чиито бисери ги има тук..
Цитат
чиста натурална бългърка съм

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Цитат
неква хладилна чанта с халвия
Ми да-иначе халвията може да се размекне  Thinking

Цитат
Напиши ми меила си  по късно щте ти го изпратя .Съжалявам  за спама мичета.
Разнообразие не само от липсващи, но и от излишни нещица  Rolling Eyes

Цитат
Извинявам си отново!
Пак заповядай  Mr. Green

# 762
  • София
  • Мнения: 2 437


" Nightwish като ти се плачи ,ами поплачи.Поне малко ще ти олекни."

Не съм се включвала в тази тема, но този път просто не се сдържах  ooooh!

# 763
  • Мнения: 4 586
И батко ми казал, че жена му е първата жена, която обича и скоро ще се оженят и тя ще бъде най/красивата булка на света, и майка много се издразнила, защото и му казала, че жена му няма да бъде красива булка, защото е нисичка, само високите булки са красиви, като мен, аз съм висока, и той моля ви се убидил майка ми и и е казал , че е завистлива жена и не е добре с централния, ами това отношение с майка ли е?

# 764
  • Мнения: 27 524
А става и на сапучка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт