Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 11 935
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
цъ, бимбе, инкубационния период е до 21 дни, най-висок процент разболеваемост около 14-я.

петюфке, вирус е, шъ знаеш, ачко точно същото изкара, ама аз още първия ден го водих в отделението да го видят, леко зачервено гърло. мен сега точно същото ме мори, съвсем малка Т и гърло. за три дни сам се пребори, дано и вие се справите без лекарства.

Бебешор, честито пълзене!

# 286
  • Мнения: 7
Бимбе ще ви удоостоим с поканка  Peace


Мики ти знаеш ли че и мен ме замори та пих тайлолхотче- много кофти.Ама мен ме оставете ми бебо кво да правя -освен ада го заведа  newsm78Да видим Дорянка ккакво ще реч...Абе ще видя какво ще каже и таткото той е по-голям куражлия от мен има търпение и ме кара да изчакваме

# 287
  • Мнения: 133
Да направим едно турнирче box,като гледам бая групичка ще се съберем със Стелито барабар  Joy,ама дза знаете ,че хапим и скубим!После да няма сърдити tooth smile3511.Микки,тези ръчички с мартенички на твоите мъници ли са?

# 288
  • Карлово
  • Мнения: 328
ехеее вие сте изписали темата Simple Smile
бравос
petiufa малко изчезнахме на гости за празниците, ходихме във Враца да видим едни роднини на мъжа ми.Голям студ беше.Добре че се разминахме с болистите,че имаше и там грипави Sad
бебешор вече пълзите  smile3501 а ние на вашата възраст не искахме , при нас стана много късно може би защото не го и учих

# 289
  • Мнения: 7
ехеее Враца чета:)) Моята мама е от там и аз съм си изкарала там детствоото   Peace  ГОЛЯМА СЛАБОСТ МИ Е Hug

# 290
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, на Мартина са ръчичките, била е 1г и 3-4 месеца.
Имам си колетчета  Party Party Party

# 291
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
видях ги аз днес в пощата твоите колетчета Mr. Green,моите никакви ги няма Crossing Arms

туниката тук ли е и тя

# 292
  • Мнения: 0
Да се оплача и моето колетче го няма! Но то е рано още. Сутринта бабата е имала скандал  Shocked Ако някоя от вас иска код 20E/55 + БД може да си поръча от моя акаунт ли се казваше. Имам предвид ако вече сте го ползвали и не ви се хваща. Аз няма да го ползвам.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 15:33 от dannabg

# 293
  • Мнения: 133
Абе кво ти учене,хич даже и не искам да я уча,ама то така си реши детенцето Crossing ArmsБаба и вика-"научи се да пълзи,сега да те научим да ходиш",ааааааааа такива да ги нямаме,казвам аз #2gunfire,а аз не съм ли човек,когато реши тогава да си тръгва newsm68

# 294
  • Карлово
  • Мнения: 328
Абе кво ти учене,хич даже и не искам да я уча,ама то така си реши детенцето Crossing ArmsБаба и вика-"научи се да пълзи,сега да те научим да ходиш",ааааааааа такива да ги нямаме,казвам аз #2gunfire,а аз не съм ли човек,когато реши тогава да си тръгва newsm68

 Laughing Joy Joy Joy

# 295

Общи условия

Активация на акаунт