Какво и кога да започна да използвам нещо против стрии?

  • 4 387
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Колкото по-рано започнеш по-добре.

# 31
  • Мнения: 3 695
аз си мислех, че е още рано, но лекарката ми каза да започвам вече  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 558
И аз мисля,че всичко опира до типа кожа.Със сина ми се мажех отвреме на време с тоалетно мляко на Нивеа и нямах стрии.Втората ми бременност беше скоро след първата и ми се появиха малко стрии,а изобщо не съм се мазала с нищо Peace

# 33
Възможно най-рано започни според мен! Въпреки че е до кожа и може да не помогне, ще знаеш, че си направила необходимото!
Аз започнах да се мажа с крем против стрии от началото на 3-тия месец и до раждането нямах нито една! Ползвала съм Мустела и Мама Дона на Чико - и двата крема се страхотни! Мазах се и с колаген под формата на гел - мисля, че той пък ме опази от друг проблем на бременността - целулита! Явно обаче при самото раждане доста се е разтегнала кожата на корема и там ми се появиха доста стрии smile3518! Добре, че ще се скрият в банския ... Казвам го не за да те разстройвам, а просто за да имаш предвид такъв вариант!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Нищо не пречи от самото начало да си се мажеш и да подготвяш кожата. Peace

# 35
  • Мнения: 651
Мажа се и масло на Икаров (пшеничен зародиш) и сега ще си взема нещо от тези: http://www.eterika.eu/bodycarebg.html + Икаров де!

# 36
  • Мнения: 1 354
Според мен също колкото по рано започнеш да се мажеш,толкова по добре.Аз също съм ползвала Мустела и Мама Дона на Чико и съм много доволна поне за сега,дано и до края да е така Hug

# 37
  • Мнения: 268
Явно наистина е до типа кожа така като ви слушам, след като има и момичета, които не се мажат с нищо и пак нямат... Еми все пак аз ще започвам от сега, пък да става каквото ще! Най- важното е бебчето да е добре (точицата ми по-точно) пък стриите ще ги преживея някак!
 Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 5 997
мустела-от самото начало5-6 седмица до края,нямам никакви стрии от бременноста,но от ученическите години по дупето са доста

# 39
  • София
  • Мнения: 1 262
почвай да се мажеш още като видиш двете чертички на теста!
за жалост, както са ти казали момичетата, ако си предразположена към стрии, няма козметика която да ти помогне (аз за жалост съм от тия "късметлийки").
все пак мога да ти препоръчам олиото на Clarins - мои приятелки, които забременяха след мен, го използваха и не им се появиха стрии. скъпичко е, но резултатите около мен засега ме навеждат на мисълта, че е ефикасно.
аз се мазах с мустела, но при мен не подейства  Confused

# 40
  • Мнения: 820
С каквото и да решиш да се мажеш - Успех!

Аз имах огромни кореми, защото родих доста големи бебета и имам две малки на корема - само от втората бременност - ползвах Дева и Олиото на Хипп, но имам по краката от първата бременност още,

така че мажи си краката в горната част.

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Колкото по-рано започнеш по-добре.

Peace

Иначе , лично аз ползвах бебешко олио на Джонсън с алое (спрей) Wink Нямам грам стрии но фактор си оказва и гена  Wink т.е. не всичко зависи от мазилата ....но поне малко от малко може да ограничи стриите (може би ...)

# 42
  • Мнения: 2
Аз започнах да се мажа с Дермоластин по два пъти на ден от втория месец на бременността и  околоседмия месец се появиха много стрии по корема най - вече и малко по бюста. Една приятелка ми препоръча крема за стрии на Evelline и крема за бюст съответно,започнах да се мажа само с кремовете на Evelline и стриите изчезнаха. Въпреки, че цената на продуктите е ниска мисля,че са много добри.

# 43
  • Мнения: 197
Аз се мазах с зехтин и нямам нито една, не знам дали това е помогнало но аз да кажа, ако искаш пробвай.

# 44
  • Мнения: 2 960
През първата бременност не се мазах с нищо Rolling Eyes-резултатът-нито една стрия.
През втората-от началото започнах с кремчетата на Мустела.-резултат-отново без стрии.
Сигурно е от значение  това ,че качих малко килца и имах малко коремче и двата пъти.
Има си ген явно!!!

Общи условия

Активация на акаунт