Земмеделският колеж в Пловдив

  • 17 040
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 216
Моля Ви, не се карайте   bouquet
Аз ще говоря само за Земеделския колеж, защото там уча и не съжалявам, а и тази година завършвам  Peace .
Не си мислете  Naughty, че там всичко върви гладко. При нас също голям процент от студентите са късани по изпитите  Tired Naughty  
Факт е, че колежите не са с добро име в България, но вярвам че нещата ще се оправят Peace
Всичко е въпрос на избор...


Моля те ,след като учиш там, кажи каква специалност си ?

# 61
  • Мнения: 19
здравей Kremena, веднага ще ти отговоря  - Стопанско управление  Peace

# 62
  • Мнения: 3 216
А защо стопанско управление в земеделски колеж ?  И кажи имате ли гореизброените от мен бази?

# 63
  • Мнения: 11
                    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372432.0                                                                                             Нека да подновим темата,зающото аз сега съм на тази вълна.Благодаря предварително на всички който щше ми пишат.Аз изкарах 6,00 в Тракийския обаче местата за задоично обучение са само 10 а кандидатите сме 840.Реших да кандидатствам и в ЗК като компромисен вариант.Какво ще кажете имам семейство и нямам време да уча редовно,да отивам ли в ЗК

# 64
  • Мнения: 11
[q
А за земеделския- като европейския- студент си само за пред очите на останалите!

За пред очите на баба и дядо,на мама и тате ,дето плащат. Трудно си представям ,че човек ,който сам си изкарва парите ще отиде да учи там - пари на вятьра са това ,нито ученето е учене ,нито дипломата е диплома.  Peace


Извинявай много,но това са пълни глупости  bouquet
Наистина ти се извинявам....
Аз уча в земеделския колеж -1ва година съм в един от клоновете,задочно.....работя,и сама си плащам семестрите,/просто на този етап да ходя в друг град да уча не мога,1 ми дете е малко и се надявам магистратурата да е във Велико Търново/и мога да те уверя,че АЗ уча.....незнам за другите,може би младоците не учат,но Аз лично не мога да си позволя подобно нещо,срамувам се от самата себе си ако отида неподгатвена....ако разбираш какво искам да кажа.....наистина се срамувам и не мога да си представя как ще отида на изпит и да не знам за какво иде реч.....да,чета когато свърша с домакинските си задължения,често и до 2 часа сутринта.
Не слагай ако обичаш всички под 1 знаменател само защото учат в земеделския.Утайки има винаги навсякъде,във всички висши училища....
и за протокола да ти кажа,че имам 1 четворка по математика,1 петтица мо макроикономика,и 2 шестици по информатика и стопанско управление....
Е ,видя ли ,че не се изкарват само шестици Wink

# 65
  • Мнения: 11
Ехо има ли някой ,който да следи темата?Моляви кажете ми да записвам ли в Земеделсйкия

# 66
  • Мнения: 0
Момичета моля ви ,ако имате теми от земеделския колеж в Пловдив да ми помогнете ,защото работя и нямам възможност да посещавам лекции ,а ще са ми нужни за изпитите .Ще ви бъда признателна ако ми помогнете .Търсих в нета но са само платени!!!!!!!  Embarassed

# 67
  • Мнения: 3 216
Не познаваш ли някой колега от твоята специалност да му се примолиш? кажи по какви предмети ти трябват лекции? Моите са от АУ,но преподавателите са едни и същи,ако конспектите отговарят мога да помогна.

# 68
  • Мнения: 0
Не ги познавам защото не ходя ,а и те са едни снобари-Ужас!Ако имаш лекции по Промишлени технологии,Микроикономика,Животновъдни технологии,Основи на правото и Информатика за  3-ти курс ще ти бъда благодарна!А пък ако имаш нещо друго от 3-ти курс пак ще свърши работа.  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 216
Ами аз в трети курс съм учила други неща. Микроикономиката,Информатика минаха още първи курс. Животновъдството беше в трети курс ,но не сме учили техологии ,а като цял раздел Животновъдство-породи, особености,начини на отглеждане всеки вид животно,раждаемост,хранене ,продукция,обработка и т.н.. Трябва да ми кажеш имената на преподавателите дали съвпадат и да сканираш конспектите дали изобщо съвпадат.
 И пак ти казвам,аз не съм в колежа , а бях в Аграрния университет- да не стане объркване. По основи на правото купувахме учебник,една жена ни го водеше-Таня Илиева,ако не се лъжа.

Но без конспектите нищо не мога да кажа.

# 70
  • Мнения: 42
в пазарджик има такъв колеж. все по бригади в англия ги пращат. вече им мина изпита по география. адски лесен предмет.

# 71
  • Мнения: 0
И ние имахме микроикономика и информатика в първи курс но сега пак имаме .По микроикономика ни е доц.Ив.Андреев,по Пром.технологии доц.Фердинандов,по Животновъдни технологии доц.Йонкова,а по Основи на правото доц.Костов

# 72
  • Мнения: 3 216
И ние имахме микроикономика и информатика в първи курс но сега пак имаме .По микроикономика ни е доц.Ив.Андреев,по Пром.технологии доц.Фердинандов,по Животновъдни технологии доц.Йонкова,а по Основи на правото доц.Костов

О не. Съвсем други са.Аз съм учила микроикономика само в първи курс,имах лекции,но основно от един учебник-Икономикс,издание на нашия университет,но не помня авторите , Пром.технологии не сме имали. Съжалявам .

# 73
  • Мнения: 0
Все пак ти благодаря за проявеното разбиране към моята молба!!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт