Какво да правя?

  • 4 231
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 388

Да, онлайн - изневярата не е изневяра. Laughing

# 46
  • Мнения: 7 723
Не разбрахте, че темата е да се похвалим кой какво е получил за празника.

Скучно.
Аз продължавам да чакам другите теми, тези от рода на: "Само моят ли не се сети..." и "Само аз ли нямам подарък за...".
Само заради тях чакам с такова нетърпение Свети Валентин и Осми март.  Hug Mr. Green
И аз ги чакам, че да се разпиша в тях... Whistling
Е, понеже мъжът ми не ми изневерява и не е гузна съвест,
та.... за тва  Mr. Green Whistling Joy

# 47
  • Мнения: 7 474

Е, понеже мъжът ми не ми изневерява и не е гузна съвест,
та.... за тва  Mr. Green Whistling Joy

Твоя чете тука и не смее да ти подари нищо да не го заподозреш  Mr. Green

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 846
мецо, вЕрно голЕм проблем имаш Laughing

# 49
  • Мнения: 216
Ако се чудиш какво да го правиш-дай го на мен.Ще ти пратя координати на лични. Wink

# 50
  • Мнения: 289

моя нищо не ми подари, а чаках ли чаках нещо да метне ....няма

# 51
Благодаря на всички, които дадоха идеи за излизане от ситуацията!   bouquet
(мисля да приложа повечето  Wink)

На тези, които ми завиждат за ядовете:
ДАНО ВАШИТЕ СА ОЩЕ ПО-МАЛКИ!

На онези, които пък се шегуваха на мой гръб:
Ще дойде и вашият ред, майтапчии! (щото нали знаете, недостигът на сантиметри се компенсира с майтапи  Mr. Green)

На всички пожелавам ЛЮБОВ и КЪСМЕТ!

# 52
  • Мнения: 2 388
Ще дойде и вашият ред, майтапчии! (щото нали знаете, недостигът на сантиметри се компенсира с майтапи  Mr. Green)

А, моля ти се! Размерът няма значение ( измислено е сигурно от някой малокалибрен Whistling ).

# 53
  • Мнения: 370
уважавай подаръка от любимия макар и с големи размери неспоред тоите изисквания и вкус.по-добре ли ще се почустваш ако нищо не ти  подари?

# 54
  • Мнения: 10
 Та той ти е засвидетелствал такава обич, нали не мислиш че току така се подарява такова нещо? Радвай се, това е толкова мил жест. Нали на него му харесва, все пак като я погледнеш, всеки път ще се сещаш за него. Очарователно е! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 891
уважавай подаръка от любимия макар и с големи размери неспоред тоите изисквания и вкус.по-добре ли ще се почустваш ако нищо не ти  подари?

 Peace

# 56
Лелееееееееее колко злоба има в тоя форум,направо сте жалки.Като не ви е интересна темата,какво пък си правите труда да отговаряте,аааа да,ами нали трупате точки,навъртате километраж,за къде и вие не знаете newsm78

# 57
  • Мнения: 1 163
И аз смятам,че трябва да уважаваш подаръка.

Лелееееееееее колко злоба има в тоя форум,направо сте жалки.Като не ви е интересна темата,какво пък си правите труда да отговаряте,аааа да,ами нали трупате точки,навъртате километраж,за къде и вие не знаете newsm78


Айде без обиди,искаш ли.А за точките-еми правят ни подаръци от форумо- Joy Joy Joy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 472
Получих от половинката си чудесен подарък - златно сърце на златна верижка.
До тук - добре, ама...
Не ми харесва - винаги съм носила тънички, нежни, едва забележими неща, ювелирно изработени...
А това е сравнително едро, грубо, тежко...

Той и детето смятат, че ми стои много хубаво, аз се чувствам като лелка от село, накичила се с парите от 6-те заплати при пенсиониране...

Не посмях да кажа всичко, само промърморих, че нося по-дребни неща...

Но, честно казано, се срамувам да го нося  ...  Embarassed
Сега съм си у дома, нося си го, двамата са доволни и току го хвалят...
Но не мога да тръгна на работа с него...  Embarassed

Какво да правя?


Всъщност темата, според мен може да се обобщи като - какво правите /как реагирате/ когато получавате подарък, който не ви допада?  Peace
Едва ли някой не се е сблъсквал с подобен проблем. А определено е много важно как да реагираме, хем да не обидим близък човек /демонстрирал чувства/, хем да спрем да получаваме подобни подаръци. Аз за себе си не съм намерила начина и си премълчавам   Tired
Опитвам се да въведа практиката подаръци да се купуват заедно, но друго си е изненадата. Повече ме радва жеста, отношението.

# 59
  • Мнения: 307
По въпроса на авторката - за известно време го носи или пък го прибери под претекст, че го пазиш и за най-скорошния празник на детето ви може от него да направиш две неща- тънко и семпло бижу за теб и някаква гривничка за сина/дъщерята. Обясни на мъжът ти, че какво по-хубаво то това, че е направил подарък на двама ви/двете ви и по-този начин на теб повече ще ти харесва да си го носиш.

Общи условия

Активация на акаунт