От какво сте доволни и недоволни от педиатъра?

  • 2 303
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много съм доволна от моята педиатърка. Телефона и никога не е изключен. Диагнозите и лечението винаги са били адекватни.

# 46
  • Мнения: 1 919
Аз не съм доволна от моята ПЕДКА:
1.Никога не дава направления-искала съм няколко пъти отговора беше "Пазя ги за родители които немогат да си го позволят"/частен преглед т.е/
2.Бях със седалищна бременност т.е рискова от луксация-според нея нямало смисъл от преглед при ортопед-аз заведох детето на частен преглед.
3.Няколко пъти на консултация закъснява или я няма -сестрата мери и тегли.
4.С 1 поглед отсече "детето има анемия-бледо е" не даде бележка за изследване-аз сама си заведох детето в частна лаборатория-нямаше анемия 137ХМ имаше

ще я сменям.....определено не съм доволна.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моята щерка е при д-р Профирова. Много бях доволна от нея, само че спестява направления. Работи без часове и последия път се наложи да чакаме 1 час и половина  Shocked . Накрая дойде 1 майка с момиченце, което било с шарка и 40 0   #Crazy . На въпроса защо са пред кабинета толкова заразни, майката обясни, че д-р Профирова, не ходела на домашни посещения и ги извикала в кабинета  Shocked . Имаше още 10-тина човека чакащо пред кабинета. Като чух за шарката, станах на момента и си тръгнах. Но така и не сме могли да и избягаме. Спед 10-тина дни и дъщеря ми беше с обрив. Още се чисти от коричките.

Аз бих ти препоръчала д-р Ваня Александрова от Терапията, препоръча ми я мой роднина от бранша а и като из нета мненията за нея са много добри. Моите впечатления също са много добри от нея. На първото посещение след като родих тя дойде в къщи. Не се записахме при нея защото ни беше доста далеч, но сега като дойде момента за смяна, ще запиша малката при нея  Peace . Много внимателна, не изписва АБ току така. Изключително много си разбира от работата и най важното работи с часове и ходи на дом. посещения. Е посещенията са платени, но пък ти идва на крака. Няма да сбъркаш, повярвай ми   bouquet

# 48
  • Мнения: 4 434
Адски доволна съм от моя педиатър. Страхотен е....
..нито веднъж не е предписал антибиотик..
Точно заради това съм доволна и аз.
Винаги гледа първо с друго да оправим нещата....
..и слава богу,не се е стигало до АБ.

Усмихната е,това също е добро качество,защото няма да се притеснявам за каквито и да е въпроси.

# 49
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Не мога да ти помогна в намирането на добър педиатър, защото не съм от твоя град.
Иначе какво да кажа - като че ли винаги са готови да изписват антибиотици, дори когато са напълно ненужни, само за да се застраховат.
И друго - посъветва ме да дам вода на детето и сокче след навършване на 40 дни..... Tired

# 50
  • Мнения: 2 015
Ами не съм доволна и за това ходим на частно.Проблема е точно, че не преглежда при нужда в почивни дни и изписва лекарства по телефона Shocked.Сега, при жената която ходим не е така Peace.

# 51
  • Мнения: 156
Много съм доволна от моята педиатърка. Телефона и никога не е изключен. Диагнозите и лечението винаги са били адекватни.
И при нас е така,много съм доволна Peace

# 52
  • Мнения: 105
Живея в малък град и педиатър идва 3 път иседмично са по няколко часа. Не съм доволна от нея. Изпосва лекарства, които не отговарят на възрасттана детето. Ходим при семейния лекар-на консултации и прегледи. Доволна съм от нея. Рядко ни се е налагало да я търся вечер или в почивни дни. Веднага ми е давала адекватен отговор и какво да правим. Дано я търсим само за ваксини и консултации Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 195
Като цяло съм доволна от него...Доволна съм, че се движи в крак с нововъведенията в педиатрията, че винаги мога да го намеря на мобилен телефон и веднага реагира на призива ми. Обаче не ми харесва, че се опитва да си иска пари!  Naughty

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Deteto ni se lekuva edinstveno ot d-r.Elena Miteva (gr.Pazardzhik-DKZ"ESKULAP) i sam strahno dovolna.Vinagi e vnimatelna i vseotdaina,kagato i da sam ia potarsila se e otzovavala.

Общи условия

Активация на акаунт