Ножица за левичари

  • 1 768
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 930
запис да следя Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз имам ножица за левичари, но тя е шивашка, доста остра и не съм сигурна дали е подходяща за деца. Купих я от един магзин за шивашки материали на Пиротска (между големия паркинг и Хр.Ботев - от страната на Тодор Александров). Разликата е съществена, за първи път разбрах колко им е лесно на десничарите, да му се не види! Mr. Green
П.С. в тази връзка дали няма тема и за други неща за левичари - като джезве, например - това също ми е голям проблем:)

Мисля,че имаше по едно време и коментираха за белачка,ножица и други неща,но беше отдавна.Не си спомням обаче дали беше конкретно за приспособленията или за левичарите по принцип.
secret girl,благодаря за идеята и там ще потърся,може да имат и по-малки по размер.

# 17
  • Мнения: 15 379
Съпругът ми и дъщеря ми са левичари...А малко в страни от темата, питам майките на деца левичари, има ли отклонения или забавяне в говорното развитие на децата ви??? ThinkingМоже и на лични! Извинявам се за отклонението, и аз се интересувам от ножиците!
Аз съм 99% левичар (с водещи ръка, крак, око), проговорила съм доста рано. Съпругът ми също е левичар (не толкова изявен, като мен) и според свекървещицата е проговорил чак на 3 години. Латерализацията няма нищо общо с проговарянето! Wink
P.S. Ама май дребното и при двама левичари клони към дясна ръка, за което леко ме е яд... Rolling Eyes
 Съжалявам за спама Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 2 884
Съпругът ми и дъщеря ми са левичари...А малко в страни от темата, питам майките на деца левичари, има ли отклонения или забавяне в говорното развитие на децата ви??? ThinkingМоже и на лични! Извинявам се за отклонението, и аз се интересувам от ножиците!

Сина ми и таткото са левичари  Flutter Отклонения нямат  Joy Сина ми плямпа като мелачка  Crazy Мъжа ме също нормално е проговорил.
За левичарите казват, че са по-интелигентни Wink
Аз имам слабост към левичарите  Heart Eyes Heart Eyes и за това съм си намерила такъм мъж.А като синът ми започна да драска с химикалка в лявата ръка, щях да ревна от кеф  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2
абе аз все забравям да питам на работата,ще се постарая   Wink Аз съм кроячка и много по -лесно е с лявата ножица заради извивката при палеца.ИМАМ И ГОЛЯМА БЕЗ ВСЯКАКВИ ИЗВИВКИ И СТАВА ЗА ВСИЧКИ

# 20
  • Мнения: 54
Много странно, досега не се бях замисляла - аз съм левичарка и правя почти всичко с лявата ръка, но... не мога да режа с ножица с лявата - винаги, още от малка съм рязала с дясната - така ми идва отвътре и съм сигурна, че не съм се научила специално / специално се учих да беля с дясната, да ям и дори да пуша..../

Общи условия

Активация на акаунт