За русите мацки във форума-2

  • 17 946
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Аааа добре ще видя там тогава. Ама как се прави тази работа и какво да си взема римувър или обезцветител? хич не съм в час с тея неща Thinking

# 61
  • Мнения: 3 415
Аааа добре ще видя там тогава. Ама как се прави тази работа и какво да си взема римувър или обезцветител? хич не съм в час с тея неща Thinking
Защо не отидеш на фриьор?Така или иначе сама като се правиш най-много да изгориш косата си и пак да не се харесаш.Една моя приятелка се изрусява сама/върху черна коса/ и ефекта беше  Sick .Тогава отиде на фризьор и къде-къде по-добре стана косата и.Така,че те съветвам да отидеш при професионалист Peace

# 62
  • Мнения: 121
И аз мислех сама да се обезветявам, ама фризъорката ми ме разубеди. Сега мисля да пробвам последно с боя и тогава ще реша.

# 63
  • Мнения: 5 393
Мечо пух, цвета ти е страхотен, нещо подобно търся и аз. А какъв ти е обезцветителя?

Честно казано нямам идея. Фризьорката ме обезцветява.  Не бих рискувала да го правя сама.

# 64
  • Мнения: 595
Мечо пух, цвета ти е страхотен, нещо подобно търся и аз. А какъв ти е обезцветителя?

Честно казано нямам идея. Фризьорката ме обезцветява.  Не бих рискувала да го правя сама.
Сега остава да кажеш, че си и от София или от Пловдив и направо отивам при твоята фризьорка!

# 65
  • Мнения: 1 629
А колко струва обезцветяването? Whistling

# 66
  • Мнения: 121
А колко струва обезцветяването? Whistling

На мен фризъорката ми каза обезцветяване и матиране 10-15лв.

# 67
  • Мнения: 1 629
А колко струва обезцветяването? Whistling

На мен фризъорката ми каза обезцветяване и матиране 10-15лв.
мммм не е много. Аз се чудя дали да не се боядисам първо с тоя цвят, който е много близо до моя, пък ако не стане ще се обезцветявам Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3
Момичета, кажете ми моля ви се много от къде да си купя обезцветител????? спешно ми трябва, за една много жълта коса Mr. Green И дали изобщо ми трябва обезцветител? Thinking ... или нещо друго. Ситуацията е такава, че си боядисах косата преди няколко месеца, ама стана едно много гадно жълтеникаво и реших, че ще го чакам да порастне, ама сега стана още по- грозно, защото тъмно русата ми коса изби вече два пръста и това жълтооо... бе много зле стои. ХЕЛП Sunglasses

П.п също така вчера видях една боя за коса и съм почти сигурна, че пише Кастинг на нея с един прекрасно рус цвят точно като моя естествения ми. Ама сега не мога да я намеря в нета да видя на коя марка беше. Имаше руса мадама с много хубави сини очи на нея и дълга коса. Голяма беше кутията и мацето беше почти на цялата. Сивкав цвят май беше... Мислех, че е на Л'ореал ама нещо не мога да намеря такава Rolling Eyes

Ако си вече достатъчно светло руса, но нюанса не ти харесва и ти жълтее, тогава нямаш нужда от силно или цялостно обезцветяване ...
Имаш нужда от леко изпиране на косата със слаб блондор - леко обезцвятяване само да премахне оттенъците.

# 69
  • Мнения: 476
Здравейте!
Вече повече от 10 години съм  руса,  но от известно време започна много усилено да ми пада косата. Последните 2-3 години ползвам Фарма Колор и съм доволна от нея, от няколко месеца я ползвам с 2 окислителя (така я дават за по-светъл цвят). Дали е възможно от това да ми пада косата?!?  newsm78 Свеки също я ползва с 2 от доста време и се получава уникален бяло-рус цвят, без грам жълто (то и естествената и коса е доста прошарена де), но няма такъв проблем с косопада. Ох направо ми се плаче, защото косата ми е почти до кръста и цвета е доста равномерен(като изключим на тила- там е по-тъмна), но вече забелязвам много празни пространства - направо оредява!  Cry На някой случвало ли му се е такова нещо и дали е възможно да е от боята или да търся другаде причината?

# 70
  • Мнения: 5 393
Сега остава да кажеш, че си и от София или от Пловдив и направо отивам при твоята фризьорка!

От София съм. Simple Smile  Ако те интересуват координати на фризьорката, пиши ми на ЛС.

# 71
  • Мнения: 3 415
Това е матиращ балсам на Престиж-силвър.Някой ползвал ли го е,тъй като тук често се споменава за него,обаче за шампоана?


# 72
  • Мнения: 41
Да, аз сьм го ползвала само че другото пепеляво, има добьр ефект,но само ако косата ти е доста светло руса,ако жьлтее за сьжаление не хваща Sad

# 73
  • Мнения: 284
Това http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=757 знае ли някой как се изполва  newsm78 и какъв е ефекта  Hug

# 74
  • Мнения: 121
Това е матиращ балсам на Престиж-силвър.Някой ползвал ли го е,тъй като тук често се споменава за него,обаче за шампоана?




Аз съм го ползвала и ми става като на картинката, но както казва Ani11  трябва да ти е светло руса касата.

Общи условия

Активация на акаунт